Author Topic: Téma číslo 2739 (30. 10. 2019) - Blbý dotazy z publika  (Read 242 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Blbý dotazy z publika.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Čarodějné čo?
« Reply #1 on: 30. Oct 2019, 17:11 »
Čarodějné čo? (24 BBY)

Ve studiu KMH vrcholilo interview se čtyřmi z pěti členek populární metalové kapely Nightwitch a Winnemucca se dostala k další otázce.
[„Překvapil vás někdy někdo z diváků nějakou fakt kuriózní otázkou?“]
„Nevím, jestli kuriózní, ale zrovna minulý týden mě jeden překvapil docela hodně,“ začala čarodějka kytaristka.
„Myslíš toho, co nás prosil, ať předvedeme trik se špičatým kloboukem?“ přerušila ji čarodějka klávesačka.
„Ten byl taky sladký, ale ne. Myslím toho, co se nás s úplně vážnou tváří zeptal, proč si při koncertech tak často odkládáme svršky, i když není žádné horko.“
„Jako na jeho obhajobu nutno říct, že to byl Verpin...“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
První proslov
« Reply #2 on: 30. Oct 2019, 17:27 »
První proslov (291 BBY)

Vysloužilý ranger z Rwookrrorro a veterán zubatých válek se rozhlédl po sále, kde seděla hromada Trandoshanů, a měl ze svého právě dokončeného proslovu fakt velkou radost. Byl sebejistý a stíhal i kontrolovat protokolárního droida, jestli překládá věrně.
Jenže pak přišly dotazy.
„Co že je to ten kozomut?“
„Na kolik poločasů se to hraje?“
„Jsou na to tyhle kecky dost prďácký?“
„Proč se nehraje na ofsajdy?“
„A co když mě protivník shodí do toho jezera tam uprostřed hřiště a já umřu? Já totiž neumim plavat, víte...“
No, ale nikdo přece neříkal, že naučit je hrát kashyyycký fotbal bude lehká práce, že?

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Sklo na soustředění
« Reply #3 on: 30. Oct 2019, 18:24 »
Sklo na soustředění (22 BBY)

Většina studentů tajné enklávy na Miu Leptonis IV sice tou dobou znala velmistra jen velmi krátce, ale všichni si rychle všimli jedné zvláštnosti – že na začátku každé přednášky exnul pivo a po zbytek hodiny nepoložil tu prázdnou flašku z ruky.
Mnohým to přišlo zvláštní, zeptal se na to ale až nejodvážnější z nich, Vojta. Počkal, až po přednášce o rostlinných vláknech zazní dotaz na otázky z publika, a bez váhání se chopil příležitosti.
„Proč si furt hrajete s tou lahví?“
[„To abych měl co házet po těch, co pokládaj otázky nesouvisející s tématem přednášky.“]
Od té chvíle jich značně ubylo.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: