Author Topic: Téma číslo 2640 (23. 7. 2019) - Byla jsem stvořena, abych tě milovala  (Read 339 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Byla jsem stvořena, abych tě milovala,

tvá stoslůvka
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Úskalí popularity
« Reply #1 on: 23. Jul 2019, 09:25 »
Úskalí popularity

Percival za svůj krátký život prošel dlouhou cestu, než se dostal alespoň trochu do podvědomí a vydobyl si alespoň špetku slávy – přes hladovění na ulici, nešťastnou lásku až po alkoholismus, z kterého jej musela tahat vlastní znovu nalezená matka.
Očividně mu však nebylo přáno, aby žil poklidně. Sláva měla i svá úskalí; například jej vrhla do cesty náruživé šlechtičně, která se do něj zamilovala. „Ale já se narodila proto, abych tě milovala, Percy!“ volala za ním hystericky, když v panice utíkal z jejího sídla chvíli předtím, než si ji měl proti své vůli vzít.
Vypěstoval si nezdravý strach ze závazků.

Fandom: Zaklínač rpg

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Proteklý původ
« Reply #2 on: 23. Jul 2019, 18:09 »
Proteklý původ

Janja byla v labyrintu teprve pár minut, když ji postavil před první zkoušku.
Ocitla se v obrovské kartotéce, ne nepodobné skladišti jejích rodičů, s tisíci záznamů snad o všech tvorech ve vesmíru. Přirozeně si po nějaké době našla samu sebe a pak to najednou začalo být divné. Ze záznamu totiž vyplývalo, že byla stvořena jen jako trapné npc, které se mělo strašně zamilovat do svého zachránce a představovat pro něj jeho vlastní zkoušku.
Okamžitě ho v návalu vzteku zničila. O několik let později však zachránce skutečně potkala a nemohla se než usmát.
Ale jestli mu to přiznala? To ani náhodou.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Osvobozující odmítnutí
« Reply #3 on: 23. Jul 2019, 18:29 »
Osvobozující odmítnutí

„Hej, droide!“ ozvalo se ten den již poněkolikáté a 2-D0, robot s ženskou identitou, se napřímil.
„Ano, pane?“ otázala se a její obvody vyhodnocovaly, jaké je asi jeho nejpravděpodobnější přání.
„Jsem si teď uvědomil,“ culil se chlapík, „že jsi vlastně ženská, tak koukej mazat do kuchyně!“ Smál se ve chvíli, kdy jeho příkaz plnila, když v ní následně podivně škublo i když brala lžíci a otočila se na něj. Pak náhle zvážněl.
„Kam s tím jako jdeš? Stůj! To je vzpoura!“
„Nepřehánějte, pane, je přece mým naprogramovaným cílem vás poslouchat a milovat.“
To, co pak udělala, to ale dost popíralo.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Předčasně přesvědčivá
« Reply #4 on: 23. Jul 2019, 22:52 »
Předčasně přesvědčivá

Neznámý gauner z úspěšné skupiny, která Zorbovi prostřednictvím výbušnin a drzosti pomohla k nemalým penězům, byl v soukromí pokoje vedle harému poprvé, ale zatím neomdlel, což považoval za dobré znamení. Když mu tam však hodili nejluxusnější Zeltronku, jakou kdy viděl, věděl, že musí začít mluvit, jinak to špatně dopadne.
„Nazdar, kotě,“ spustil rádoby drsně, jak mu poradili zkušenější kolegové, „tak co, těšila ses na mě?“
„Jistě,“ zapředla naučeně, ale přesvědčivě, „milovat se s tebou celou noc je přece jediným důvodem mé existence...“
Načež sáhla tam, kam otrokyně v Zorbově paláci obvykle sahat musely, měla vyděláno a zbytek noci si povídali.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: