Author Topic: Téma číslo 3216 (18. 2. 2021) - Poslední výzva  (Read 189 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6211
  • The Progeny
    • View Profile
I kdyby to měla být Poslední výzva, co v životě splníme, drabble na tohle téma prostě napíšeme!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Šílené zjištění
« Reply #1 on: 18. Feb 2021, 01:36 »
Šílené zjištění (1989/1990?)

"Říkám vám vylezte dobrovolně, nebo tam pro vás vlezu."
Jordan přešlapovala před přístěnkem a bušila na dveře. Bylo krátce po večerce a ona fakt nechápala, jaké studenty mohlo napadnout přenocovávat v tomhle krcálku. Navíc dle hlasů, které předtím zaslechla, se stoprocentně jednalo o holku a kluka a to přeci nemohla nechat jen tak.
"Říkám to naposledy. Pokud ihned nevylezete, ty dveře vyrazím a vlezu si tam pro vás."
Kdyby tušila, že se uvnitř schovává O'Brienová s Thawnem, možná by si to celé jednání odpustila a radši by zdrhla někam pryč, protože něco takového bylo i na ní možná až moc.

Fandom: Felix Felicis! (Au? :| )
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Děsivé zjištění
« Reply #2 on: 18. Feb 2021, 08:02 »
Děsivé zjištění (1989/90?)

„Hele, už je docela pozdě, já bych chtěl jít spát… fakt byste měli vylézt,“ domlouval Alan těm dvěma, co se schovávali v přístěnku na košťata a předstírali, že neexistují. „Já vím, že tam jste, dýcháte docela nahlas.“
Jenže zlotřilci se odmítali ukázat, asi ze strachu, že by jim strhl body a napařil trest, což Alan rozhodně v plánu neměl.
„Tak naposledy… vylezete, nebo ne?“ Nevylezli, parchanti, a Alík to nakonec vzdal, protože potřeba spánku byla zkrátka silnější.
Kdyby tušil, že pak z přístěnku vyleze Isha a Redmond, asi by zašel za Jordan, aby se po otřesných zážitcích společně řádně vylili.

Fandom: Felix Felicis! (AU!)

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Ztracená výzva
« Reply #3 on: 18. Feb 2021, 20:10 »
Ztracená výzva

„Nayo? Máš tady nějaký dopis, ale ležel zahrabaný pod hromádkou starých Denních věštců, tak tam už asi leží dlouho…“ Nayina spolubydlící se sice tvářila omluvně, ale to ji rozhodně neomlouvalo. Dopis jí byl vytržen z ruky, nedočkavě roztržen, přečten a pak se Naya se zaúpěním svezla zpátky na pohovku. „Ne, ne, ne! To je zlý sen, to je hrozný! A já jsem si říkala, že je divný, že se nic nestalo, i když mi podle čísel na tenhle měsíc vycházela nějaká katastrofa!“ Magivědecká mise vyrazila k Atlantidě už před dvěma týdny a bez ní. Tak šla učit matemagii do Bradavic.

Fandom: Felix Felicis!

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8432
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Výsostná výzva
« Reply #4 on: 18. Feb 2021, 21:02 »
Výsostná výzva

Darth Wango věděl, že i pro něj bude Temný labyrint výzva, ale to mu v jeho návštěvě nemohlo zabránit.
A vypořádal se s tím docela slušně, to se musí nechat. Nejen se zkouškou první, nýbrž i s tou druhou a následně i třetí, při níž svými blesky usmažil hrochomuta o velikosti menšího měsíce. Přestože se domníval, že splněním téhle extrémně namáhavé zkoušky bude mít hotovo, neměl ještě vůbec vyhráno, protože ho čekala výzva poslední, dalece nejnáročnější.
Ještě musel ustát debilní kecy jednoho dědka, co se tvářil, že s ním nemá nic společného, ač byl jeho odrazem v hodně mizerném zrcadle.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6211
  • The Progeny
    • View Profile
Čarovná čelenž
« Reply #5 on: 18. Feb 2021, 21:59 »
Čarovná čelenž

Kolejní výzvy Flanna okamžitě zaujaly. Byla to sranda, byly za to body, proč by do toho neměl vrazit trochu volného času, že?
A tak se stalo, že se nejdřív dopustil nějakých těch zcela irelevantních aliterací a později spolu s Anabelle a Arianou obarvovali dalekohledy, respektive se o to tedy snažili, nepřízni hůlek navzdory, než jim aspoň jedna konečně růžově škytla a bylo hotovo.
Jeden by možná čekal, že to bude gradovat a jako třešnička na dortu přijde nějaká pořádná pecka, ale faktem zůstává, že jako poslední splnil tu, kdy nakrmil spolužáky smaženými sarančaty, jako by to snad bylo něco nenormálního.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4248
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Poslední prosba
« Reply #6 on: 18. Feb 2021, 22:28 »
Poslední prosba

Bulgurr byl sice kus chodícího koberce, ale dokázal si udržet chladnou hlavu, byl vegetarián a pral se vysloveně nerad.
Na Coruscantu to nebylo nic neobvyklého, u senátních stráží to ovšem mírný hendikep přeci jen představovalo. Měl například přehnanou potřebu rozmlouvat násilným demonstrantům jejich počínání, kapsářům v okolí Senátu jenom domlouval a s kadety chodil po trénincích na Duff light do blízké restaurace. Když se pak dostal pod palbu, a že se mu to několikrát poštěstilo, před jejím opětováním věnoval útočníkovi hned tři výzvy, ať zbraň zahodí a jde domů.
Po té třetí už přišel jenom výstřel, většinou přímo na hlavu.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Nečekané napráskání
« Reply #7 on: 18. Feb 2021, 23:22 »
Nečekané napráskání (1982)

Desetiletá Ebony stála se založenýma rukama a vražedným pohledem propalovala svou starší sestru Ruby, která se na ni provokativně uculovala a držela jí nad hlavou jakousi knížku. „Ruby, já tě varuju, vrať mi to!“ Druhá blondýnka ale jen s úsměvem vrtěla hlavou. „Co kdybychom si nejdřív přečetli, o čem tam píšeš?“ Ebony zaskřípěla zuby. „Dej mi to anebo zajdu pro mámu,“ odtušila se smrtelně vážným výrazem, který na Ruby nezapůsobil, protože si myslela, že Ebony blafuje. Neblafovala. Když ani tentokrát se svého deníku nedočkala, opravdu se Ebony otočila na patě, přivedla zpět matku, a ta seřvala Ruby na tři doby.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

 

Další pískoviště: