Author Topic: Téma číslo 2705 (26. 9. 2019) - Alter Ego  (Read 366 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 2705 (26. 9. 2019) - Alter Ego
« on: 25. Sep 2019, 18:22 »
Dnes je prý ideální čas na to, aby drabble napsalo i vaše Alter Ego.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Slibná stopa
« Reply #1 on: 26. Sep 2019, 17:53 »
Slibná stopa (55 BBY)

„Přemejšlels někdy,“ nadhodil jeden jednoruký pirát ve Výpařovně před druhým, pro změnu jednonohým, „kdo vlastně ten Temnej mstitel může bejt?“
„Přemejšlel,“ přiznal druhý. „Dokonce jsem se i vyptával těch, co je zachránil. Ale nikdo nechce jeho pravou identitu prásknout a většina z nich ji dokonce ani nezná.“
„Přece musí existovat způsob, jak ho vystopovat.“
„No… možná přes toho psa?“
„Jakýho psa?“ podivil se první, div že nepřevrhl pivo.
„Několik lidí mi řeklo, že měl na plášti psí chlupy.“
Naštěstí se jim žádný z těch chlupů nepovedlo najít a hodit pod mikroskop, protože to by pak měl Champbacca asi trochu problém.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Moc masky
« Reply #2 on: 26. Sep 2019, 18:06 »
Moc masky

Když byl Flann v té roztomilé fázi, kdy se rozhodoval, jestli posílit vznikající odboj nebo ne, přirozeně zvažoval všechna možná bezpečnostní opatření, mezi nimi i vytvoření vlastního alter ega.
Bylo by to vlastně docela zajímavé, ne? Že by přes den chodil normálně na ministerstvo, ale v noci by se oblékl do nějakého toho kostýmu a pod identitou rebela trochu pocuchal fasádu všem těm fašistům kolem. Trochu jako superhrdina, jen ve světě, kde to díky magii může dělat skoro každý.
Jenže pak mu přišlo, že něco takového je až zbytečně teplé, a šel do toho i bez masky, pěkně za sebe.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Mafiánská maska
« Reply #3 on: 26. Sep 2019, 18:25 »
Mafiánská maska

Když se Serrcho poprvé dotkl nohama planety, která se mu měla stát domovem, pomyslel si, že by si možná měl změnit jméno. Ne snad z obavy, že by si don Morrelo rozmyslel svou velkorysost, ale aby nepošpinil jméno své vlastní rodiny a hlavně svého otce. Nehledě na to, že kdyby se vydával třeba za nájemného vraha nebo lovce lidí, jistě by k němu pak domorodci přistupovali s větším respektem.
O minutu později mu došlo, že je to blbost, protože ho tam stejně nikdo nezná a jakožto Wookiee je pro mnoho těch místních vysušených chcípáčků dost děsivý i sám o sobě.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Spověď
« Reply #4 on: 26. Sep 2019, 19:06 »
Spověď

Ahoj já sem Barry Kenway a ňákej Simbacca prej někam napsal, že mam napsat drabble, enemže já tak trochu nevym, co to je. Jenom že to má bejt asi stovka slov a to je hrozně moc ale pokusym se.
Vistudoval sem Bradavyce a tam sme neměly gramatyku takže s ní pořád bojuju. Vipadá to ale že neni nutný umjet psát, protože i tak vás vemou na docela dobře placený mýsto v nemocnicy, když budete studovat lékouzelnickou nástavbu.
Já sem totiž zaměstnanej sotva chvýli a už to prej vipadá že brzo povíšim na zástupce řeďytelky. Sem prostě Bourák, navždycki jim budu.

Fandom: Felix Felicis!

 

Další pískoviště: