Author Topic: Téma číslo 4208 (7. 11. 2023) - Noc u ženáče  (Read 258 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6285
  • The Progeny
    • View Profile
Noc u ženáče, to je taky drámo.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 898
  • Relic of the Past
    • View Profile
Více otázek jak odpovědí
« Reply #1 on: 07. Nov 2023, 14:28 »
Více otázek jak odpovědí

Stopa vedla k stavařovi. Alice byla naposledy viděna s ním večer před svou smrtí, přesto to nedávalo smysl. Nic z tohoto případu nedávalo smysl. Někdo jí musel sledovat na každém kroku. A poté, co si ženáč užil ji po cestě domů přidat na seznam. Tohle nebyla náhodná oběť. Šestá dívka rozhodně nebude náhoda. A rozhodně ne takhle. Počkal si na ni. A pak s ní udělal to stejné, co se všemi pěti před ní. Chtěl, aby její smrt byla vzkaz. A teď stavař. Houpající se na provazu u sebe v dílně s nápisem "Je mi to líto." Nedává to smysl.

Fandom: Falcon Bay Tonight
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zastaralé způsoby
« Reply #2 on: 07. Nov 2023, 23:12 »
Zastaralé způsoby

Chrám bezedného kalichu praskal ve švech a svatebčané pomalu odpadávali, ale blecherovky bylo pořád dost a nevěsta tedy mohla dál tančit ve společnosti svého mistra, jeho nejlepšího kamaráda a několika dalších. Jak ale lidí ubývalo, přitočila se k Champbaccovi a díky dvojitým játrům byla natolik čiperná, že vymyslela vtip.
„Asi už bych měla jít a zapadnout do postele s tím fešným ženáčem, co to tady všechno platil, hm?“
Champbacca dvoje játra neměl a metabolizoval menší tanker etanolu, takže mu naběhly vzpomínky na její pubertu.
[„Seď a, škyt, neblbni,“] zavelel a ona tedy zůstala do rána, i se svým drahým Deekem.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4358
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Právní perverze
« Reply #3 on: 07. Nov 2023, 23:32 »
Právní perverze

Putiniho armáda, to byla pestrá směska zmetků, parchantů a zmrdů. Ne tak velkých jako ten malý zmrd ve vedení, ale pořád dost velkých. Třetinu vojska tvořili vězni, a to byla ta příjemnější třetina…
„Jak dostali tebe?“ vyzvídal jeden vojín u spolubojovníka, aby jim nestála řeč, zatímco žvýkali plesnivý chleba.
„Žena mi zahýbala se ženáčem, tak jsem ji zabil a dostal dva roky natvrdo. Říkali, že když narukuju, zkrátí mi to na půlku. Tebe?“
„Hele, vlastně úplně to samé.“
Akorát v jeho případě tu noc se ženáčem strávil on a těch let za to dostali oba dvacet, i když nikoho nezabili.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6285
  • The Progeny
    • View Profile
Sranda se sezdanými
« Reply #4 on: 07. Nov 2023, 23:43 »
Sranda se sezdanými

„Uvidíme se zase pozítří, jo?“ ujišťovala se jedna pěkná obyvatelka jednoho pěkného přístavního města, zatímco si Fróði sbíral svršky z podlahy jejího bytu a připravoval se vrátit na Sviňuchu. Vesměs aby ji zkontroloval, protože kotvit tu měli ještě minimálně do konce týdne.
„Jasně,“ odvětil automaticky, ale pak se zarazil. „Počkej, až pozítří, zítra ne?“
„Zítra ne, to mám rande s jedním ženáčem a budu s ním celou noc.“ Frodo samozřejmě neměl nejmenší právo něco namítat, ale očividně na něm bylo vidět mírné překvapení, takže radši zavčas vysvětlila situaci, než dojde k ještě většímu nedorozumění.
„Vrátí se mi manžel, vole.“
„Aha.“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: