Author Topic: Téma číslo 4106 (28. 7. 2023) - Bezpečná vzdálenost  (Read 384 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6289
  • The Progeny
    • View Profile
Bezpečná vzdálenost.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Double date s divanem
« Reply #1 on: 28. Jul 2023, 15:23 »
Double date s divanem

„Hele, stoupni si ke gauči a naviguj, kam máme posunout ten televizní stolek.“
„No, dejte to víc doprostřed, asi.“
„Já bych to dala víc doleva, ať to lícuje s tím gaučem. Takhle to bude vypadat blbě.“
„Ty vole, tak kam?“
„No, doprostřed, aby bylo na tu televizi dobře vidět, ne?“
Televize putuje doprostřed. Čela většiny přítomných začínají brázdit vrásky pochyb. Dochází k posuzování z bezpečné vzdálenosti.
„To vypadá blbě.“
„Jsem říkala – doleva a srovnat to podle gauče. Z toho elka se na tu televizi bude koukat fakt debilně.“
„No, dobře, no, tak máte pravdu.“
„Ne, já mám prostě jen OCD.“

Fandom: Realita

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Roztomilost zabíjí
« Reply #2 on: 28. Jul 2023, 16:19 »
Roztomilost zabíjí

„Prosím, dodržujte bezpečnou vzdálenost!“ zvýšil profesor O’Shanley pro jistotu hlas. Vzít bradavické studenty do dračí rezervace, to bylo jako snažit se uhlídat pytel blech. Napadlo ho až pozdě, že to možná nebyl úplně dobrý nápad…
Karamelka jako by ho neslyšela. Uviděla totiž něco nevídaného – nedaleko ohrady se batolilo malinké rozkošné dráče Čínského ohniváče. Ta roztomilost snadno přemohla veškeré pudy sebezáchovy.
„No ty ši ale ložtomilej miláček,“ zašišlala Mrzimorka a rozběhla se dráčeti vstříc.
Profesorova ruka byla naštěstí rychlejší – uchopila kapuci mrzimorského hábitu a zabránila katastrofě; nedaleko už ostražitě číhala mamička toho roztomilého miláčka a ta tedy roztomilá nebyla ani trochu.

Fandom: Felix Felicis/realita crossover

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 904
  • Relic of the Past
    • View Profile
Pátrání V
« Reply #3 on: 28. Jul 2023, 19:37 »
Pátrání V

Jakmile si ovšem uvědomili, že jsou sledováni nejspíše celou noc, probralo je to rychleji než úder z blesku. Než ovšem Gerrin stihl vykřiknout, Jim vystřelil ze svého luku. Minul. Ať už to bylo cokoliv, sledovalo je to z bezpečné vzdálenosti nejspíše celou noc. A nebylo to samo. Do minuty byli všichni čtyři na nohách a běželi za prchajícím člověkem či tvorem. Marně. Ztratil se jim v hloubi lesa zrovna když si všimli tábora, který byl nedaleko od nich. pomalu doutnající ohniště naznačovalo, že zde někdo byl, nejspíše jejich pozorovatel. Zbytek tábora ale nesl známky boje. Krev nebyla nikde. Gerrin hekl.

Fandom: DnD for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8546
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Dálkař Deek
« Reply #4 on: 28. Jul 2023, 22:00 »
Dálkař Deek

Když do své složky přidával záznam pro Fidorkku, věděl už Deek, že stejně jako u několika předchozích bude klíčem k úspěchu vzdálenost. Ostatně nemusel ji znát nijak intimně na to, aby věděl, že na blízko je extrémně nebezpečná i za plné příčetnosti, a to ani nemusí mít zbraň.
Přirozeně tedy začal tím, že načrtl minimální vzdálenost, na niž mělo být relativně bezpečné se o něco pokoušet, ovšem jak tak nad tím přemýšlel, radši ji trochu posunul a zvětšil. A ještě a ještě a ještě jednou.
Nakonec došel k závěru, že vůbec nejlepší by bylo ji sejmout lodí z oběžné dráhy.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6289
  • The Progeny
    • View Profile
Demonbaccův dostřel
« Reply #5 on: 28. Jul 2023, 22:08 »
Demonbaccův dostřel

„Vole, krej se trochu!“ napomínal jeden z Niktů, zaměstnanců Hutta Grakkuse, svého kolegu ve zbrani a nevěřil svým očím. Ten blbec prostě stál uprostřed ulice a po Wookiovi na motorce, kterého měli zabít, střílel úplně bez obav, že by snad dotyčný mohl opětovat palbu.
„Klid,“ opáčil blbec a ležérně na Chlouppka v dálce ukázal, „má brokovnici, sem nemá šanci dostřelit.“
První Nikto uznal, že na tom něco je, postavil se a střílel taky v klidu.
Ozvala se rána, a protože pravidla v té době ještě nikdo z hráčů moc zažitá neměl, oba gauneři byli rychle vyvedeni z omylu a mrtví.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4367
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Putiniho puma
« Reply #6 on: 28. Jul 2023, 22:20 »
Putiniho puma

Pro někoho to bude překvapením, ale jakkoliv Putini proslul svou ochotou chřestit jadernými zbraněmi při každé příležitosti, s jejich reálným nasazením při speciální vojenské operaci dost váhal. Ne proto, že by taková věc byla při osvobozování jaksi nelogická, ale…
„Jak daleko od výbuchu musím být, abych byl v bezpečí?“
„Nebojte, vůdče,“ vysvětloval pověřený expert, „naše jednotky budou…“
„Na naše jednotky sere pes!“ okřikl ho malý zmrd. „Mě zajímá, jak daleko od toho musím být já.“
„Můj vůdče, vy přece budete tady na Aargonaru, to je opravdu dostatečně daleko.“
„Jste si tím opravdu naprosto jistý?“
Jo, až takový to byl srab.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: