Author Topic: Téma číslo 4260 (29. 12. 2023) - Po všech těch pózách a řečích...  (Read 356 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Po všech těch pózách a řečích jste jen obyčejný zloděj.
Navíc nenapsal ani jeden drabble, mezulán.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4358
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Zlodějský zmrd
« Reply #1 on: 28. Dec 2023, 21:48 »
Zlodějský zmrd

„Dobře jste si počínali, dobře,“ chválil Putini dva generály, co mu právě podali hlášení o obsazení malého kousku nacistické planety. „Ztráty jenom nějakých sedmadvacet procent, to je velmi slušné, na té rozloze zabraného teritoria by tedy šlo ještě zamakat, ale to věřím, že při příští speciální vojenské operaci napravíte.“
Technik u vysílače, nováček na velitelství, vypadal vysloveně zmateně a měl na malého zmrda jenom takový drobný dotaz.
„Takže po všech těch projevech o osvobozování jawské menšiny a přehlídkách nejpřesnějších zbraní v galaxii šlo jenom o to rozbombardovat na sračky jedno město a ukrást území?“
Takže se u přístroje moc neohřál.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Záletný zloděj
« Reply #2 on: 29. Dec 2023, 00:32 »
Záletný zloděj

„Já to věděla!“ zaslechl Zaphod Brannigan a polkl kletbu. Autorem výroku byla slečna, kterou celý večer nabaloval, důvodem pak skutečnost, že ho nachytala, jak jí krade přístupovou kartu do trezoru banky, v níž pracovala.
„Copak jsi věděla?“ zkusil to uhrát na roztomilou natvrdlost, ovšem takhle v ohni planoucím na to sám moc nespoléhal.
„Že ty tvoje kecy, jak je krása subjektivní a jak jsem tě okouzlila svým charakterem, jsou jenom záminka k nějaké podobné vylomenině. Já ti dám, že máš netradiční vkus, obyčejnej zloděj jsi!“
To se Zeltrona viditelně dotklo.
„Tak to zas brzdi, děvče, já jsem zloděj vysloveně neobyčejnej.“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6285
  • The Progeny
    • View Profile
Obrněný oportunista
« Reply #3 on: 29. Dec 2023, 00:52 »
Obrněný oportunista

„Na jednu stranu mě trochu uráží, že mě Jeho císařská milost nepřišla vyzvat osobně,“ fňukal Pre Vizsla, zatímco zapínal svůj černočerný světelňák a rozcvičoval se na startovní pozici v ringu, „ale ono to takhle možná bude lepší. Tebe totiž porazím jedna radost a v cestě k nezávislému Mandalorianskému prostoru bude o šmejda méně.“
Darth Vodka nebyla nijak zvlášť dojata, prostě jenom zapnula meč svůj, červený, přesto ne tak docela obyčejný, a šla na věc.
„Jen si pindej, beztak si chceš akorát ukrást kus Impéria, ty mrdko.“
Pak už se jen šermovalo, vzduchem létaly jiskry a nakonec i kousky pana Mandaloriana.

Fandom: Star Wars: Nightfall
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 898
  • Relic of the Past
    • View Profile
Starosta na kolenou
« Reply #4 on: 29. Dec 2023, 09:14 »
Starosta na kolenou

Stál nad ním a měl hodně velký problém nezmáčknout kohoutek na něj namířené zbraně. Když si vzpomněl na všechny ty prohlášení, letáky, billboardy a kecy v novinách, bylo mu z něj na blití. Lidé si jej zvolili jako změnu a on to byl přitom jen další z řady podvodníků a zlodějů. O to víc ho to znechucovalo když viděl, co všechno se mu dostalo za tu dobu do prstů. Když se ale podíval na jeho zranění, věděl, že kulka mezi oči by mu jen prokázala laskavost. A on neměl v úmyslu prokazovat tomuto lidskému odpadu cokoliv, natož nějakou sváteční laskavost.

Fandom: Falcon Bay Tonight
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Natasliah

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Loupež stupínku na poslední chvíli
« Reply #5 on: 29. Dec 2023, 19:22 »
Loupež stupínku na poslední chvíli

Dortomila civěla do monitoru.
No tak bude poslední.
"Nebudeš." ozval se hlas v hlavě.
"Jak to myslíš? Terpentína mě předběhla už začátkem roku." vedla dál vnitřní dialog.
"Jen proto, že jsi to flákala už na začátku, mistře prokrastinátore..."
"Taková Kremrolina má méně, než já!"
"S Kremrolinou si tady taky pomyslnou délku odstavců, ani *ehm* výdrže nepoměřujeme, že?"
"Takže nám jde o co? Ego? Umístění?!" rozčílila se Dortomila.
"Samozřejmé!" rozkřiklo se v hlavě "První a druhé místo je dáno! Třetí je to, o co nám jde!"
"To je patetické..."
"Ne. Bojujeme za hrdost a Velkomoravský..."
"Boha drž hubu, jdu to napsat."

Fandom: Jakoby realita, ale ne

 

Další pískoviště: