Author Topic: Téma číslo 2708 (29. 9. 2019) - Prototyp  (Read 392 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 2708 (29. 9. 2019) - Prototyp
« on: 28. Sep 2019, 19:20 »
Prototyp.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8419
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Řízek všech řízků
« Reply #1 on: 28. Sep 2019, 22:23 »
Řízek všech řízků

Kdyby tu vojenskou základnu viděl kterýkoliv jiný akční hrdina, začal by počítat, kolik bude na její infiltraci potřeba výbušnin, munice, lékárniček a přístupových karet. A došel by pravděpodobně k číslu dost vysokému, protože vzhledem k jistým cenným informacím v tamním počítači se jednalo o vyloženou pevnost. Desítky vojáků, pět obrněných vozidel, dva tanky, na střechách ostřelovači a ve vzduchu vrtulníky, o vnitřních bezpečnostních opatřeních ani nemluvě, ty zatím nebylo vidě.
Jenže on se tam tentokrát nepotřeboval dostat běžný akční hrdina. Tenhle byl první svého druhu, bez velkého přemýšlení šel na věc a za tři minuty měl hotovo.
Inu, Alex Mercer.

Fandom: Prototype
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Dárek pro druida
« Reply #2 on: 28. Sep 2019, 23:25 »
Dárek pro druida (0 ABY)

[„No ty bláho, kámo, tak ten je krutopřísnej!“] zavýskl Frodirr, sotva spatřil pozlacený srp, a okamžitě ho s téměř náboženskou úctou převzal z rukou lorda Krobarra. Ten byl jakožto autor zmíněné zbraně stejnou měrou potěšen jako pobaven, protože...
[„Je teprve prototyp, není ani pořádně vyváženej a pozlatil jsem to jenom chromiem z jednoho droida. Jestli se ti líbí, vyrobím ti takových několik a pořádných.“]
[„Ale já nechci několik ani jinej, pořádnej. Mně se líbí tenhle, aspoň má příběh. Navíc máte určitě spoustu důležitější práce, tak vás přece nebudu otravovat nějakejma kravinama, no ne?“]
Což byla pravda, tak to tak nechali.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Foerostská finta
« Reply #3 on: 29. Sep 2019, 09:49 »
Foerostská finta (70 BBY)

Obrovská bitevní loď, která už nějaký čas kotvila v loděnicích na Foerostu, možná nevypadala nijak zvlášť, ale rozhodně se jednalo o kousek pořádně unikátní technologie. Plášť byl totiž tuctový, ale o řízení lodi se měl postarat prototyp systému podřízených okruhů, díky němuž by celý ten masivní kolos zvládl obsluhovat zlomek obvyklé posádky. Inženýři, kteří na něm pracovali, na něj byli náležitě pyšní a těšili se, jak ten zázrak už co nevidět otestují.
Vůbec je nenapadlo, že má možná někdo nepříliš milý na jejich miláčka zálusk a nebýt jednoho génia, jedné uklízečky a jednoho padawana, nejspíš by se mu to povedlo.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Létající předložka
« Reply #4 on: 29. Sep 2019, 18:58 »
Létající předložka

„To cestování po světě je fakt skvělý,“ liboval si Sky, když vyprávěl Ignácovi o krásách a tajích Indie. „Dokonce jsem se naučil tkát látky a pokročil jsem tak daleko, že jsem utkal koberec.“ Ukázal na barevné cosi, co se povalovalo na zemi.
„No, fakt nádhernej,“ opáčil Ignác, naprosto zbaven estetického cítění. Ignác, který Skyovo nadšení zase tolik nechápal. „A k čemu nám bude?“
„Snažím se z něj udělat lítací koberec, vole,“ oznámil Sky, „ale zatím je to jenom prototyp a lítá jenom strmě dolů.“
„Paráda,“ ušklíbl se Iggy pobaveně. „Příště bys možná měl přitáhnout radši koberec z Persie, bejvaj spolehlivější.“

Fandom: Felix Felicis!

 

Další pískoviště: