Author Topic: Téma číslo 4041 (24. 5. 2023) - Hypnotizér  (Read 335 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4371
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Téma číslo 4041 (24. 5. 2023) - Hypnotizér
« on: 23. May 2023, 19:22 »
Mohl by Hypnotizér vyřešit problém s nedostatkem zájmu o drabbly?
Asi jo, ale zkoušet to nebudeme.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6291
  • The Progeny
    • View Profile
Hovno hypnóza
« Reply #1 on: 23. May 2023, 22:55 »
Hovno hypnóza

Fúsi z Fróðiho rozumy moc často netahal. Jednak nebylo moc co tahat, hlavně byl ale starší bratr dost jednostranně zaměřený a zajímaly ho věci, co mladšího druida zatím ani trochu.
„Takže ty se prostě snažíš přimět holku, aby s tebou šla z hospody do postele?“ shrnoval zrovna Fúsi jedno takové snažení o pochopení vzájemných postojů.
„Jo,“ přikývl starší sourozenec samolibě.
„A jak to děláš, hypnózou?“
Fróði se zatvářil, jako by se otočil vítr a vnesl do místnosti aromatický vzduch z okolí chlívku.
„Tak jako dalo by se, oblbovacích kouzel existuje dost, ale to pak člověk nemá z úspěchu pražádnou radost.“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4371
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Drahá dominance
« Reply #2 on: 23. May 2023, 23:04 »
Drahá dominance

Malý zmrd z Aargonaru si dlouho pokládal otázku, jak přimět tu lůzu všude kolem poslouchat ho na slovo. Dost zmohla brutální propaganda, částečně pomáhala tajná policie, nic ale nebylo tak stoprocentní, jak by chtěl.
Chlápek, co tvrdil, že dokáže zhypnotizovat masy, mu tak přišel vhod. Nechal si ho pozvat, královsky ho pohostil, věnoval mu pračku z poslední speciální operace a dal mu nějaké peníze do začátku, aby se mohl v klidu naladit na místní vlnu.
Byl to samozřejmě podvodník, ale když ho Putini nechal veřejně popravit, aspoň tím poslal zprávu všem ostatním podvodníkům, že by podobné věci radši neměli zkoušet.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8548
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Poprava působením psychiky
« Reply #3 on: 23. May 2023, 23:15 »
Poprava působením psychiky

[„Za něco takového bychom tě měli okamžitě popravit!“] hřímal Darth Wango na klečícího úředníka, který se provinil něčím děsně byrokratickým a klepal se adekvátně svému provinění.
„Ale-“
[„Máš štěstí, že kat dnes nemá pohotovost a mně se nechce zvedat.“]
„Děku-“
[„Chceš to skončit sám,“] přerušil ho císař a ani nemusel mávat pazourou, takový byl frajer.
„Chci to skončit sám.“
[„Běž a skoč z balkónu, těch sto pater by mohlo stačit.“]
„Jdu a skočím z balkónu, těch sto pater by mohlo stačit,“ souhlasil úředník a vyběhl ze sálu s takovým nadšením, že kdyby ho projevil dříve, nemuselo to dnes skončit takhle.

Fandom: Star Wars: Nightfall
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 906
  • Relic of the Past
    • View Profile
Den druhý XI
« Reply #4 on: 25. May 2023, 21:07 »
Den druhý XI (měsíční žolík)

A za každým slovem na ni oba zírali, jako by se ji snažili zhypnotizovat. Čarodějka jejich omamnému kouzlu ovšem stále odolávala. Ba co více, snažila se jim dát možnost vzdát se bez boje a utíkat domů. Ani jeden z nich ovšem této možnosti nevyužil. Zkusila to tedy naposledy: "Rozhodně si nemyslím, že jste hlupáci. Ale na rozdíl od vás mám reálnou zbraň. Takže, jelikož jsem v jádru dobrá bytost, vám nabízím informace o hájence, kterou jistě znáte, výměnou za všechny naše životy. A já si byla jistá, že jste v jádru dobří a pomůžete mi... Tak co to bude?" pronesla.   

Fandom: DnD for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: