Author Topic: Téma číslo 4254 (23. 12. 2023) - Tady odsud to vypadá, že velíš leda tak hovnu.  (Read 179 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Tady odsud to vypadá, že velíš leda tak hovnu.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 898
  • Relic of the Past
    • View Profile
Pád na hubu
« Reply #1 on: 22. Dec 2023, 21:34 »
Pád na hubu

"víš ty vůbec kdo já jsem ty důležitej zmrde?" řekl oficír válející se svázaný v blátě.
"No. Mám tak zhruba představu." řekl s úsměvem Ben a dál prohledával bednu ve snaze najít holodisk.
"Já to tady mám celý na starost. Za chvíli sem vletí celá posádka ty podrbanej jedi. A pak budeš mít po prdeli." řekl oficír a začal se smát s obtížemi.
"No pokud myslíš tu tvoji bandičku idiotů co leží pokrájená ve skladišti, tak ta asi ne. Prej jedi, nenech se vysmát." uchechtl se.
"Z mýho pohledu jak na to koukám, tak velíš leda tak hovnu." dodal Ben. 

Fandom: Star Wars X
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Samolibý sekuriťák
« Reply #2 on: 23. Dec 2023, 12:42 »
Samolibý sekuriťák

Palpatinův palec svištěl atmosférou Kothlisu a neomylně se blížil k přistávací plošině hlavního města, kde chtěl jeho majitel prodat šrot a zajít si na pivo nebo dvě. Záhy se za něj ovšem pověsila další loď, jejíž majitel měl s tímhle plánem trochu problém.
„Neznámá lodi, okamžitě se identifikujte,“ hřímal Sash Kay’lya a Champbacca mu odvětil úplně klidným zabrumláním.
[„Už jsem se identifikoval letovému provozu a dostal jsem povolení k přistání.“]
„Tady ale velím já, takže koukejte uposlechnout, nebo bude zle!“
[„Aha, pardon, ono to odsud není moc vidět.“]
A pokračoval v cestě k doku, kde záhy bez velkých cirátů přistál.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6285
  • The Progeny
    • View Profile
Baron a buran
« Reply #3 on: 23. Dec 2023, 12:56 »
Baron a buran

Vidět v Demoliční kouli jiného Hutta než majitele, to byla celkem vzácná záležitost. Ten, co se tam nacházel právě teď, navíc nevypadal, že by se měl v dohledné době vrátit, protože se mu zjevně něco nelíbilo. Patrně právě majitel, který ale působil naprosto klidně a hostovým kecům věnoval jen část své pozornosti.
„Já nejsem leckdo,“ burácel návštěvník, „velím početné bezpečnostní jednotce v distriktu F5 a každý jeden z nich mě poslouchá na slovo. Co máš pod palcem ty, ty nýmande? Tuhle hospodu a pak velký hovno.“
„Jo,“ přikývl Jewie nadále nevzrušeně, „ale na těch hovnech vydělávám mnohem víc než ty.“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4358
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Vůdcovy výšky
« Reply #4 on: 23. Dec 2023, 17:00 »
Vůdcovy výšky

Ani Nová republika si na hlavu nenechala srát moc dlouho, po pár milionech mrtvých vypravila flotilu a Aargonar byl záhy obležen. Překvapivě však nezačalo orbitální bombardování, ačkoliv za něj mnozí orodovali, kdepak – velitel dokonce kontaktoval místní vládu a vyžádal si vydání ústředního malého zmrda galaktickému soudu. Problém byl v tom, že…
„Já to tady ale opravdu vedu, ty nácku špinavej!“ pištěl Putini do mikrofonu, poskakoval vztekle na místě a z očí mu šlehaly jiskry, leč admirál mu na to ne a ne skočit.
„Aspoň nekecej, podle hlasu je ti tak šest, dej mi k telefonu maminku, nebo uvidíš ten mazec!“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: