Author Topic: Téma číslo 4374 (21. 4. 2024) - Projevy, referáty, články a rezoluce...  (Read 274 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8533
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
"Projevy, referáty, články a rezoluce by měly být stručné a jasné."
Pro drabbly to přirozeně platí taky.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8533
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Stručně, Sagwen
« Reply #1 on: 21. Apr 2024, 01:15 »
Stručně, Sagwen

[„Než vás propustím,“] uzavíral Champbacca další přednášku z cyklu o přežívání v džungli galaxie, [„byl jsem upozorněn na to, že jsem vám sice minule rozdal témata na referát, ale neurčil jsem jejich rozsah. Tak vězte, že by měly být stručné.“] Většina si oddechla, jeho drahá učednice ale zvedla ruku s dotazem.
„A majster, čo si predstavujete pod takým slovom ‚stručné‘?“
[„Výborný dotaz, Sagwen,“] odvětil a nevypadal ani trochu překvapeně, asi proto, že přesně tenhle přesně od ní čekal, [„jako maximum bych viděl dvě stránky.“]
Sagwen zaúpěla, protože to už v tuhle chvíli znamenalo, že to bude muset zredukovat na třetinu.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4350
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Projev pro Putiniho přívržence
« Reply #2 on: 21. Apr 2024, 01:23 »
Projev pro Putiniho přívržence

Putini sice věděl všechno nejlíp, ale když měl možnost se poradit s přespolním koučem přes projevy, samozřejmě toho využil. Protože ho mohl zaplatit z veřejných peněz.
„Podíval jsem se na vaše dosavadní projevy,“ konstatoval kouč, „a většina je dobrá.“ Což malého zmrda nepřekvapilo, ale samozřejmě potěšilo. „Jen bych doporučil je pro příště trochu zkrátit a některé věci říkat jasněji. Víte, ne že byste to jasně neříkal, ale...“
„...ale mí voliči jsou idioti?“ doplnil Putini a ani teď nevypadal překvapeně. Naštěstí pro kouče ani podrážděně.
„Velmi správně.“
Ve skutečnosti byli idioti ti nejchytřejší z nich, podprůměr pak zasluhoval zcela novou diagnózu.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6279
  • The Progeny
    • View Profile
Analýza abstraktů
« Reply #3 on: 21. Apr 2024, 01:38 »
Analýza abstraktů

„Očekávám rozkazy,“ ohlásila Molly a její tvář na obrazovce skutečně vypadala jaksi natěšeně. A Megruuda pro ni skutečně něco měla, takového lehčího na rozcvičení.
[„Potřebuju, abys prošla všechny články a referáty na testovací databázi a zestručnila je.“]
„Zestručnila?“ nechápala Molly, ale soudě podle navýšení příkonu už ona testovací data prohlížela a tvořila si potřebné synapse.
[„Prostě z nich připrav takový shrnující výtah. Jenom to nejdůležitější, aby to bylo kratší a jednodušší.“]
„Dobrá. Jak jednoduše to chcete?“
[„Aby je zvládl přečíst a pochopit i kapitán.“]
„No nazdar.“ Ale samozřejmě to zvládla a on taky, to byl jen takový uměle inteligenční humor.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 892
  • Relic of the Past
    • View Profile
Činy víc než slova
« Reply #4 on: 21. Apr 2024, 23:14 »
Činy víc než slova

"A mně se chce něco říct."
"Povídám ti, drž už hubu. Nikdo tu na ty tvoje elaboráty není zvědavej."
"Ale když já..."
"Jsou tady? JSOU SAKRA TADY? NE!" zahřměl vousatý statný muž a udeřil pěstí do stolu.
"Týdny tu sakra poslouchám ty tvoje náborový řeči. Už toho mám plný zuby. Nikdo tady nemá o vstup do toho posranýho kultu zájem. Rozumíme?" dodal.
Přesně v ten moment si všiml že se po jeho levici otevřely boční dveře do putyky. Než stihl muž cokoliv udělat jeho srdce protnul černý kouřící šíp. Najednou se v putyce z ničeho nic pár nových rekrutů objevilo.   

Fandom: Dnd for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: