Author Topic: Téma číslo 2671 (23. 8. 2019) - Pudr  (Read 382 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 2671 (23. 8. 2019) - Pudr
« on: 22. Aug 2019, 20:50 »
Pudr, vole.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Zázračný prášek
« Reply #1 on: 23. Aug 2019, 20:25 »
Zázračný prášek

Sven nikdy nebyl vyloženě talentovaný na lektvary, v každém ročníku by se určitě našel někdo mnohem talentovanější, ale když ho v pubertě začalo trápit akné, motivovalo ho to k novým objevům nejen v lektvarovém odvětví.
Dlouhé hodiny sedával nad učebnicemi a nad kotlíkem, četl, experimentoval, zkoušel… než konečně vynalezl to, po čem jeho srdce prahlo – pudr, který léčil hnisavé jebáky a zároveň zakrýval nedostatky na jinak dokonalé pleti.
Všechny spolužačky ho za to naprosto zbožňovaly, stal se jejich nejoblíbenějším gay kamarádem, a on sám se navíc nemusel děsit toho, že by se ho Andy lekl, a neupadal do pubertálních depresí.

Fandom: Felix Felicis (AU?)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Přebarvená profesionálka
« Reply #2 on: 23. Aug 2019, 22:11 »
Přebarvená profesionálka (17 BBY)

Sulon sice nepatřil k místům, kde by byli nelidé lynčováni a věšeni na sloupy veřejného osvětlení, ale přesto se tam Becky při hledání práce setkala s mírnou diskriminací. Její fialová kůže byla možná exotická a dřív by za ni některá majetná individua dala nemalé peníze, ale teď už se prostě chtěla živit jinak a narážela na nedůvěru místních vůči cizincům. Když se tedy ucházela o jakoukoliv kancelářskou pozici nebo i o post servírky, dali vždycky přednost člověku.
Naštěstí tam byl k sehnání docela levný pudr a v létě, kdy se potila jako prase, už na sezónní práce brali úplně každého.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Okrajový odborník
« Reply #3 on: 25. Aug 2019, 18:27 »
Okrajový odborník (1987, nedělní žolík)

„Někdy si říkám,“ zamyslel se Fróði během jednoho z mnoha posezení u bratránka ve srubu, „jestli jsem to vzdělání trochu nepodcenil.“
„Možná trochu jo, no,“ připustil Flann se značnou dávkou sarkasmu, která však jeho bratranci zůstala skryta.
„Víš jak, v našem ročníku je plno úplnejch géniusů...“
„Géniů.“
„...těch taky. Z půlky budou určitě co nevidět MUDr., JUDr., a takový ty věci.“
„Neboj, v kouzelnickým světě se na tituly zas tak moc nehraje.“
„A já, já budu tak maximálně PUDr.“
„A to je jako co?“
„No, taky doktor, ale ne přes medicínu, ale přes p-“
„Mlč, už je mi to jasný.“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Komická kosmetika
« Reply #4 on: 26. Aug 2019, 18:07 »
Komická kosmetika (42 BBY, nedělní žolík)

Champbacca sice čekal v baru a měl co pít, ale stejně ho to padawančino zpoždění trochu štvalo. O to víc, že tušil, že je způsobeno šminkami nebo nějakou podobnou kokotinou, které Joyce v pubertě přišla na chuť. Pak však zaslechl cinknutí dveří a ucítil feromony.
„Pardon, mistře. Experimentovala jsem s pudrem,“ vypadlo z ní, a tak se otáčel velmi, velmi pomalu, „je to moc hrozné?“
[„Ani ne,“] odtušil Wookiee a preventivně odložil drink, [„viděl jsem i pár horších klaunů a to jsem chvíli dělal u cirkusu.“]
Samozřejmě dostal ránu, ale neměl co rozlít a ona se na to příště vykašlala.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: