Author Topic: Téma číslo 4412 (29. 5. 2024) - Nesmiřitelní  (Read 317 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4349
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Jak jde o počítání slov, jsme tady vyloženě Nesmiřitelní.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4349
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Nenávidění náckové
« Reply #1 on: 29. May 2024, 00:32 »
Nenávidění náckové

Zahraniční politika Aargonaru byla pár let velice jednoduchá: Putini prostě každé ráno vstal, hodil šipku do mapy galaxie a planetu, kterou zasáhl, přidal na seznam nepřátelských mocností. Případně zvýšil její nebezpečnost, pokud už na něm byla, a po třech zásazích vyhlásil tamním nacistům speciální vojenskou operaci.
Neexistovala přitom možnost, že by někdy nastala opačná situace, tedy že by planetu ze seznamu stáhl nebo alespoň snížil nepřátelství, které vůči ní mezi obyčejnými Jawy rozséval. Kdepak, úzkostlivě si budoval image někoho, kdo s nepřáteli nevyjednává, a smiřování nepřipadalo v úvahu.
Většina těch nepřátel přitom ani netušila, že ten malý zmrd vůbec existuje.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8530
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Slimáčí smír
« Reply #2 on: 29. May 2024, 00:37 »
Slimáčí smír

Začalo to jako obyčejná obchodní rivalita, která prospívala oběma stranám, stačila ale jedna nepovedená operace a všechno šlo do kopru. A ze dvou Huttů, co se dřív hecovali k lepším výsledkům, byli najednou nepřátelé na život a na smrt.
Gromba to vlastně chápal a uznával, že přestřelil. Ovšem snahy o omluvu nepadly na úrodnou půdu a nakonec se do věci musel vložit Velký huttský koncil osobně. V zájmu Kartelu těm dvěma zakázal proti sobě cokoliv podnikat a oni neměli jinou možnost než se podřídit.
Ani pak si ale Anarad s Grombou nehodlal potřást rukou a dál ho vedl jako nepřítele.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6277
  • The Progeny
    • View Profile
Námořní nemesis
« Reply #3 on: 29. May 2024, 01:01 »
Námořní nemesis

Každý, kdo znal kapitána Finnianssona, věděl, že je to naprosto nekonfliktní týpek, co nemá žádné nepřátele. Tedy kromě pár manželů, co ho vidělo zdrhat od své ženy, víme…
Málokdo tušil, že ho tato zdánlivě skvělá vlastnost občas trochu rmoutí. A že by si občas vlastně nějakého toho nesmiřitelného soka přál – protože správný hrdina přece potřebuje nějakého hustého úhlavního nepřítele, co by se naháněli všemi oceány, bojovali spolu a ano, občas by si přetahovali milenky. To dá rozum.
Nakonec mu ale docela stačil jeden žralok, co se při plavbě Atlantikem držel za Sviňuchou a skoro dvě stě kilometrů ho nedokázali odehnat.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 891
  • Relic of the Past
    • View Profile
Věc msty
« Reply #4 on: 29. May 2024, 21:35 »
Věc msty

"Ne kurva, chápeš to?"
Muž jen zíral na žoldáka a nevěděl, co si o jeho neoblomném postoji má myslet.
"Já chápu, že tvůj omezený vidlácký mozek má možná problém tuhle celou aféru vlastně pochopit a a rozumět tomu, proč toho retardovanýho krypla musím udělat, přesto tomu tak je."
Muž dále zíral.
"Oddělal lidi. Lidi na kterých mi záleželo. Dalo by se říci, že mě to nasralo a pomohlo to ze mě udělat toho sebestřednýho zmrda, kterým jsem tady před tebou."
Muž se chystal něco říci.
"Prostě ho nenechám na pokoji, dokud jeho tělo nebude mít několik dalších děr na dýchání."

Fandom: Fallout
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: