Author Topic: Téma číslo 183 (30. 10. 2012) - Návrat idiota  (Read 1282 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6214
  • The Progeny
    • View Profile
Napadá vás někoho nějaký vtipný komentář na Návrat idiota?
Mě jo, ale to nemůžu použít.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6214
  • The Progeny
    • View Profile
Nestravitelná nadílka
« Reply #1 on: 30. Oct 2012, 19:27 »
Nestravitelná nadílka (20 BBY)

Simbaccovi se výlet na Bespin moc nelíbil.
V restauraci, kterou prý táta jednou zachránil od hrozných hrdlořezů, byli jen krátce, takže nestihl dojíst ani druhý chod, a pak se courali přes celé Oblačné město na hlavní atrakci. Tou byl turnaj v nějaké stupidní karetní hře, která mu vůbec nešla, ovšem vůbec za to nemohl on.
Ty karty byly prostě úplně k ničemu. Jak má asi poskládat třiadvacet bodů, když má dvojku, trojku a idiota? Poslední zmíněná karta mu navíc chodila tak často, že ji nakonec po zdrcující prohře snědl.
Druhý den kvůli tomu nesměl na výlet, protože ho musel vrátit.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Staré známosti
« Reply #2 on: 30. Oct 2012, 21:52 »
Staré známosti (19 BBY)

„Ach ne, on si mě všimnul,“ sklopila hlavu do země a snažila se skrýt na nejbližším jiném kontinentu. Bylo však pozdě.
[„Co se děje?“] Simba nevěděl o čem je řeč a zmateně se rozhlížel kolem sebe.
„Tamhle ten rodian,“ naznačila očima směr, kterým je. „Je to Jedi.“ Odpověděla na jeho nevyřčenou otázku.
[„No a?“]
„Je to strašný kokot. Pamatuju si ho už jako malá. Ten jeho smrad by mi nevadil, ale krom toho, že byl natvrdlej jak bedna šutrů, měl taky ego velikosti tvého ranního hladu. A ten jeho mistr byl taky na odstřel.“
[„Co budeme dělat?“]
„Rozbijem mu držku.“

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8437
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Návrat byrokrata
« Reply #3 on: 30. Oct 2012, 23:27 »
Návrat byrokrata (2158)

„Ty vole, to je dneska zase den,“ stěžoval si unavený prodejce ojetých vznášedel kolegovi, když měli konečně pauzu na oběd.
„Co se stalo? Hodně lidí?“
„Právě že ne, jenom jeden turian, ale stál za to.“ Prodavač vybalil bagetu, zakousl se do ní a pokračoval ve zpovědi své trýzněné duše.
„Koukal po strojích, tak jsem mu šel naproti, že třeba potřebuje pomoc. Místo toho na mě upřel svůj odzbrojující pohled a vyjmenoval mi třicet bezpečnostních předpisů, které skoro porušuju.“
„Turiani,“ pokrčil druhý rameny a v klidu dojedli.
To ještě netušili, že se zkušený vyšetřovatel C-Secu vrátí, protože na jednu buzeraci zapomněl.

Fandom: Mass Effect
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: