Author Topic: Téma číslo 3094 (19. 10. 2020) - Mám chuť na niečo chladené  (Read 112 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4238
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Mám chuť na niečo chladené, naprieklaď drabbľe!
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8412
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Přihřátá poušť
« Reply #1 on: 19. Oct 2020, 23:37 »
Přihřátá poušť (61 BBY)

Champbacca měl cestou na Aargonar hodně o čem přemýšlet. Jestli má jeho setrvání v Řádu smysl, jestli zvládl mistrův pohřeb, jestli to celé nebyla jenom další zkouška, jestli ten jeho fór s lepidlem přidaným do šampónu Mace Windu nebyl za čarou… bylo toho dost. Skoro se ani nedokázal soustředit na to, že letí hledat padawan, která si v archivech přečetla něco potenciálně závadného a možná ji posedl duch mrtvého Sitha nebo tak něco.
Jakmile však přistál, otevřel kokpit a poprvé se nadechl horkého pouštního vzduchu, jeho myšlenky se omezily na jednu.
Že by si fakt dal pivo ze sedmého schodu.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6202
  • The Progeny
    • View Profile
Žádné žhavení
« Reply #2 on: 19. Oct 2020, 23:41 »
Žádné žhavení (1 ABY)

Že byl Simbacca v některých věcech ještě natrvrdlejší než jeho otec, to nebylo žádné tajemství, nicméně Merumeccu tím odmítala trpět věčně a pusinkovat se v lodních zahradách jí prostě přestávalo stačit. I uhodila na něj jednou trochu rázněji než dosud a doufala, že to pobere.
[„Co si takhle dát večeři a po ní něco… žhavého?“] navrhla, a aby bylo jasné, co tím myslí, zamrkala tak, že by se od ní mohla učit půlka Rudého sektoru. Na kapitána Simbaccu to však bylo pořád málo.
[„Já bych teda radši nanuka, ale určitě na tom netrvám.“]
Chvíli ho chtěla praštit, ale copak mohla?

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Podivné chutě
« Reply #3 on: 19. Oct 2020, 23:47 »
Podivné chutě

"Hmm, dala bych si pivo."
Preston se zastavil v pohybu a koukal na Daryu, jestli to myslí vážně. Joshua zas sledoval sestru s otevřenou pusou.
"Jsi v pohodě?"
"Nemáš teplotu?"
"Pivo?!"
"Jsi si vážně jistá, že se cítíš dobře?"
"Pivo??!"
"Máš nějaký divný chutě, nejsi zas těhotná?"
Následovalo spousta podobných otázek, protože ani jeden nevěřil, že je Darya v pořádku. Nikdy pivo nepila, zatímco vodku do sebe lila po litrech.
"Mám prostě chuť na jedno chlazený, co je na tom špatného?"
Očividně na tom bylo mnoho špatného, a protože se to Joshuovi prostě nezdálo, dostala vodku v půllitru, hezky vychlazenou.

Fandom: Felix Felicis!
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4238
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Speciální smůla
« Reply #4 on: 19. Oct 2020, 23:47 »
Speciální smůla

Zorbův harém se mohl pyšnit širokou nabídkou otroků a otrokyň, neboť škála Zorbových oblíbenců byla rovněž poměrně široká a Hutt nechtěl riskovat, že nebude moct odměnit některého z šikovných zaměstnanců jen proto, že mají zvláštní nároky. Koupil tedy nejen pár výstavních kousků různých ras, pohlaví a barev, ale i různých věkových kategorií. Samozřejmostí pak byla výbava, protože si tam odměněný mohl půjčit nejen vybraného otroka, ale taky celou řadu více či méně bizarních nástrojů.
Za celou historii si tak stěžoval jen jeden, který měl chuť na něco chlazeného a nedostal to.
Nekrofilové to prostě ani v předaleké galaxii neměli jednoduché.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 457
    • View Profile
Mířil na mls
« Reply #5 on: 19. Oct 2020, 23:53 »
Mířil na mls

Warwulf byl spolužáky na námořní akademii považován za hromotluka, ne tak docela neprávem. V páce vyhrál nemalé peníze, s ostatními se moc nesocializoval a ačkoliv se na studium soustředil víc než mnozí považovali za zdravé, byl v teorii vysloveně průměrný.
Přesto se ho nepsaný vůdce ročníku snažil zapojit do společenského života koleje a po prvním cvičení s ostrou municí, na němž Warwulf ukázal svoji špičkovou mušku a rozstřílel všechny cíle na škvarek, se zmínil, že si jdou s bandou zahrát fotbal.
[„Jen běžte,“] zabručel, [„já si zajdu na zmrzlinu.“]
A jestli neumřeli, stojí tam jeho spolužáci s otevřenou pusou dodnes.

Fandom: Star Wars
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

 

Další pískoviště: