Author Topic: Téma číslo 2980 (27. 6. 2020) - Renegáti  (Read 155 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 2980 (27. 6. 2020) - Renegáti
« on: 26. Jun 2020, 14:32 »
Renegades, hráni v lednu 2016 214x.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Renegátská rodinka
« Reply #1 on: 28. Jun 2020, 23:38 »
Renegátská rodinka (nedělní žolík)

Začalo to rytířem Jedi, co při obcházení kodexu zacházel stále dál a dál. Oženil se, měl děti… zpočátku vlastně nic dramatického, jenže pak mu na to přišli a z hájení vlastní rodiny byla najednou vražda v afektu, věc, co už se vysvětlovala fakt blbě.
Nemít děti, asi by to skončilo obligátním pádem na temnou stranu, jenže on je měl, podědily po něm mnohé včetně citlivosti na Sílu a nátury a o zábavu bylo postaráno.
Za pár století měla tahle povedená dynastie na svědomí pěknou řádku nepěkností a byla by v jejich páchání jistě i pokračovala, kdyby jim Wyrrgy nezatnul tipec.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Postihnutelný příjem
« Reply #2 on: 29. Jun 2020, 00:08 »
Postihnutelný příjem (nedělní žolík)

„Svolal jsem si vás,“ oznámil Ludo všem svým podřízeným, toho času nastoupeným na můstku, „protože Impérium má trochu problém s financemi a velký šéf se rozhodl šetřit zrovna na Inkvizici.“ Než ake stihl kdokoliv cokoliv říct, pokračoval.
„Máme samozřejmě tady s Valery plán, jak nám finanční ztrátu kompenzovat, ale… je to trochu šedá zóna a pokud se o tom dozví někteří lidé, stanou se z nás nejspíš psanci, takže jestli se na to někdo necítí, má teď šanci to říct a já to v jeho zájmu zaznamenám.“
První odpověděla, jako ostatně skoro vždycky, Tina.
„Já jsem pro, aspoň bude prdel.“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Renegátská rekognoskace
« Reply #3 on: 29. Jun 2020, 13:15 »
Renegátská rekognoskace (205 BBY, nedělní žolík)

Když skupina psanců vyskočila na oběžné dráze rudé planety, přišlo jim to jako znamení. Měla totiž stejnou barvu jako vlajka frakce, které se rozhodli pomoci se svrhnutím vládnoucí třídy, a usoudili tedy, že se jim tam bude žít dobře.
Ne že by snad měli na výběr: byla to jediná planeta v dosahu jejich pochroumané lodi, která podporovala život a zároveň nebyla obydlená. Přesto na ní přistáli s nadšením, začali budovat malou odpadlickou kolonii a snili o tom, jak za pár století nasbírají sílu k vrácení úderu.
K vlastní smůle však zanedbali botanickou rekognoskaci a vydrželi tam tedy jen do jara.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: