Author Topic: Téma číslo 4010 (23. 4. 2023) - Jelikož jsem se denně budil již před pátou...  (Read 207 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8548
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Jelikož jsem se denně budil již před pátou hodinou, zvykl jsem si na hry myšek, které dováděly v mé místnůstce.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 906
  • Relic of the Past
    • View Profile
Nikoliv běžný eskort XV
« Reply #1 on: 23. Apr 2023, 13:24 »
Nikoliv běžný eskort XV

Díky svému režimu spánku byl zvyklý na různé zvuky v místech, kde přenocoval. Hmyz, myši nebo malí savci. Tohle ale bylo jiné. Navíc se blížil čas jít spát a ještě nebyly brzké ranní hodiny.
Rozhodl se, že pokud jeho dva ochránci zájem o tuto podivnou aktivitu neprojevují, podívá se tomu na kloub sám. A taky že ano. O necelé dvě hodiny později už oba zařezávali, když se proplížil zpět dolů do společenské místnosti. Okamžitě si všiml, že pod knihovnou jsou vyježděné drážky od častého odsunování od stěny. Když se k ní přiblížil, po její straně jakoby profukoval chladný čerstvý vzduch. 

Fandom: Dnd for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4373
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Hlodavec hlodavci hadem
« Reply #2 on: 23. Apr 2023, 20:08 »
Hlodavec hlodavci hadem

„Prý jste zaměstnával sirotky, je to pravda?“ ptala se prověřená reportérka ověřeného malého zmrda Putiniho a ten se nonšalantně rozvalil v křesle. V křesle, jehož hodnota odpovídala ročnímu příjmu průměrné aargonarské rodiny.
„Jistě,“ přitakal.
„Musí to být skvělý pocit, vidět je pobíhat po paláci a vědět, že jim měníte život k lepšímu.“
„To je,“ přikývl Putini, jenž ve skutečnosti skoro všechny sirotky posílal na frontu, „pravda, zpočátku ten rej nebyl moc příjemný, ale zvykl jsem si. To víte, když vstáváte už v půl páté, abyste pomáhala lidem, zvyknete si i na horší věci.“
Asi, on totiž vstával až v deset.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6292
  • The Progeny
    • View Profile
Podpalubní parťáci
« Reply #3 on: 23. Apr 2023, 20:18 »
Podpalubní parťáci

„Máme na lodi myši,“ konstatovala Caroline, demonstrativně před snídající posádku položila klubko přehryzaných kabelů a vůbec nevypadala nadšeně.
„To ovšem svědčí o trestuhodné lenosti koček,“ ucedila Caitlyn, poněkud důležitější byl ale výrok kapitánův.
„No jasně, už docela dlouho.“ Pohled, který mu věnovala vrchní inženýrka, dával tušit, že ji to nepotěšilo.
„Jak jako docela dlouho? Tys o nich věděl?“
„Jo,“ přikývl Fróði, už trochu s obavou v hlase.
„A nepřišlo ti to jako problém?“
„No nejdřív mě trochu štvaly, ale když jsem se párkrát vzbudil v půl pátý a nikdo jinej si se mnou nechtěl povídat, tak jsme se docela skamarádili...“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8548
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Mistr a myš
« Reply #4 on: 23. Apr 2023, 21:01 »
Mistr a myš

Co byl Champbacca popelářem, jeho spánkový režim byl poněkud nepravidelnější. Přeci jen na práci vidět nepotřeboval a občas se vylil tak, že prospal dva dny, to prostě pravidelnosti neprospěje.
Mělo to ale i jeden pozitivní důsledek: zvykl si na rejdění bílých myšek a další havěti, co ho předtím dost štvala. Ani nadále tedy samozřejmě nebránil M’Keshovi, aby se před spánkem posilnil čímkoliv, co tam zbytečně moc píská, ale čas od času se nad počínáním nějaké té myši i docela upřímně zasmál.
Jen ta jedna trochu větší a v pláštíku, co ji ani M’Kesh nevyhnal, ta ho teda srala pořád stejně.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: