Author Topic: Téma číslo 309 (5. 3. 2013) - Lásko  (Read 1292 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 309 (5. 3. 2013) - Lásko
« on: 04. Mar 2013, 20:11 »
Lásko, drž hubu a napiš si drabble.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nielsenova nomenklatura
« Reply #1 on: 05. Mar 2013, 19:48 »
Nielsenova nomenklatura (4010)

Nad ospalým hornickým městečkem na okraji teritoria Velkolepého britského impéria se podobně ospale vznášely dva měsíčky a všude vládlo ticho. Alespoň dočasně.
„A ven!“ ozvalo se náhle z jednoho domu společně se zvukem praskajícího dřeva a oknem proletěl nahý lachtanodlak.
„Ale no tak, Arleen, co blbneš?“ fňukal nad mrtvolou nadějně se rozjíždějícího večera. Jako by nestačilo, že ho tu ostatní nechali a musí se zabavit.
„Arleen je moje sestra, která předevčírem naletěla nějakému chlípníkovi. Neznáš ho náhodou?“ Nielsen byl natolik nahraný, že to ani nezkoušel ukecat a couval.
Od té doby tituloval všechny své krátkodobé známosti „lásko“ a byl klid.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Pravdivé lži
« Reply #2 on: 05. Mar 2013, 20:30 »
Pravdivé lži (22 BBY)

Jessie se proplétal davy, kterým se na Coruscantu nedalo moc vyhnout a pokud měl přes den hlavu plnou chmur a těžkých myšlenek, pomalu se vytrácely. Proč? Šel do bytu, který sdílel se svou milou a utahaný se těšil, až se natáhne na postel, ona ho láskyplně namasíruje a on v sobě najde poslední kousky energie a dojde i k nějakému tomu techtle mechtle.
Výtahem nejezdil, raději zvládl vyšlapat těch dvacet pater pěšky a otevřel dveře, aby ucítil pach spálených brambor.
„Lásko?“ váhavě nahlédl dovnitř, ale nepřekročil práh, „copak děláš?“
„Vařím.“ Vykoukla a celá zářila.
„No, jsem tu jen na skok.“

Fandom: Star Wars

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Poetické priority
« Reply #3 on: 05. Mar 2013, 20:38 »
Poetické priority (41 ABY)

Simbacca otevřel další košík a vytáhl z něj první složku. Jeho otec nikdy nebyl moc majetnický typ, ale stejně po něm zbylo dost krámů na to, aby jejich přebíráním strávil pár dní. Začetl se do papíru popsaného znavenou rukou.
„Lásko má, lásko zelená,“ začínal dopis a Simbaccu to samozřejmě zaujalo. Že by měli pálení za Nautolankami v rodině?
„Jen s tebou sílu mám, jen tebe v srdci mám, a bez tebe bych nebyl než společenský debil, za každé ti ráno díky a za všechny okamžiky.“
[„To jsem napsal po absinthu,“] vysvětlil lehce podrážděně duch vylézající ze zdi.
[„A komu?“]
[„Absinthu.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: