Author Topic: Téma číslo 4215 (14. 11. 2023) - Speciál o vajíčkách  (Read 268 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6285
  • The Progeny
    • View Profile
Speciál o vajíčkách není zas tak speciální.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 898
  • Relic of the Past
    • View Profile
Když už tu čekáme
« Reply #1 on: 14. Nov 2023, 13:25 »
Když už tu čekáme

Hospodský před Karla postavil talířek se dvěma nakládanými vejci. Byla vidět radost v očích agenta.
"Jestli pak víte, pane Svoboda jak..."
"Dneska ne Karle, mám tu plno." přerušil ho hospodský. "Ne, že by mi vadily ty tvoje přednášky a zajímavosti, jen já se do toho pak zažeru a kšeft mi stojí."
"Naprosto pochopitelné. V tom případě se nenechte rušit. A já se pustím do té delikatesy." řekl a vzal příbor do ruky.
"Jaké máme tentokrát?" dodal otázku.
"Extra ostré, jako máš rád. A tady máš tabasco extra. Kdyby to bylo pořád málo." řekl hospodský a podal agentovi skleničku rudé omáčky. 

Fandom: Alternativní vesmír po česku
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Prosířené pivo
« Reply #2 on: 14. Nov 2023, 22:56 »
Prosířené pivo

Tým vlastníků malého pivovaru z Blaníku měl problém. Prodej jeho piva klesal už třetí rok v kuse, nezávisle na tom, co všechno zkusili. Reklamní kampaň jen propad mírně zpomalila, očividně to chtělo něco nového, něco, co ještě pivařská komunita neviděla. Což bylo, zejména na Blaníku, kde už každý zkusil úplně všechno, těžké jako kráva.
A pak si jednou jeden z nich zavolal ty ostatní, že má nápad.
„Uděláme speciál,“ pronášel zapáleně, div že to zároveň nemaloval na flipchart v rohu zasedací místnosti, „a bude celej o vajíčkách. Teda s vajíčkama. Jakože z vajíček, žloutky, bílky, víme...“
Věděli, zkusili, poblili se.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6285
  • The Progeny
    • View Profile
Simbacca a snášecí speciál
« Reply #3 on: 14. Nov 2023, 23:34 »
Simbacca a snášecí speciál

Simbacca měl přírodu vždycky rád a když to děda dovolil, koukal doma na nejrůznější naučné pořady. Nebyl vybíravý, jakmile se to týkalo zvířat, rád se podíval, přičemž bylo vesměs jedno, z jaké planety to zvíře bylo. A děda, ač to zpočátku viděl děsně nerad, nakonec uznal, že by mu to i na Kashyyyku přeci jen mohlo k něčemu být.
Jen samozřejmě nesměl koukat na nic o včelách a motýlech a vůbec reprodukční tematice, s výjimkou jednoho speciálního dílu Království divočiny, který se věnoval snášení vajec.
Nicméně když se pak v enklávě staral o snůšku zalaac, bohatě si s tím vystačil.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4358
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Vaječné video
« Reply #4 on: 14. Nov 2023, 23:39 »
Vaječné video

Jawové byli na vejce trochu ujetí, ať už šlo o ty z Arvaly 7 nebo o ty šmejdy z Aargonaru. A Putini to nejen věděl, taky s tím sám počítal a dokázal toho mistrně využít.
Projevovalo se to jednak tím, že své generály odměňoval právě vajíčky, hlavně ale něčím ještě mazanějším: ten malý zmrd prostě nechal natočit speciální edukační video o tom, jak jsou na sousední planetě hojná a velká vejce, a věděl, že po jeho odvysílání budou odvodové kanceláře chvíli praskat ve švech.
Před každou speciální vojenskou operací běžel spot v místní televizi dvakrát denně, jen vždycky vyměnili planetu.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: