Author Topic: Téma číslo 231 (17. 12. 2012) - Jsem sama doma  (Read 1218 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Když Jsem sama doma, neotvírám chlupatým lidem.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6236
  • The Progeny
    • View Profile
Prvotní pozvánka
« Reply #1 on: 17. Dec 2012, 16:02 »
Prvotní pozvánka (29 BBY)

Na vesničku v korunách stromů už dávno padla noc, ale masivní ohně dávaly tušit, že oslava Dne života ještě zdaleka neskončila. O tom ostatně svědčil i zpěv tradičních písní a dusot nohou, neboť ani tance nemohly chybět.
Mistrovi, který tu byl jen na návštěvě, bylo trochu šoufl. Vyexoval něco, co ho podle všeho mělo zabít, a půjčil svou padawan místnímu řezníkovi, ať ji naučí pořádného dupáka.
Když se k němu přimotala jedna sympatická samička a pošeptala mu, že má volný kvartýr, netuše nic zlého se tam chtěl jít vyspat.
To se povedlo a o rok později přišel na svět Simbacca.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8460
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Hipíkovi, s láskou
« Reply #2 on: 17. Dec 2012, 17:03 »
Hipíkovi, s láskou (21 BBY)

Můj milovaný,

již nemohu déle snášeti osamocenost svého bytí, které mi předurčil zlovolný osud. K čemu je mi mé nesmírné bohatství a rozlehlá panství, když jsem zde stále sama, samotinká, opuštěná? Vím, že jsem se k tobě místy chovala trochu hrubě, ale musíš pochopit sílu mé lásky a vřelost citů, jaké k tobě chovám.
Tvůj útěk mne hluboce ranil, ale do doby, než si to rozmyslíš, budu naše dítě vychovávat tak, abys mohl být pyšný.
Chybíš mi a jsem tu tak opuštěná, vůbec nevím, co si sama počnu.

Vrať se, Woa, počkám tu na tebe.
Tvá milující Algernnon de Bray

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Přesun do vlastního
« Reply #3 on: 17. Dec 2012, 18:18 »
Přesun do vlastního (22 BBY)

Období, které začalo po udělení titulu rytíř Jedi, bylo více méně stejné, jako to před tím, až na pár drobností. Tak například již neměla pevně daný rozvrh, ale mohla si dělat takřka, co chce. To Jess udělala a vlastně hned si vybrala padawana, kterému začal výcvik ala Parlara VII.
A vzápětí se přestěhovala z Chrámu do vlastního bytu, který se jí stal domovem a útočištěm. Sice trochu odříznutá od komunity, ale soukromí a volnost, kterou ji to propůjčovalo, bylo k nezaplacení.
Konečně mohla uspořádat nějakou pořádnou párty a oddávat se milostným hrátkám, které brzy téměř eliminovaly rychlovky na chrámových záchodcích.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: