Author Topic: Téma číslo 4218 (17. 11. 2023) - Mizející postel  (Read 228 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6285
  • The Progeny
    • View Profile
Na téma Mizející postel napište drabble radši co nejrychleji, kdo ví, jestli nezmizí.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 898
  • Relic of the Past
    • View Profile
Následky
« Reply #1 on: 16. Nov 2023, 15:37 »
Následky

Jarmil ještě tou dobou nevěděl, co vlastně všechno způsobil. Se samolibým výrazem za sebou zabouchl dveře a dělalo mu problém ustát tu volnost v prostoru, že dvakrát zaklopýtl a zastavil se až o dveře. Jeho posledním gestem byla snaha upadnout na na svojí postel a zaspat ten bolehlav. Během letu ovšem jeho postel z prostoru pod ním jakoby zmizela a ocitla se o metr a půl vedle něj. Poslední myšlenka, která se mu ten den valila hlavou bylo, jak se to jen mohlo stát, že on právě chce spát na svojí posteli a ona je přitom vedle něj naprosto netknutá.

Fandom: Alternativní vesmír po česku
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4358
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Mizející mahagon
« Reply #2 on: 16. Nov 2023, 21:59 »
Mizející mahagon

Generál divize aargonarské osvobozenecké armády se usmíval jako už dlouho ne. Přišel sice o půlku mužů, ale v jeho stanu se nacházela cenná kořist, kterou mohl obdarovat toho malého zmrda Putiniho výměnou za ještě větší moc: postel z dřevěného masivu.
Váhal, že na ní bude spát, ale zamítl to. A ráno toho dost litoval, protože ta zatracená věc prostě zmizela. Někdo mu ji ukradl!
Přirozeně nechal celou jednotku podrobit výslechu, ty nejpodezřelejší dokonce mučení a tři nechal odprásknout, ovšem nedozvěděl se nic. Ani pravdu, že tu postel nechal ukrást generál od jiné divize, který s ní měl úplně stejné plány.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6285
  • The Progeny
    • View Profile
Nestabilní nábytek
« Reply #3 on: 17. Nov 2023, 00:07 »
Nestabilní nábytek

„Víš, musím se ti k něčemu přiznat,“ vypadlo z pohledné brunety ve dveřích jejího bytu, ale kapitán Finniansson nezpomaloval. S tím, že je vdaná, tak nějak počítal, pokud by dřív byla chlap, nebyla by první…
„Hm?“ pobídl ji tedy, zatímco ji dál zasypával polibky a v předtuše, že ho to neodradí, jí pomáhal z blůzy.
„Jak jsem v baru říkala, že potřebuju odeklít prokletou postel, která mi každou chvíli mizí, tak to byla lež,“ sypala ze sebe a couvala do ložnice. „Prostě jsem tě do ní jen chtěla dostat.“
„Neboj,“ kontroval Fróði, „já jsem děsně všímavej a pochopil jsem to.“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Krádež kavalce
« Reply #4 on: 17. Nov 2023, 00:34 »
Krádež kavalce

[„Strašnej svět, tohleto,“] postěžoval si slepý Wookiee, sotva dosedl k baru v jedné z nejlevnějších náleven na Boz Pity, a protože barman už ho znal, začal točit a zeptal se.
„Pročpak?“
[„Zmizela mi postel. Asi se mi do lodi nabourala nějaká kunda a když viděla, že tam nic cennějšího není, vzala ji. Nebo si chtěl možná někdo vtipnej vystřelit ze slepýho.“]
„To je kruté. Tak jste vyhlásil pátrání?“
[„Ale hovno, ona se zas objeví, nebylo to poprvý. A zatím jsem se vyspal v dílně.“]
Respektive ve skladišti, protože si prostě po všech těch pivech popletl strany lodi. Taky ne poprvé.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: