Author Topic: Téma číslo 2958 (5. 6. 2020) - Miluješ mě?  (Read 141 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 2958 (5. 6. 2020) - Miluješ mě?
« on: 04. Jun 2020, 20:31 »
Est-ce que tu m'aimes?, hráno v květnu 2016 189x.
(žabožroutsky nemluvím, pokud je ten překlad blbě, kopněte do mě)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Vdavky a votázky
« Reply #1 on: 05. Jun 2020, 17:31 »
Vdavky a votázky (1 ABY)

Hatsafrack to neměl lehké. Ani v mládí nebyl žádná velká myslivna a teď, zatímco kolem zuřila občanská válka a jeho rasa byla zotročována, toho po něm ostatní chtěli snad ještě víc. Zejména tedy Motycca a zejména poté, co ji omylem přivedl do jiného stavu.
Těch otázek co měla! Jestli si ji vezme, jestli už má vybrané jméno pro dítě, jestli si ji vezme a jestli si ji vezme… Přitom pořád ještě nenašetřil na pořádný snubní prsten.
Otázka poslední, jestli ji miluje, už byla vysloveně podpásová a on tedy šetření hodil za hlavu s tím, že je to prostě její ztráta.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Rychlý rozvod
« Reply #2 on: 05. Jun 2020, 18:19 »
Rychlý rozvod (15 BBY)

„Dobré ráno, zlatíčko,“ mňoukl hlas vedle Janji, sotva se probudila a rozlepila oči, a ona se div nepoblila. Ne kvůli množství alkoholu, co vypila během předchozí noci, ale kvůli majiteli toho hlasu a kvůli sociálním konvencím své rodné planety. Ostatní Catharové totiž možná byli monogamní až za hrob a výměna partnerů by je nenapadla ani na mučidlech, ale ona byla poněkud… progresivnější.
„Tak vstávej, je krásný den,“ pobízel ji dál ten ňouma z baru. „Taky jsi tak ráda, že nás včera osud spojil láskou až na věky věků?“
„Kdo jsi?“ zasyčela a přidala si další zářez na seznam zlomených srdcí.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Lorrdianská láska
« Reply #3 on: 05. Jun 2020, 18:37 »
Lorrdianská láska (14 BBY)

Bylo po všem a Mína se, stále ještě trochu zadýchaná, otočila na bok, aby se mohla Kodymu znovu podívat do očí. Byl to fešák, právě spolu strávili pár docela podnětných minut a ona, ve své podstatě romantická duše, tedy doufala, že to je teprve začátek. Vlastně už se viděla, jak zalévá květiny a on vede děti do školky. Nemohla si pomoct a přemýšlela, jestli ji miluje a jestli by bylo příliš nevhodné se na to přímo zeptat.
Kody se však v tu chvíli zvedl, že musí na záchod, a následně utekl oknem, čímž na nevyslovenou otázku odpověděl víc než jasně.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Dopis pro mou milou
« Reply #4 on: 05. Jun 2020, 22:04 »
Dopis pro mou milou

Dalo by se říci, že Temné bratrstvo bylo pro každou špatnost – a Astrid toho za dobu, kdy stála v jeho čele, zažila už mnoho. Nebyla ale zcela připravena na to, co ji čekalo této noci. Vydala se po stopě provedené temné svátosti, ale…
„Nechcete vraždu?“ ujistila se zaraženě, pergamen s předpřipraveným kontraktem už napůl cesty ze záňadří.
Mladík zavrtěl hlavou a podal jí vlastní listinu. Astrid nedůvěřivě přelétla řádky pohledem. Ztuhla. „…a chci vědět, jestli… Miluješ mě? Chlape, co to je?“
„Víte, moje milá… Před rokem zesnula. A vy… jakože se smrtí…“
„To je mimo náš obor,“ odmítla Astrid rezolutně.

Fandom: Skyrim

 

Další pískoviště: