Author Topic: Téma číslo 4093 (15. 7. 2023) - Jsou určité hranice  (Read 235 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6289
  • The Progeny
    • View Profile
Jsou určité hranice.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4367
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Červené čáry
« Reply #1 on: 14. Jul 2023, 23:17 »
Červené čáry

V dobách, kdy Putini teprve konsolidoval moc na Aargonaru a představitelé cizích mocností neměli tolik důvodů se s ním nebavit, vyvrcholila většina diplomatických jednání jedním a tím samým: že mrňous s imperialistickými choutkami vyhrožoval použitím zbraní hromadného ničení v případě, že cizí mocnosti překročí některou z červených čar.
Těch bylo celkem dost, ale zpravidla se týkaly domácí bezpečnosti planety, o kterou nikdo příčetný nejevil zájem. Problém to začal být ve chvíli, kdy odstartovala speciální vojenská operace a žádat její zastavení by takovou čáru překročilo.
Než se ukázalo, že je to všechno jeden velký bluff, stálo to životy několika miliard tvorů.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6289
  • The Progeny
    • View Profile
Hraniční hlavy
« Reply #2 on: 14. Jul 2023, 23:39 »
Hraniční hlavy

Každý, kdo někdy viděl Kashyyyk aspoň na obrázku, musel tušit, že to není bezbariérová planeta, a překážek a různých hranic na ní skutečně leželo požehnaně.
Šlo jak o hranice přirozené, například hory, které zcela nenásilně oddělovaly různé lesy s různými mikroekosystémy, tak po ty místopisné, které se čas od času posouvaly nebo zpřesňovaly. Však i samotné Rwookrrorroo vděčilo za svou polohu faktu, že se tam v dávných dobách střetávaly hranice tří velkých království, které se ale v následujících letech měnily.
Málokterá však byla tak zjevná jako ta okolo Rraholce, kterou tamní loupežníci docela výmluvně vytyčili kůly s nabodanými hlavami stormtrooperů.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8546
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Božské bariéry
« Reply #3 on: 14. Jul 2023, 23:56 »
Božské bariéry

[„Sedněte si a dobře mě poslouchejte, nebudu to opakovat,“] začal Champbacca, jakmile se u něj v kajutě na jeho žádost sešli všichni Chadra-fanové na Kompostárně. Ne že by je tedy počítal, ale jeden z nich říkal, že všichni jsou…
[„Chápu, že mě máte za boha, protože jsem vykonal několik zázraků,“] pokračoval cestou nejmenšího odporu, protože vymlouvat jim, že za ty zázraky jakkoliv může, už zkusil a nikam to nevedlo, [„ale musíme si stanovit nějaký hranice.“]
Myšáci se zatvářili smutně.
[„Například to, jak mi mícháte drinky. To je úplně oukej, ale jak mi je nosíte do postele, to mě fakt sere...“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 904
  • Relic of the Past
    • View Profile
Útěk XXX
« Reply #4 on: 16. Jul 2023, 13:25 »
Útěk XXX (nedělní žolík)

Pomalu ho vzal mezi prsty a zatímco ho ostatní sledovali, pomalu jej vložil na místo uprostřed luku a natáhl tětivu. V duchu si říkal, že jakmile překročí bytost hranici svého úkrytu, okamžitě jejím směrem vystřelí, ať už se jedná o co chce. I když se mu občas nedařilo,. v průměru byl poměrně dobrý střelec. Rozhodně lepší než kdokoliv ze zbytku zúčastněných. Jenže tvor se ne a ne pohnout. Ty dvě svítící oči vpalovaly do jeho mysli obavy najednou. Znervózněl. Ostatní očima přejížděli z něj na oči v úkrytu a zpět zase na půlelfa, kterému docházela trpělivost. Najednou bylo už rozhodnuto.

Fandom: DnD for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: