Author Topic: Téma číslo 4309 (16. 2. 2024) - Bratr ve zbrani  (Read 211 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8541
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Bratr ve zbrani je fajn, bratr v drabblu lepší.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 896
  • Relic of the Past
    • View Profile
Do extrému zahnaná pomsta
« Reply #1 on: 15. Feb 2024, 17:59 »
Do extrému zahnaná pomsta

"Chci ho vidět trpět. Chci aby v momentě kdy toho mamrda rozporcuju byl naplněný zlobou, záští a nasráním."
"A myslíš, že to, že jsi mu zabil bratra kterej mi právě krvácí na nohy to nezvládne?"
"Ty to nechápeš, já ho nechci nasrat. Já ho chci zlomit. Chci ho odšťavnit a pomazat se tou krví celej. Chci vzít jeho kosti a udělat si z nich jílec na meč, kterým z něho udělám sekanou. A chci aby to věděl."
"Jary, neměl by ses jít léčit?"
"Já jsem naprosto duševně v pořádku. Jen chci ukázat, co se stane s těma, co mě naserou."

Fandom: Dnd for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6284
  • The Progeny
    • View Profile
Brácha od byčáků
« Reply #2 on: 15. Feb 2024, 23:09 »
Brácha od byčáků

Ben měl z převelení pod Shyyyo Squad trochu strach. Jednak postrádal jejich unikátní výcvik a byl dosud jenom obyčejným vojákem s neobyčejně potetovanou hlavou, zejména si však dovedl představit, jak jsou na něj asi zbylí členové týmu zvědaví. Celý život prožili ve čtyřech, cvičili tak, bojovali tak, samozřejmě si tak na sebe zvykli mnohem víc než příslušníci obyčejných jednotek, kde byly klonů tucty. Oprávněně se tedy bál, že ho jen tak nepřijmou a že si své místo bude muset zasloužit.
Rychle ale prokázal, že je bratrem na svém místě, a se zbraněmi to uměl, tak to nakonec vůbec nebylo těžké.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8541
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Rozvětvená rodina
« Reply #3 on: 15. Feb 2024, 23:32 »
Rozvětvená rodina

Od důstojníků republikového námořnictva se očekávalo, že si budou od pěšáků držet profesionální odstup, a Vairan to plně respektoval. Většinu času trávil na můstku, mimo službu sem tam zašel do důstojnického klubu, kde se zcela důstojně bavil, aniž by potkal jediného z těch chlapců v bílém, co všechny problémy řeší střelbou a výbušninami.
Přesto nikdy tak docela nezapomněl na to, že i oni jsou jeho bratři ze zkumavky, jak se přesvědčil poslední den války. Sotva totiž dostal rozkaz 66 a viděl, jak generál Con-Denyzz krájí svým mečem Čmuchala od průzkumáků, zařval a okamžitě začal po generálovi střílet, aby bratra pomstil.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4354
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Síčoví sourozenci
« Reply #4 on: 15. Feb 2024, 23:42 »
Síčoví sourozenci

Pro brášky z pouštní síče byl Putini vždycky modla, takže když ten malý zmrd zase snížil hranici pro odvod rekrutů a oba desetiletí se najednou vešli, jejich srdce zaplesala. Poslali do háje matku i babičku, třemi křížky se upsali k tříleté službě v rámci speciálních vojenských operací a už se těšili, jak z nich budou slavní bratři ve zbrani, co chrání svou rodnou planetu a střílí zlé, zlé nacisty.
Krom očividného to mělo ještě jeden háček: zbraní už měla armáda tak málo, že žádné nenafasovali, museli se vyzbrojit za své a nakonec do boje vyráželi s jednou sdílenou rezavou šavlí.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: