Author Topic: Téma číslo 3089 (14. 10. 2020) - Nevesta v piatom mesiaci  (Read 146 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4238
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Nevesta v piatom mesiaci. Ahahahah.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Rozplývání se nad nevěstou
« Reply #1 on: 13. Oct 2020, 23:26 »
Rozplývaní se nad nevěstou

"Viděl jsi, jak jí to slušelo? Nejhezčí nevěsta široko daleko! Ty nádherná šaty a to bříško, jak se jí pod nimi pěkně kulatilo. Věřil bys, že už je v pátém měsíci? To to utíká, co? Ale to je jedno. Ten její úsměv a když řekla ano.. úplně mi tekly slzy štěstím. Pořád nemůžu uvěřit tomu, že se to stalo. Jako by to bylo včera, co jsme se seznámili."
"A hele, Dante.. uvědomuješ si, že to byla svatba Torunn a Barryho a ne tvoje?"
To si Dante sice uvědomoval, ale když nepřálo štěstí jemu, mohl se rozplývat nad štěstím ostatních, ne?

Fandom: Felix Felicis!
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4238
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Nabouraná nevěsta
« Reply #2 on: 14. Oct 2020, 21:40 »
Nabouraná nevěsta

„Je libo nevěstu?“ ozvalo se za návštěvníkem sarininského tržiště a ten zpomalil.
„Kolik?“ otázal se, protože pokládat na Sarininu jinou otázku by bylo podezřelé.
„Je trochu nabouraná, tak bude se slevou, řekněme… sto kreditů?“
„Jak moc nabouraná? Ukaž.“
„V pátém měsíci,“ sypal ze sebe úslužně prodejce a ukázal na klec, kde ležela ženská postava v bílých šatech. „Zrovna spí, mám ji vzbudit?“
„Ne, to je v pohodě,“ soudil kupující, jenž viděl pěkné tvary a spočítal si, že za ty prachy by mu ji někdo rychlejší co nevidět vyfoukl.
Po transakci zjistil, že je v pátém měsíci nikoliv těhotenství, nýbrž rozkladu.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6202
  • The Progeny
    • View Profile
Strýc ve spěchu
« Reply #3 on: 14. Oct 2020, 22:34 »
Strýc ve spěchu (1958)

Pro čínsky nehovořícího kolemjdoucího to znělo, jako by si papoušek skřípl ocas do dveří, ale pan Cheng nic skřípnutého neměl a jeho nadávání by se dalo přeložit nějak takhle:
„Zatraceně! To sis nemohla zjistit aspoň hodnost a útvar, než jsi s ním vlezla do postele, holka nešťastná? Co já teď s tím zmůžu, když bílý ďábel prásknul do bot a nechal tě tu. Snad si tě vezme jiný, ale budeme muset spěchat, tak za pět měsíců tě nikdo chtít už od pohledu nebude...“
Měl ale štěstí, krásnou Li-Yen k oltáři dovedl už za měsíce dva a dítě ani zapírat nemusel.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8414
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Rambovi rodiče
« Reply #4 on: 14. Oct 2020, 23:13 »
Rambovi rodiče (1 ABY)

Přijetí do elitní letky Aliance povstalců bylo potřeba řádně oslavit a Toprr to jakožto frajer rozhodně nezanedbal. Popil s Magory, popil s pár dalšími chlupáči a nad ránem skončil v kajutě u Grramady.
Nebylo žádné tajemství, že na sobě můžou oči nechat, ani že se pokoušeli to posunout dál a narazili na její nešikovnost, ale tentokrát to vyšlo. Když se probudili, byl stále ještě červenec, ale padlo tam důležité rozhodnutí: že jestli to spolu vydrží do Vánoc, vezmou se.
Netřeba čtenáře napínat, vydrželi to a skutečně se vzali. A dokonce to stihli dřív, než bylo na Grramadě vidět těhotenské bříško.

Fandom: Star Wars #sotazníčkem
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 457
    • View Profile
Smrt na svatbě
« Reply #5 on: 14. Oct 2020, 23:31 »
Smrt na svatbě (81 BBY)

Byla to formalita, ale občas dokázala pěkně zkurvit den.
[„Je-li někomu známa okolnost, proč by se tito dva neměli vzít, nechť promluví teď, nebo navždy mlčí,“] pronášel kněz a automaticky se přesouval před šťastný pár k dokončení rituálu, ovšem tentokrát se někdo skutečně přihlásil.
[„Já bych se ženicha rád zeptal, jestli ví, že je jeho nastávající v pátým měsíci s jeho bráchou.“]
Boudicca si zpětně moc nepamatovala, co se dělo pak. Jen tu šílenou melu, krev na svém oblečení a nejen zrušenou svatbu, ale taky pobyt ve špitále.
A to, že kvůli tomu všemu ještě potratila, jí den taky nezlepšilo.

Fandom: Star Wars
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

 

Další pískoviště: