Author Topic: Téma číslo 311 (7. 3. 2013) - Sudička  (Read 1132 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 311 (7. 3. 2013) - Sudička
« on: 06. Mar 2013, 20:07 »
Ať už nám Sudička soudila cokoliv, určitě byla velkým fandou drabble.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Odbornice na osud
« Reply #1 on: 07. Mar 2013, 13:28 »
Odbornice na osud (9. 3. 1977)

Za mlhou tak hustou, že by by se dala krájet, seděly u studánky tři ženské postavy.
„Za chvíli tu máme dalšího,“ prorokovala nejmladší, černovláska v bílém, a potáhla z jointa. Jako na povel se v zrcadlové hladině objevilo novorozeně v náručí porodem vyčerpané matky.
„Pohrobek, jeho táta byl mentál,“ zaskřípala šedovlasá stařena v černém.
„Já začínám příst,“ dodala rusovláska v červeném, jednou rukou založila nové vlákno wyrdu do kolovrátku a v druhé jí rázem skončil nový špek.
Nový ve všech směrech, protože byl ubalený z tak speciální trávy, že upředená pavučina připomínala délkou transatlantický kabel a byla zamotaná až hrůza.

Fandom: Equilibrium
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Hororové hlídání
« Reply #2 on: 07. Mar 2013, 13:41 »
Hororové hlídání (140 ABY)

[„Mně se to prostě nelíbí,“] čertil se Simbacca a zaujímal obranářskou pozici před dvojkolébkou. [„Furt nad nimi stojí a kouká na ně, skoro bych řekl mlsně. A slintá! Co když z toho budou mít chudinky nějaké trauma, hm?“]
Dvojčatům byly teprve dva týdny a těžko se tak divit, že měl tendence je bránit i proti některým moc drzým molekulám vzduchu. Přesto se nezdálo, že by Quaylemeccu tuto jeho snahu tentokrát oceňovala.
[„Je to tradiční věc, má jim to přinést štěstí.“]
[„Štěstí? To spíš vzteklinu,“] ucedil a koštětem vymetal šedivé chlupy, které tu po vetřelci pravidelně zůstávaly.
[„Moje matka nemá vzteklinu!“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Otužilci
« Reply #3 on: 07. Mar 2013, 21:47 »
Otužilci (21 BBY)

„Další,“ ukázal na prázdné půllitry a přiopile se zašklebil na barmanku.
„Už není,“ použila klasický trik, který stejně nikdy předtím nefungoval a nefungoval ani teď.
[„Ale hovno, jen nám nalej. Noc je ještě mladá,“] pobídl ji Champie a zašklebil se stejně, jako jeho kolega.
„Ale já vám už nenaleju,“ stála si za svým barmanka. Jak tak na vás koukám, tak soudím, že už máte dost. Raději byste měli mazat domu,“ nebo do zoo, zamumlala si ještě, ale jestli to náhodou slyšeli, tak jim to bylo stejně jednou.
„Hele, já jsem úplně v pohodě, Sudičko.“
[„Sice na kaši, ale v pohodě.“]

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: