Author Topic: Téma číslo 4107 (29. 7. 2023) - Já to přežiju  (Read 342 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6289
  • The Progeny
    • View Profile
Klidně ty drabbly pište jenom každej druhej den, Já to přežiju...
[„If you can't beat them, eat them.“]

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Věční lovci
« Reply #1 on: 28. Jul 2023, 15:39 »
Věční lovci

„Takže… před vámi se objevila hospoda, ve dveřích vidíte nějakou postavu, připomíná vám ovečku s lukem. A slyšíte, jak se k vám nesou tato slova…“
Ve skupince ovšem nepanovala nálada na poezii.
„Kdybychom neposlouchali toho debilního králíka, tak teď nejsme všichni mrtví.“
„To jsou Kindred?“
„Já za to nemůžu, že se na nás seběhla celá tvrz! Jste mě měli zastavit!“
„Že jsou to Kindred?“
„Jestli to nepřežijeme, tak tě oživím a udělám z tebe ragú.“
„Počkat… my jsme mrtví?“
„Kindred? Jsou to Kindred?“
„A nemůžeš nás nechat přežít?“
Vypravěč si povzdechl. „Vyprávěj mi příběh, ovečko! Žil byl jeden bledý člověk…“

Fandom: DnD (+ LoL)

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 904
  • Relic of the Past
    • View Profile
Pátrání VI
« Reply #2 on: 28. Jul 2023, 19:37 »
Pátrání VI

Celá tábor byl pokrytý cákancemi, které vypadaly jako krev. Krev to ovšem nebyla. Byla to důvěrně známá tekutina. Po bližším ohledání tábora našli ve strouze o kus dál jednoho z bývalých majitelů tábora. Krk rozetnutý tak, až ho část chyběla a z rány pomalinku vycházel jemný poprašek černého písku. Nebylo pochyb, že se jedná o to stejné černé sklo co už potkali. Proč se ale vznáší vzhůru ve formě písku. Natasliah se se slovy, že to přežije díky svému původu, natahovala k písku, když ji Gerrin zastavil. znovu nebyli sami. Někdo je pozoroval. Cítili to všichni, ani nemusel nic říkat.   

Fandom: DnD for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4367
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Poslední plán
« Reply #3 on: 28. Jul 2023, 22:27 »
Poslední plán

„Aargonar je v obklíčení,“ konstatoval jawí analytik a štáb vytřeštili oči, jako by to byla novinka. Přitom ten analytik to vydedukoval během těch pěti minut, co ho do funkce povyšovali z nástěnkáře.
„Flotila Republiky je tedy na oběžné dráze?“ ujišťoval se Putini zaraženě a analytik pokrčil rameny. Jak to měl, kurva, vědět?
„Jestli tam není teď, bude tam brzy.“ Nastala chvíle hrobového ticha, kdy přítomní přemýšleli, co udělali špatně. A že toho bylo. Přerušil ho až malý zmrd, a to docela radostně.
„Ještě že jsem si nechal vybudovat ten nezničitelný bunkr v horách a přežiju to. Páčko, vy zkurvenci neschopní!“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6289
  • The Progeny
    • View Profile
Klasické Káčko
« Reply #4 on: 28. Jul 2023, 23:29 »
Klasické Káčko

Filoména byla na svou velikost vybavena velmi slušnými štíty. Přesto byla její posádka v době, kdy svištěla zuřící bitvou k Brünnhilde, docela nervózní a rozhodně si nepřipadala neohroženě.
„Kurde, to bylo těsné,“ odtušil Chlouppek z pilotního křesla těsně poté, co se na poslední chvíli vyhnul kanonádě z těžkých turbolaserů jednoho destruktoru.
„To nebylo na nás,“ vysvětlovala poněkud zbytečně Mína od senzorů.
„Já vím, ale i zbloudilá rána nám dokáže udělat díru do trupu a vyhodit nás do vesmíru, kde bychom bídně zhebli.“
„Já ne,“ odvětil bez koukání K-1PZ, jak už bylo u droidů jeho série zvykem, „já ve vesmíru přežiju.“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8546
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Styxův slib
« Reply #5 on: 29. Jul 2023, 01:41 »
Styxův slib

Mehur ležel na studené zemi temné jeskyně a nechápal, jak se všechno mohlo tak rychle pokazit. Ještě ráno byl perspektivním učedníkem schopné mistryně Jedi, cestoval po galaxii a objevoval nové věci, načež stačil jeden střet s hrozivou příšerou a všechno bylo pryč.
Mistryně Sheena byla mrtvá, jeho příšerně bolel krk a měl takové tušení, že nechce vidět skutečný rozsah poškození. Z bolesti totiž usuzoval, že ten krk už prostě nemá a že z dolní čelisti mu taky moc nezbylo.
Přišel o hodně krve, ale ani to ho nezastavilo. Rozhodl se, že prostě nechcípne, a temná strana mu s tím pomohla.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: