Author Topic: Téma číslo 229 (15. 12. 2012) - Mně to nejde  (Read 1284 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 229 (15. 12. 2012) - Mně to nejde
« on: 14. Dec 2012, 22:43 »
Téma je jednoduché: Mně to nejde

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Monkey Business
« Reply #1 on: 15. Dec 2012, 12:27 »
Monkey Business (22 BBY)

Smršť nadávek, která se již nějakou dobu ozývala z kanceláře ředitele, neustávala ani po hodině, a tak se Joya rozhodla obětovat pro zbytek akademie a zjistit, co se vlastně děje.
Champbacca seděl za stolem, jednou rukou si rval vlasy a druhou mlátil do kalkulačky.
„Nějaké potíže, šéfe?“
[„To bych řekl,“] odfrkl si a pustil do kalkulačky pár tisíc voltů. [„Ten zablešenec Wyrrghulibrk potřebuje nějak vyúčtovat ty naše stíhačky a sám to prý nezvládne. A mně to furt nevychází.“]
„A nezapomínáš na daň z prodeje věcí nad půl tuny?“ vložila se zkušená účetní, Wookiee nasraně překlopil stůl a šel na pivo.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Magie Mafry
« Reply #2 on: 15. Dec 2012, 12:41 »
Magie Mafry

Když se Bimbelína začala učit magii, nehodlala si připustit, že to prostě nemůže dopadnout dobře.
Jenže brzy narazila na stejný problém, jaký mají všichni ostatní trpaslíci. Jejich rasa byla prostě na kouzla naprosto levá a jejich podstata dovolovala užívání jen takových kouzel, která se hodila k výrobě zbraní, golemů a epesního štrůdlu.
Nakonec uznala, že na to prostě nemá, a vyměnila kouzelnou hůlku za pořádný štít a meč jako hovado, s nimiž šla do první linie, bít se za Mafru a za trpaslíky a za lepší svět. K tomu, aby z nemrtvé zrůdy udělala prach, nepotřebovala magii, stačila jí víra.

Fandom: Lineage
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Klíčník
« Reply #3 on: 15. Dec 2012, 17:57 »
Klíčník (2186)

„Co ti tak dlouho trvá?“ houkl na ní nervózně Grok a podíval se na přibližující vlnu nepřátel.
„Už to bude!“ ujistila ho Saphy a dál se věnovala hackování přístupové konzole. Krom nich tu byla ještě Narva s Filiou, ale byli nuceni se rozdělit a teď se zasekly tady, a pokud to co nejdřív neotevře, tak budou mít docela průšvih. Grok mezitím pálil z Lanceru a připravoval Cerberáky o hlavy s životy.
„Tak co?!“
„Já… vôbec to nejde!“ odpověděla mu stále zoufalejší Šmoulinka. Kiež by tu bola Narva, pomyslela si.
„Uhni,“ okřikl ji krogan, vytáhl Claymore a skrz dveře se prostřílel.

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: