Author Topic: Téma číslo 2970 (17. 6. 2020) - Připomeň mi, ať zapomenu  (Read 129 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Remind Me To Forget, v červenci 2018 hráno 212x.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Oboustranné odmítnutí
« Reply #1 on: 17. Jun 2020, 16:06 »
Oboustranné odmítnutí (55 BBY)

Když ze Shteffana vypadlo, že ho rodiče chtějí oženit za nějakou starší křovačku z bohaté rodiny, Champbacca jenom zíral. Nakonec se ale vzpamatoval a spolubydlícímu nalil…
[„Třeba bude dobrá v posteli,“] zkusil to, marně.
[„Já na to jebem, dopíče!“]

O pár dní později byla situace dočista jiná, přišla totiž zpráva z Kashyyyku, že drahá nevěsta se svatbou taky nesouhlasila, kopla do vrtule a zmizela neznámo kde.
[„Neboj,“] ujišťoval ho Champbacca opět s lahví v ruce, ale mnohem veseleji, [„jednou na ni zapomeneš.“]
[„Radšej mi to ale pripomeň, nech na to zabúdanie nezabudnem, hej?“] poprosil ho Shteffan a bylo to dobré.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Bublání před Basheerou
« Reply #2 on: 17. Jun 2020, 17:13 »
Bublání před Basheerou (4 BBY)

Komunikace mezi Selkathy byla i mimo vodu poněkud těžko zapsatelná, natož právě v jejich původním mokrém živlu, nicméně konverzace mezi dvěma obyvateli Archy by se dala přeložit nějak takhle:
„Dobrá hlídka, už se ale těším na oběd.“
„Taky, jenom doufám, že nebudeme zase muset dvě hodiny klepat na kámen, než nás stážkyně nechá zapomenout.“
„Říkala, ať se připomeneme a mávneme na ni od hlavního vchodu, ne?“
„To je hezký, ale jak ten vchod najdeme, když si ho pamatujeme?“
Basheera je naštěstí sledovala, zatlačením na Sílu jim oběma vsugerovala, že zapomněli, co hledají, a kvantová díra je bez potíží pustila domů.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Promazaná paměť
« Reply #3 on: 17. Jun 2020, 17:20 »
Promazaná paměť

„Někdy si říkám,“ zamyslel se Fróði ve chvíli, kdy měl po zajímavějších aktivitách opět nějakou tu krev taky v mozku, „že bych některý věci a zážitky, třeba zrovna tenhle, strašně rád zapomněl, abych si mohl znova užít ten pocit, že je něco poprvý. Chápeš, ne?“
„A co ti brání?“ usmála se Caitlyn, sbírajíc své svršky, „jsi vystudovaný kouzelník a umíš přece zapomínací kouzlo, ne?“
„To je vlastně fakt,“ pravil Fróði, jako by nad tím dosud nikdy nepřemýšlel, a iniciativně se chopil hůlky. Pak se ale zarazil a záhy bylo zjevné proč.
„É, jenom mi ještě připomeň, jak je to zaklínadlo?“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Noc ve městě
« Reply #4 on: 17. Jun 2020, 22:27 »
Noc ve městě

Imperiální legie dostala žold a podle toho dlažba v celé Samotě vypadala. Chlapci se při volném večeru zpili jaksepatří.
„Ty… jižanskej,“ opřel se navátý nord do svého nového kamaráda, když se spolu cik cak potáceli ulicí. „Na todle musim zapomenout. Připomeň mi to, jo?“
„Co?“
„No, ať na to zapomenu. Na tu noc. Ó, bozi, hlavně zapomenout!“
Druhého rána se před kasárnami sešel hlouček naštvaných lidí – a nedožadovali se nikoho jiného než onoho norda, který měl právě nejhorší bolehlav v životě.
„Co po mně chcou?“ obrátil se na svého kamaráda.
„Mám ti připomenout, že to musíš zapomenout.“
„No do prdele.“

Fandom: Skyrim

 

Další pískoviště: