Author Topic: Téma číslo 4255 (24. 12. 2023) - Teď mě poslouchej, šašku, jestli...  (Read 25 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8440
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Teď mě poslouchej, šašku, jestli nejsi součástí řešení, tak jsi součástí problému.
Na Štědrej den úplně ideální téma.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8440
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Odmítnutá odvykačka
« Reply #1 on: 23. Dec 2023, 23:48 »
Odmítnutá odvykačka

Albertinum bylo zařízení primárně určené k léčbě pochroumaného těla, ale nějakého toho experta na duši tam samozřejmě měli také. A zrovna před ním stál nelehký úkol pomoci hrdinovi, díky němuž sice na Valhallu doletěla velká část opozdilců, ovšem který měl značný problém s alkoholem.
„Dobrý den,“ pozdravil tento expert hrdinu, sotva vešel do jeho pokoje, ovšem následná konverzace byla poněkud kratší než čekal. „Přišel jsem si s vámi promluvit o vašem problému.“
[„Neseš pivo?“] zeptal se Champbacca překvapivě pragmaticky, na to, jaký měl absťák.
„Ne.“
[„Jsi pivo?“]
„Cože? Ne.“
[„Tak vypadni, než tě vypadnu já.“]
A tím jeho terapie skončila.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6215
  • The Progeny
    • View Profile
Kárání kašpárka
« Reply #2 on: 24. Dec 2023, 00:05 »
Kárání kašpárka

Bylo po představení a celý sbor dobře věděl, že se to moc nepovedlo. Tedy celý sbor kromě jednoho člena, který toho obecně věděl dost málo, ovšem kterému se to rozhodl vysvětlit sám principál osobně.
„Poslouchej,“ spustil na něj, jakmile si ho cestou do šatny vzal stranou, „my jsme rádi, že tě máme, ale dneska jsi nám tedy spíš přitížil. Zamysli se do rána, jestli nevymyslíš, jak to vyřešit, ju?“
Dwayne si povzdechl, sundal čepici s rolničkami a šel se odlíčit, aby se mohl zamyslet skutečně co nejlépe. A nic ho sice nenapadlo, ale ráno už shodou okolností součástí problému nebyl.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4252
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Řízné řešení
« Reply #3 on: 24. Dec 2023, 00:17 »
Řízné řešení

Putini z bunkru moc často nevycházel, neb byl zbabělá sračka, ale občas nebylo zbytí a jednou se dokonce objevil na tržišti.
„Kupte si šoulet!“ vyvolával tam zrovna jeden trhovec a velký vůdce si toho všiml.
„Pche,“ odplivl si před hadrovým stánkem, jedním z mála v ulici, který ještě měl co nabídnout, „takové hnusy, čekal jsem, že prodejci těchhle blafů budou součástí konečného řešení.“
„Jakého konečného řešení?“
„Ty nevíš? Aha, tak to sorry,“ omluvil se malý zmrd, houkl na svou ochranku a chudák trhovec putoval do koncentráku, protože na něj očividně jenom zapomněl nějaký trotl v kanceláři pro otázky rasové hygieny.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 828
  • Relic of the Past
    • View Profile
Pozdní příchod
« Reply #4 on: 24. Dec 2023, 23:43 »
Pozdní příchod

"Kde jsou?" řekl naštvaně Morvin, zatímco se díval do prázdné haly. Jediným živým prvkem byl zakrvácený šašek, který ležel rozprostřený na napůl rozbitém trůně. Čím více se k němu přibližovali, tím horší pohled na něj byl. Chvíli si myslel, že je šašek mrtvý, nicméně na blízko bylo vidět, že jeho schránka pořád žije. Co ji obývalo byla už ale jiná otázka. Když rogue došel na vzdálenost pěti metrů, hlava šaška s hlasitým prasknutím zapadla do polohy kolmé ke krku dvorního baviče a vydrápané štěrbiny po očích se zaměřily na Morvina.
"Jdete pozdě. Příliš pozdě abyste jim pomohli." řekl nemrtvý šašek.

Fandom: Dnd for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: