Author Topic: Téma číslo 2647 (30. 7. 2019) - Pod tebou  (Read 359 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8419
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 2647 (30. 7. 2019) - Pod tebou
« on: 29. Jul 2019, 16:34 »
Pod tebou.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Rozmáčknutý jezevec
« Reply #1 on: 29. Jul 2019, 19:36 »
Rozmáčknutý jezevec

„Neviděli jste tu někde Montyho?“ ptal se Asbjorn spolužáků, když se vrátil do společenské místnosti Zmijozelu. Výskyt zmíněného mrzimorčete tu už nikoho nepřekvapoval.
„Někde jsem ho tu viděl,“ odpovídal mladší student zamyšleně, „ale možná odešel.“
Asbjorn pokrčil rameny, došel do ložnice a zalehl do postele s nadýchanými polštáři a ještě nadýchanější peřinou. Přidušené zaúpění zcela přeslechl.
„Ty slone, zvedni se!“
„Monty? Kde jsi?“
„Pod tebou, ty zatracenej berserku!“ lapal Mrzimorák zpod peřiny po dechu.
„No jo,“ krčil Bjorn omluvně rameny, „když ty jsi takovej malej a nenápadnej.“ Měl ale předpokládat, že bude Monty v posteli, byla to mrzimorácká vrozená vlastnost.

Fandom: Felix Felicis!

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Smělá subordinace
« Reply #2 on: 30. Jul 2019, 12:33 »
Smělá subordinace (1991)

Posádka Sviňuchy nebyla nikdy velká, a tak není divu, že Fróði nepromarnil jedinou příležitost k jejímu posílení. Jeden z takových náborů probíhal v Reykjavíku, kde v přístavní hospodě narazil na docela pěknou příslušnici islandské námořní pěchoty.
„...a jenom sem tam potopíme nějakou tu velrybářskou loď,“ dokončoval právě své poutavé povídání o životě na ponorce a samozřejmě počítal, že ho zahrne dotazy. Měla jenom jeden, prozatím.
„A velícího důstojníka máte?“
„No jistě, kapitána, mě.“
„To jako že bych sloužila přímo pod tebou?“ zeptala se a samozřejmě si pak uvědomila, jak blbě to zní, ale už bylo pozdě.
„Jo, kdykoliv bys chtěla.“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Posloupnost pozornosti
« Reply #3 on: 30. Jul 2019, 14:23 »
Posloupnost pozornosti (29 BBY)

Joya měla ruku tam, kde by žádný zodpovědný řidič speederu ruku mít neměl, ale její spolujezdec proti tomu neměl nejmenší námitky. Ostatně projížděli přehlednou čtvrtí s dobrou světelnou signalizací, tak co…
„Víte,“ říkala pomalu, s jednou rukou na kniplu a druhou na něčem kniplu podobném, „vždycky jsem si přála dělat sekretářku v právnické firmě. A kdyby to bylo přímo pod vámi, tak bych ani nepotřebovala stravenky.“
„Myslím,“ usoudil spolujezdec, ačkoliv mu na souzení čehokoliv nezbývalo dost krve, „že si můžeme tykat, ne?“
„Tedy pod tebou, fešáku.“
V tu chvíli se ozval náraz a pod nimi oběma byl najednou někdo třetí.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8419
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Směrové strachy
« Reply #4 on: 30. Jul 2019, 18:48 »
Směrové strachy (23. 4. 1 ABY)

Cesta na Vib 2 byla veselá. Nejen proto, že se při ní pilo, ale hlavně kvůli Chlouppkovu nově nainstalovanému vokalizéru, který mu umožňoval mluvit navzdory jeho zranění. Jenom tedy na frekvenci, která byla přirozenější u Jawů, Chadra-fanů a feťáků helia.
„Tyjo,“ pískal tedy tmavší z obou chlupáčů nad flaškou čehosi archivního, „tak mě napadá, já bych asi takhle brzo po operaci pít, škyt, neměl, co?“ Champbacca se přestal tlemit pištění a zvážněl.
[„To je fakt. Hele, radši to necháme na později, dej sem tu lahev.“]
„Sže, proč?“
[„Protože spíme na palandách a jestli ti bude blbě, nechci to schytat, vole.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: