Author Topic: Téma číslo 2735 (26. 10. 2019) - Když ze mě věci dělaj debila  (Read 304 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8440
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Když ze mě věci dělaj debila.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4252
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Majetkový mat
« Reply #1 on: 25. Oct 2019, 18:03 »
Majetkový mat

Bezejmenná otrokyně ze Sarininu si nedělala velké naděje, že by se její život měl nějak zlepšit, ovšem jak si ji tak odváděl nový majitel, došlo jí, že ji zatím ani jednou neuhodil. Na jeho lodi pak přišlo další překvapení.
„Umíš hrát šachy?“ zeptal se a ona velmi váhavě přikývla. „Fajn, zahrajem si, cesta je dlouhá.“
Třeba to bude jeden z těch liberálnějších pánů, říkala si, když opatrně přisedávala k šachovnici, a vlastně měla pravdu.
K její smůle však taky dost špatně snášel, když z něj jeho vlastní majetek dělal blbce, a protože v sedmi tazích vyhrála, musel ji prostě zastřelit.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Mistrovské ponížení
« Reply #2 on: 26. Oct 2019, 10:37 »
Mistrovské ponížení

„Hele, pro zasraný vědmáky tu nejni místo,“ ozval se opilecký hlas za Fíreanovými zády.
Zaklínač se ohlédl a povytáhl obočí. Nerad se pouštěl do potyček, které vyvolávali hlupáci, jež si neuvědomovali, že by z nich během chvilky mohlo být mleté maso, v tom lepším případě.
„Slyšels?!“
Fírean si povzdechl a líně složil prsty do znamení axie. „Dej mi pokoj a táhni tak daleko, kam jen zvládneš dojít.“ Očekával, že se stane, jak poručil, protože na znamení měl talent, ale to by Karamelka za počítačem nesměla na kostkách hodit směšnou hodnotu.
Zase ty zasraný kostky, co dělaly z lidí jenom debily.

Fandom: Zaklínač rpg / realita

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8440
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Debilní debug
« Reply #3 on: 27. Oct 2019, 17:21 »
Debilní debug (21 BBY, nedělní žolík)

„Dovolali jste se na technickou podporu,“ ozvalo se z druhého konce linky dvě vteřiny poté, co ředitel tajné akademie na Miu Leptonis IV vytočil vrchního technomága, „jestli to nefunguje, zkuste to vypnout a znovu...“
[„Zkoušel jsem, padá to pořád,“] přerušil Nevu mírně netrpělivě.
„Oukej, to zní vážně. A co že padá?“
[„Studijní informační systém.“]
„Doprčic, a to už jsem ho měl za odladěnej. Kdy to padá?“
[„Kdykoliv na něco kliknu.“]
„Kurva práce. A nějakou hlášku to hází?“
[„Jo. ‚Chyba 1: Uživatel je debil‘.“]
„No, tak já se na to podívám.“
[„A při té příležitosti zkus změnit tu hlášku, jo? Díky.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6215
  • The Progeny
    • View Profile
Prsten pitomosti
« Reply #4 on: 27. Oct 2019, 18:15 »
Prsten pitomosti (nedělní žolík)

Hrdina měl radost. Nejen že se konečně zbavil už poněkud zasmrádlé hlavy rakshasy z druidího háje, dokonce mu za ni Khan Zahraa dal odměnu – a ne jen peníze, jak se dalo od někoho z Trhova čekat.
Kdepak, tohle byl moc pěkný prsten, ze kterého i on, čarodějně nenadaný zloděj, cítil jistou porci blíže neurčené, ale jistě mocné magie. Pravděpodobně by se tak džina nezeptal, co je ten prsten zač, ani kdyby v oblaku dýmu nezmizel hned po provedení transkace. Ještě si ho tedy jednou pořádně prohlédl a pak si ho nasadil na prst.
A pak… pak už si nic nepamatoval.

Fandom: Baldur's Gate 2
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: