Author Topic: Téma číslo 2947 (25. 5. 2020) - O co jsem přišel?  (Read 143 times)

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
"O co jsem přišel?" ptá se ten, kdo prošvihl téma. A pak to vidí.
A radši využije žolík, protože o to přijít zkrátka nemůže.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Zameškáno zastíněním
« Reply #1 on: 24. May 2020, 23:08 »
Zameškáno zastíněním (28 BBY)

Stínové nebyli zrovna vyhlášení svou společenskostí a málokdo se tomu divil. Přeci jen se denně potýkali s tak temnými problémy, že se o tom ostatním nezdálo ani v těch nejhorších nočních můrách, a to na jednom prostě následky zanechá. I tam se ale našly výjimky.
Například Rum Shi, který sice trávil většinu svého času mimo Chrám, ale moc rád se tam občas vracel. Ne aby podal tajné hlášení radě, nýbrž aby dohnal, co zameškal.
„Tak povídej, co mi uteklo, zatímco jsem byl pryč?“ zazubil se vždycky v jídelně na prvního učedníka, co šel kolem, a oba měli o zábavu postaráno.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zápočet ztrát
« Reply #2 on: 25. May 2020, 22:51 »
Zápočet ztrát (0 ABY)

Když se Champbacca probudil, hlava ho bolela jako střep. Na jazyku měl sucho, játra ho pálila, nemohl se hnout a v hlavě měl vymeteno, prostě typické příznaky delšího popíjení. Jenže pak se rozhlédl, zjistil, že je na marodce, a dokonce si vzpomněl, jak se tam dostal. A že tomu předcházela šermovačka se dvěma inkvizitory, přičemž ten druhý do něj v jednu chvíli řízl světelňákem.
[„O co jsem přišel?“] zeptal se zmateně a taky trochu rezignovaně, než mu došlo, že už se ptal včera.
A i když mu to Ronie zopakoval, stejně nemohl uvěřit, že má pořád všechny ruce i nohy...

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Doháněcí dotaz
« Reply #3 on: 25. May 2020, 23:18 »
Doháněcí dotaz (1 ABY)

Stejnou otázku jako tenkrát na marodce položil Champbacca i o rok později, když se v jeho pralesní rezidenci stavily Banana, Emily a Fidorkka s jeho nejcennějším majetkem.
[„A o co jsem přišel?“] zněla a narážela na fakt, že poslední dva měsíce strávil v izolaci a domnění, že všechno kolem je jenom halucinace vyvolaná uzlem temné strany v Temném labyrintu. Holky se nenechaly dlouho pobízet, začaly vyprávět a díky dopití většího než malého množství ovocného burčáku toho z nich dostal víc než původně zamýšlely.
Skoro pak měl chuť si ten návrat do civilizace rozmyslet, jenže to by nebylo ani trochu moudré.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Musel
« Reply #4 on: 31. May 2020, 23:59 »
Musel (měsíční žolík)

Někdy to prostě přišlo v blbou chvíli. Přepadení Zlatopalcova medovaru chystala jejich banda už nějaký ten pátek, všecko bylo vymyšlený… Ale když se přiblížili k cíli, nedalo se svítit, Grolf musel chcát. Jel na koni už tři hodiny a fakt musel. Křik byl slyšet až k němu ke křoví, takže ve chvíli, kdy otvíral dveře, věděl, že jde pozdě. „Tak o co jsem přišel?“ zažertoval se smíchem, protože čekal, že jeho kumpanie budou s chabou osádkou už dávno hotová. Pak se Grolf však zarazil – hleděl do tváře Maven Černošípkové. A spoustě chlapů. A jeho kumpáni do jednoho leželi na zemi.

Fandom: Skyrim

 

Další pískoviště: