Author Topic: Téma číslo 4167 (27. 9. 2023) - Křič nahá  (Read 225 times)

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 900
  • Relic of the Past
    • View Profile
Téma číslo 4167 (27. 9. 2023) - Křič nahá
« on: 26. Sep 2023, 09:49 »
Křič nahá. Přesný opak toho být oblečená a potichu.
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8543
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Bázlivá brigádnice
« Reply #1 on: 27. Sep 2023, 20:10 »
Bázlivá brigádnice

„Ten malej zmrd už mě fakt sere,“ konstatovala jawí knihovnice, zatímco v rámci akce Z zametala chodník, a jediná živá duše v okolí vytřeštila oči.
„Ticho, nevíš, kdo poslouchá!“
„Nikdo. To je právě ten problém, nikdo mě neposlouchá, i když křičím jako blázen.“
„To je přece dobře, ne?“
„Není, kdyby mě někdo poslouchal, třeba začne přemýšlet.“
„Hmm,“ zamyslela se bázlivější brigádnice, „tak asi musíš zaujmout jinak. Řvát dál, ale třeba nahá.“
„Jo, to zní dobře, to by mohlo pomoct.“
Dobře to ale samozřejmě nedopadlo, protože i v hlavním městě už tou dobou bylo dost násilníků, debilů a vůbec aargonarských Jawů.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4361
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Slabosti savců
« Reply #2 on: 27. Sep 2023, 20:17 »
Slabosti savců

Trandoshan nevěřil svému štěstí. Teprve včera vstoupil do služeb Hutta Zorbo a dnes už se mu dostalo odměny, o které tak nadšeně mluvili jeho teplokrevní kolegové: směl strávit noc v komnatách rozkoše s povolnou otrokyní.
„Ahoj, fešáku. Co pro tebe můžu udělat?“ pozdravila ho hned po otevření dveří twi‘lecká samička a on vzpomínal, co všechno mu to ti kolegové barvitě popisovali.
„Svlíkni sssse!“ poručil.
„Ale já už přece nahá jsem?“ nechápala a on se zarazil. Kdo to měl na těch barevných poznat, hm?
„Aha. Tak křič!“
Poslechla, ale on ani po pár hodinách nechápal, co na tom ti debilové viděli.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 900
  • Relic of the Past
    • View Profile
Noční můra, ze které se nemůžeš probudit
« Reply #3 on: 27. Sep 2023, 20:43 »
Noční můra, ze které se nemůžeš probudit

Její křehké tělo měl přímo před očima. V dáli hrála hudba ale on ji nevnímal. Sledoval ty jemné nedobrovolné pohyby jejího těla a vyčkával s každým dalším pohybem. Před chvílí její hlasivky drásaly jeho uši, teď však bylo ticho. Ležela nahá na zemi, sotva dýchala a klepala se. Někde v dáli to právě pozoroval. Věděl, že se dívá na svoje vzpomínky, které se tak moc snaží zapomenout. Některé věci ovšem nejde zapomenout. Některé hříchy nejde smýt, ať se je snaží člověk zapomenout co nejvíce. Nebo v jeho případě utopit je v lahvích pochybného alkoholu z dovozu v zaměnitelných ošoupaných etiketách.

Fandom: Voidborn
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6286
  • The Progeny
    • View Profile
Křik z koupelny
« Reply #4 on: 27. Sep 2023, 21:10 »
Křik z koupelny

„Jenom taková drobnost,“ upozorňoval ještě kapitán Finniansson návštěvu, která měla poprvé přespávat na Sviňuše, a to nikoliv v jeho kajutě, „na dveřích od koupelny není zámek.“
„Aha?“ odtušila návštěva a ručník si sice převzala, ale trochu opatrněji.
„Ale neboj, je to v cajku. Pokud tam zrovna budeš nahá a někdo tam vleze, stačí zařvat a on zas vypadne.“
„A když tam vleze ona?“ nadhodila návštěva a nevědomky si tím trochu naběhla.
„No, je horší,“ usmál se Fróði, „ony totiž holky jen tak nějakej řev neodradí. To by skoro bylo lepší, kdybych tam šel s tebou a hlídal.“
A fakt bylo.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: