Author Topic: Téma číslo 3186 (19. 1. 2021) - Taťka  (Read 215 times)

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Téma číslo 3186 (19. 1. 2021) - Taťka
« on: 18. Jan 2021, 12:00 »
Zdalipak se dnes někdo v drabblu dozví, že z něj bude taťka?
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Sexy rodič
« Reply #1 on: 18. Jan 2021, 17:31 »
Sexy rodič (1988)

Jaké překvapení bylo, když se Alan před kabinetem setkal s havraspárskou plavovláskou. „Koukám, že o novýho lektora zvěromagie je docela zájem,“ poznamenal s přátelským úsměvem ve tváři.
„No jo, potřebuju někoho, kdo mě zvěromagii úspěšně doučí,“ pokrčila Talyssa rameny a zaklepala na dveře.
Alan už se nadechoval k odpovědi, aby přiznal, že to má úplně stejně, když se dveře otevřely a celý jejich prostor zabral bělovlasý svalnatec s děsivým, ale hrozně sexy pohledem.
„Ty vole,“ vypadlo z Alana zaraženě, „a tohle je kdo?“
Talyssa se zeširoka zakřenila. „No přece můj taťka,“ prohlásila pyšně a protáhla se kolem nabušence do kabinetu.

Fandom: Felix Felicis!

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Se musí zapít!
« Reply #2 on: 18. Jan 2021, 19:39 »
Se musí zapít! (soon)

Cosmina toho dne seděla za stolem, na tváři velmi přemýšlivý výraz a před sebou adekvátní věžičku srpců, džbánek s lehce zakalenou vodou a talíř s pečenými koleny a hromadou křenu. Netušila, kdy dorazí Edwin, tak takhle možná setrvala i několik hodin, během kterých sem tam kolena přihřála, pití vychladila a nejistě si poposedla, protože po jisté době už ta židle začala nepříjemně tlačit. Když Edwin dorazil, napřímila se a pokusila se pousmát. Edwin při pohledu na stůl mírně vyklenul jedno obočí, ale předběhla ho. „Mastné jídlo,“ ukázala na kolena, „vitamín C,“ přesunula prst ke džbánu, „peníze na panáky. Budeš táta.“

Fandom: Felix Felicis!

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Nečekané oznámení
« Reply #3 on: 18. Jan 2021, 20:01 »
Nečekané oznámení (někdy v budoucnu, možná 1988/1989)

"Tak co potřebuješ?"
Mrkl Heski po své dobré kamarádce, zatímco na sebe házel famfrpálovou uniformu a připravoval se na zápas. Neměl sebemenší tušení, co jí do Finska takhle bez oznámení přivádělo, ale viděl jí rád, o tom žádná. Jen mu přišlo, že se chovala podivně a byla poněkud pobledlá.
"Chtěla jsem ti jen říci, že bys na tom hřišti měl dávat pozor, aby naše děti nepřišly o tatínka ještě předtím, než se podívají na svět."
Možná by řekla ještě něco, ale protože to s Heskim seklo, na další slova moc času nebylo. Možná měla počkat, až bude mít potom zápase..

Fandom: Felix Felicis!
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nejlepší načasování
« Reply #4 on: 18. Jan 2021, 23:28 »
Nejlepší načasování

Na to, jak byla ukecaná v pozdějších fázích života, toho Fichurra dlouho moc nenamluvila. Zvládla mámu, bábu a pívo, ale třeba tátu ve slovníku hodně dlouho neměla vůbec. Champbacca se jí vlastně ani nedivil, ale trochu ho to mrzelo, až do chvíle, kdy se jednou vrátil na Jolly Jedie a zašel za ní během oběda. Zrovna když vcházel do kajuty, říkala si Fí o nášup, a to tak, že si říhla a mrskla flaškou o podlahu.
[„Kdo tě tohle naučil?“] kroutila hlavou Erris, a ač to byla řečnická otázka, budoucí senátorka natáhla ruku, ukázala a konečně to z ní vypadlo.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Očekávané otcovství
« Reply #5 on: 18. Jan 2021, 23:37 »
Očekávané otcovství (1988)

Všichni věděli, že to jednou prostě musí přijít a i Fróði se dozví úžasnou zprávu, že bude otcem. Snad až na Fróðiho, který to jaksi odkládal pravidelnou a překvapivě důslednou konzumací lektvaru proti početí.
Jenže život si prostě najde cestičku, a tak ta chvíle přišla, a to vlastně spíš dřív než později. Ti, co čekali, že skočí do moře a uplave, se mýlili – největší problém pro něj bylo pochopit, co se děje, pak pokrčil rameny a uznal, že to přece je dobrá zpráva a že bude na lodi aspoň veselo.
A to i když to ten den slyšel už počtvrté.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Tuplovaný taťka
« Reply #6 on: 19. Jan 2021, 00:07 »
Tuplovaný taťka

Zprávu o tom, že bude znovu otcem, přijal Rocco s radostí, ale Annapurna neměla tak úplně vyhráno. Musela totiž ještě jeho synovi vysvětlit, že dostane sourozence, a to už bylo horší.
[„Tvůj taťka bude ještě jednou taťka, chápeš?“] vypadlo z ní, když nepochopil narážky na čápomuta ani ujištění, že se nebude pokoušet nahradit jeho mámu.
[„To je přece blbost,“] soudil Poggo nonšalantně, [„taková věc je binární stav, buď taťka je, nebo ne, nemůžeš to inkrementovat.“]
Spolkla poznámku o tom, že očividně může, a šla na to posledním možným způsobem.
[„Prostě čekám dítě, tvého sourozence.“]
[„Aha, cool.“] A dál hrál videohru.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
S ročním zpožděním
« Reply #7 on: 19. Jan 2021, 06:24 »
S ročním zpožděním (1988)

„Proč?“ zazněla otázka jako prásknutí bičem.
Peggy se pod tíhou nevyřčeného nepohodlně zavrtěla. „Protože jsem to tenkrát nebyla já. Protože jsem si ani přesně nepamatovala, jak jsme se do té postele dostali. Protože jsem měla totální okno a styděla jsem se.“ Popravdě se mu ani nedokázala podívat do očí a strnule upírala pohled na neurčitý bod za jeho ramenem. „A když jsem zjistila, že… že… Nechtěla jsem tě uvádět do rozpaků a myslela jsem si, že to tak bude pro obě strany lepší. Skoro jako by se to nestalo.“
Dlouho mlčel. Ale ono to ticho bylo vlastně horší než křik.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

 

Další pískoviště: