Author Topic: Téma číslo 2654 (6. 8. 2019) - Bílý šum  (Read 446 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Téma číslo 2654 (6. 8. 2019) - Bílý šum
« on: 05. Aug 2019, 16:06 »
Bílý šum. Už teď lituju toho Šedého.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Odečtená otázka
« Reply #1 on: 05. Aug 2019, 17:35 »
Odečtená otázka (20 BBY)

Akademický cirkus spěl ke zdárnému konci, kázeňské problémy žactva byly vyřešeny a přepity, mistři tajné enklávy se pomalu chystali k odchodu. Tu se však Champbacca zarazil a mávl na učitele astrálního cestování.
[„Ještě jeden dotaz mě vlastně napadl...“]
„Ne,“ zavrtěl hlavou Šedý Šum a odcházel, aniž se na něj byť jenom otočil.
[„Ale...“]
„Ne,“ trval na svém starší hlodavec a nikdo nepochyboval o tom, že opět předvedl svou schopnost vidět do budoucnosti a číst myšlenky ostatních. Yussi tomu ale pořád vůbec nerozuměl, tak se zeptal.
„Jaký dotaz?“
[„Jestli si změní jméno, když ho vyperu v tom novém prášku na praní.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Nesmrtelný návštěvník
« Reply #2 on: 05. Aug 2019, 18:20 »
Nesmrtelný návštěvník (1 ABY)

Simbacca viděl Cae tak rád, že nejdřív vůbec nemluvil a jenom ji objímal, ale pak samozřejmě spustil.
[„...a máme tu parádní kuchařku, uvidíš. Jak velkou budeš chtít kajutu? Máme tu menší, větší, jak chceš...“]
„No, možná větší, to víš, přišel se mnou ještě někdo,“ zavtipkovala, protože v Síle cítila příchod svého mistra.
[„Cože, kdo?“] nechápal Wookiee, celkem tradičně.
„Napovím ti, jo? Padl, zmocnila se ho tma a bloudil mimo myšlení a čas. Nebyl to však konec a opět v sobě pocítil život. “
[„Snad ne pan Šedý Šum?“]
„Kdepak,“ opravil ho charakteristicky hluboký hlas z chodby, „teď jsem Šum Bílý.“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Tlumení tísně
« Reply #3 on: 06. Aug 2019, 17:48 »
Tlumení tísně

„Já už to nevydržím,“ postěžoval si jeden z bachařů ve sklepení Zorbova paláce, položil karty a nemusel kolegům vysvětlovat, o čem že to mluví. I oni byli poněkud zdeptaní z bolestivého řevu, co k nim doléhal, z toho pláče a dalších projevů toho, že se tam po šichtě zrovna dobře baví parta hrdlořezů.
„A co s tím chceš dělat?“ namítl jeden z nich a nastalo ticho. Byla to taková ta chvíle, kdy se rodí hrdinové – kdy prostě chudák řekne, že stačilo, a začne se bít za správnou věc. Jenže tohle byl Zorbův palác.
„No, mám doma jeden generátor bílýho šumu...“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Jiná položka
« Reply #4 on: 06. Aug 2019, 20:33 »
Jiná položka

Byla hluboká noc a Barry netrpělivě přecházel po klubovně sem a tam. Co chvíli se podíval na hodinky, pak na dveře… Ty se k otevření neměly. Až po notné době, kdy měl Barry skoro namířeno na odchod, vrzly panty a dovnitř se vploužil Dylan.
„Čéče, co ti tak trvalo? Seš na tom hůř jak ženský!“ zakoulel Barry očima, ale jinak to nekomentoval. „To je fuk, máš to?“ zeptal se vzápětí dychtivě, nicméně Dylan ukázal prázdné ruce. „A jak jsem měl asi přinýst bílej šum?“ vyprskl Nebelvír frustrovaně. Barry zalomil rukama.
„Ne šum, rum! Jak asi teď uděláme to mojito, vole?“

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Nevšimli si, že se blíží jez
« Reply #5 on: 08. Aug 2019, 15:39 »
Nevšimli si, že se blíží jez (nedělní žolík)

Když se Finnian rozhodl jeden ze svých kurzů přežití situovat do Československa, popravdě moc netušil, čím tam děcka potrápí, leda že by je nutil nosit ponožky do sandálů. Nakonec se ale rozhodl, že je prostě vezme na vodu.
Bylo to fajn, i když to byla jelita nezkušená.
„Ty hele, a co to šumí?“ ptal se mrzimorský student svých spolužáků, s nimiž sdílel loď.
„Jez, ty vole,“ zněla odpověď.
„Ale já jim,“ namítal, zatímco se cpal sušenkami, „ale tady něco šumí.“
„JEZ!“ Bílé zpěněné vody si všimli poněkud pozdě, takže se pochopitelně ukázkově cvakli. Ale přežili, dokonce i bez zápalu plic.

Fandom: Felix Felicis! (AU?)

 

Další pískoviště: