Author Topic: Téma číslo 3163 (27. 12. 2020) - Odpuštění  (Read 149 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 3163 (27. 12. 2020) - Odpuštění
« on: 26. Dec 2020, 17:07 »
Forgiveness and Stuff.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Průkaznější pokání
« Reply #1 on: 27. Dec 2020, 00:37 »
Průkaznější pokání (38 BBY)

Sarmarra byla škrábáním se ze studny tak vyčerpaná, že na své zachránce zpočátku jen vděčně koukala, ale u toho samozřejmě zůstat nemohlo.
[„Díky,“] vypadlo z ní, když se opatrně napila z podané čutory a trochu vzpamatovala, [„ale nezasloužím si vaši pomoc.“]
[„Proč myslíš, dcero?“] opáčil vedoucí výpravy.
[„Neb jsem strašlivě zhřešila a měla bych teď až do konce života prosit o odpuštění, ne přijímat dobrotivost kolemjdoucích, kteří o mně nic nevědí.“]
Jiní by ji možná nechali. Protože však šlo o kněží Wirady, bylo jen logické, že ji vzali s sebou do Lurkooro, do chrámu, kde na tom pokání mohla zapracovat.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Ploutvonožcovo pokání
« Reply #2 on: 27. Dec 2020, 01:01 »
Ploutvonožcovo pokání (1988)

„Brý den,“ pozdravil Fróði překvapivě úslužně, sotva předstoupil před Elliota Patricka Redmonda, brzkého dědečka svých budoucích dětí, a podával mu obrovskou kytici z třemdavy a dalších vzácných bylin. Ačkoliv šlo o smrtelně vážnou situaci, vypadal jen trochu nervózně a dokonce se usmíval.
„Já hrozně nerad ruším a tak, ale přišel jsem vás poprosit o… ééé, o odpuštění, dědo.“
Caroline s Caitlyn svorně protočily panenky a bez jediného slova se shodly na tom, že budou těch drog asi muset navařit víc. Naštěstí to byla zatím jenom předběžná zkouška, na níž Elliota zastupovala figurína ze smetáku, kabátu a kýble s namalovaným obličejem.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Něco za něco
« Reply #3 on: 27. Dec 2020, 08:30 »
Něco za něco (1988)

Leo už od chvíle, kdy mu rodiče řekli, že bude mít dalšího sourozence, prohlašoval, že jestli to ani tentokrát nebude brácha, tak bude požadovat výměnu nebo uteče z domu. Takže když si o několik měsíců později přinesli Huckabeeovi domů holčičku, Saoirse se Leovy reakce trochu bála.
„Hmm…“ zamumlal Leo, když mu mamka půjčila sestřičku na pochování. „Víš co, mami? Když mi koupíte ty nový figurky skotskýho nároďáku, tak já vám to teda odpustim.“
Saoirse ve skutečnosti důvod k obavám neměla. To, že z toho Leovi káply nové figurky, bylo prima, ale stejně se do toho škvrněte zamiloval na první pohled.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Odhalené odpouštění
« Reply #4 on: 27. Dec 2020, 12:17 »
Odhalené odpouštění

„Musím jim to odpustit, jinak to tady nedopadne dobře,“ ozval se Bananin hlas zpoza rohu a Farfalla, která to slyšela, zbystřila. Vědomí, že má fialová mechanička někomu něco odpouštět, ji přiměl se potichoučku plížit blíž, protože z toho koukal drb století.
Zatím neslyšela nic dalšího, takže ať už tam se Zeltronkou byl kdokoliv, mlčel. Mlčela i Banana, ovšem jen chvíli, pak začala vydávat vysloveně podezřelé zvuky, které Farfallu akorát utvrdily v domnění, že je na dobré stopě.
Jakmile však nenápadně vykoukla přes roh, zjistila, že jde o odpouštění vody z krevetí nádrže, kde byl nebezpečně vysoký tlak a zarezlý ventil.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: