Author Topic: Bonus číslo 469 (30. 4. 2023) - Kdo není s námi, je proti nám.  (Read 344 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8548
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
"Kdo není s námi, je proti nám. Kdo je proti nám, bude rozdrcen," pronášel K. H. Frank v prosinci 1939 a poslední bonus dubna 2023 bude taky projevový - tedy jedna souvislá přímá řeč určená nějakému publiku.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 906
  • Relic of the Past
    • View Profile
Nikoliv běžný eskort XXII
« Reply #1 on: 29. Apr 2023, 15:51 »
Nikoliv běžný eskort XXII

Pořád myslíš, že to pro tebe skončí happy endem? Právě jsi viděl konec posledního, kdo si tohle myslel. A jak dopadl. Velký Paladin Adrien, který byl světlem naděje. A skončil jako moje loutka. Stejně jako dřív nebo později skončí všichni. I ty. Ač s tím bojuješ, vzdoruješ tomu, snažíš se tvářit, že to tak není. Všechno půjde daleko jednodušeji, když tomu přestaneš vzdorovat a necháš mě ten úkol dokončit. Ostatně vůbec nevím, proč jsi si sháněl ostrahu. Dochází mi s tebou trpělivost, mnichu. Pokud chceš dosáhnout svého cíle, přestaň mě provokovat. Nebo toho budeš zatraceně litovat. Rozumíme si, mnichu, hm?

Fandom: DnD for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8548
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Výřečný Vintu
« Reply #2 on: 30. Apr 2023, 22:54 »
Výřečný Vintu

„Za malý okamžik sestoupíme do atmosféry Bespinu a zaútočíme na Tibannopolis. Nebojte, půjde o rychlou akci a budeme pryč dřív, než se o tom Republika vůbec dozví, natož aby stihla poslat nějakou odpověď. Plán je jednoduchý: vletíme tam, sebereme, co můžeme, trochu místním zatopíme a hotovo. Stíhači, vaším hlavním úkolem je tedy ochránit obě fregaty, zatímco budou tankovat plyn. Střílejte, po čem jen chcete, přeci jenom nám minule dali jasně najevo, že jsou každý jeden našimi nepřáteli, a tak není třeba mít jakékoliv slitování, jasné? A pamatujte, že osobně vyplatím milion kreditů tomu, kdo sejme toho zasrana se světelným mečem!“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6291
  • The Progeny
    • View Profile
Neomezené nepřátelství
« Reply #3 on: 30. Apr 2023, 23:08 »
Neomezené nepřátelství

„Naším cílem je stanice, na které Cerberus prováděl pokusy s indoktrinací. Jak asi tušíte, vymklo se to těm vepřovým hlavám z rukou, stanice přerušila kontakt a my měli to štěstí, že jsme nedaleko, takže tam můžeme vlítnout a sebrat těm šmejdům všechny poznámky, které tuze zajímají lidi z Aliance. Provedeme to ve standardní formaci, všichni čtyři projdeme odsud sem, kde by se mělo nacházet počítačové jádro. Stáhnout data chvíli potrvá, takže pozici udržíme a pak se vrátíme. Hlavně si pamatujte, že i za normálních okolností by tam na nás nečekali spojenci, takže střílejte a až pak se ptejte. Nějaké otázky?“

Fandom: Mass Effect
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4372
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Karikatura kancléřky
« Reply #4 on: 30. Apr 2023, 23:20 »
Karikatura kancléřky

„Possslyšte rozumy velectěné kancléřky Barakky, vy lůzo špinavá! Donessslo se mi, že disssent na mojí planetě provádí další neplechu a je den ode dne drzejší. Chtěla jsem vám jenom říct, že musíme v těchto těžkých časssech držet pohromadě a zapomenout na dávné křivdy. Přece nechcete, aby odboj vyhrál, ne? To byssste mě tuze zarmoutili, protože to bych ssse pak na to budování fašisssstické ssspolečnosti mohla vybodnout. Pamatujte, že kdo není s námi, ten je proti nám, a kdo je proti nám, ten nezaslouží sssslitování. A kdo mě bude sssrát, na toho pošlu další jadernou hlavici, tentokrát už se možná trefim.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: