Author Topic: Téma číslo 4170 (30. 9. 2023) - Hej pane králi!  (Read 299 times)

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 900
  • Relic of the Past
    • View Profile
Hej pane králi! je dobrá fráze k tomu, přijít o hlavu. Král přeci není nějaký hej nebo počkej.
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 900
  • Relic of the Past
    • View Profile
Majetnické spory na severu
« Reply #1 on: 29. Sep 2023, 11:06 »
Majetnické spory na severu

"A tak bych závěrem rád požádal o navrácení svého majetku."
Muž s ocelovou korunou na hlavě na něj jen nevěřícně zíral už pár minut.
"Tvého majetku?" zahřměl najednou.
Muž s úsměvem jen přikývl.
"Tvého majetku!" zahřměl muž tak hlasitě až jeho hrubý hlas rezonoval v promrzlé místnosti.
Stráže sahaly po mečích ale vládce je zastavil. Vykročil směrem k drzému návštěvníkovi a zastavil se před ním. Chvíli na něj jen koukal, zlost v očích byla vidět na druhém konci místnosti.
"A jak by sis to představoval? Mám ti to zabalit? A bodíky sbíráš?" řekl. "Vypadni dokud máš hlavu pevně na krku."

Fandom: Dnd for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8543
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Pomoc panovníka
« Reply #2 on: 30. Sep 2023, 00:21 »
Pomoc panovníka

[„Hej, ty tam!“] zavolal správce královského paláce na záda kohosi, kdo se kolem něj protáhl a evidentně chtěl pokračovat v cestě, a oslovený se obezřetně zastavil.
[„Jo, ty, pojď sem,“] upřesnil správce, aniž by se jeho směrem nějak víc podíval, a dotyčný se tedy i otočil a velmi pomalu přibližoval. [„Potřebuju, abys mi tady svítil, nějakému hogo fogo návštěvníkovi tu prý zapadla fajfka pod kanape a já prdlajz vidím.“]
Kolemjdoucí beze slova převzal baterku a svítil.
[„Drž to pořádně, sakra. Tak, ještě kousek, ha, mám ji! Hele… proboha promiňte, pane králi, já netušil, že jste to vy!“]
[„Za málo, zdar.“]

Fandom: Star Wars
#foot Chimalpopocca
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6286
  • The Progeny
    • View Profile
Vibladoní výčitky
« Reply #3 on: 30. Sep 2023, 00:37 »
Vibladoní výčitky

„Hej, králi, tos trochu posral, co?“ stěžoval si Tuk‘Tuk a nejspíš by dostal pár ran holí, kdyby to říkal skutečnému vibladonímu králi a ne zdi své vězeňské cely. Nutno však říct, že tu zeď považoval za mnohem rozumnější a bavil se s ní stokrát radši než s tím truhlíkem, co odsoudil jejich rasu k záhubě.
„Jasné, mohls něco dělat a zkusit zabránit vyhynutí naší rasy, ale hej, ono je lepší sedět na prdeli, nedělat vůbec nic a doufat, že problém vyhnije.“
Nakonec to ale dobře dopadlo a Tuk‘Tuk nejen utekl a zachránil situaci, taky onoho konzervativního krále na trůně nahradil.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4361
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Titul s tykáním
« Reply #4 on: 30. Sep 2023, 00:44 »
Titul s tykáním

Putini disponoval celou řadou působivých titulů, z nichž téměř všechny si přisvojil v rozporu s realitou a dobrými mravy. A celou řadu mu jich pak dali jeho liberálnější poddaní, ovšem těmi ho do očí titulovat nesměli, pokud se chtěli dožít dalšího rána.
A pak tu byl palácový údržbář, který ho sice oslovoval jako krále, ale zároveň mu tykal. Bylo to rozhodně nekonvenční, poměrně riskantní a hlavně dost nelogické, protože zrovna králem se ten malý zmrd nikdy neprohlásil.
Všichni tedy očekávali, že údržbář dlouho nevydrží, nicméně protože šlo o jediného kompetentního Jawu na celém Aargonaru, bylo mu to nějakou dobu tolerováno.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: