Author Topic: Téma číslo 342 (7. 4. 2013) - Exodus 4.17  (Read 1725 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 342 (7. 4. 2013) - Exodus 4.17
« on: 06. Apr 2013, 02:06 »
Mlátí nám Židy v Egyptě, paní Müllerová, a Bůh jim do čela postavil Mojžíše, aby je odtamtud vyvedl. Ten ale namítal, že mu ti smradi určitě nebudou věřit, že má od něj poslání, a tak na to Hospodin šel šalamounsky - dal Mojžíšovi hůl, která se na povel uměla přeměňovat v hada, a k ní následující pokyn:
Hůl pak tuto vezmeš v ruku svou, kterouž činiti budeš ta znamení.

A šlo to.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Užité umění
« Reply #1 on: 06. Apr 2013, 11:46 »
Užité umění (21 BBY)

[„Potřebujem koupit škeble, pane,“] spustil jsem na chlápka, kterého jsem považoval za rybáře. Stál totiž na pláži a měl za sebou loď plnou sítí a podobných věcí.
„Co?“ odpověděl rybář.
[„Že potřebujeme koupit škeble, spoustu škeblí.“]
„Co?“
[„Mraky škeblí!“] řval jsem na něj a litoval chvíle, kdy mě napadlo použít dovezených mlžů na zamaskování některých jezerních jeskyní a taky samozřejmě na jídlo.
„Cože? Hele, já vám vopicím fakt nerozumim, tady máš klacek, namaluj mi to.“
Popadl jsem větev, pomyslel si něco o idiotech a vzteky pak na pláži vymaloval něco, kvůli čemu na tu blbou planetu létají turisté ještě dneska.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Průbojná pantomima
« Reply #2 on: 06. Apr 2013, 12:12 »
Průbojná pantomima (20 BBY)

Už to bylo skoro týden, co se Simbacca podezřele málo vyskytoval v kuchyni a vůbec o něm skoro nebylo slyšet. Teprve když ho otec nenápadně sledoval, vyšlo najevo, že si mrňous přes jeho odrazování staví světelnou tyč a že dokonce uspěl, aniž by přišel o prsty.
[„Synu,“] spustil mezi dveřmi, když to viděl, [„dovol mi, abych ti pogratuloval, a taky tě naučil jeden zatraceně užitečný fígl.“] S těmito slovy mu Silou vzal hůl z ruky, začal jí provádět podivné manévry a nakonec mu ji vrátil.
[„To nevypadalo moc použitelně,“] soudil Simbacca, [„co to bylo?“]
[„Znaková řeč Echani, konkrétně 'vzdávám se'.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Opakování je matka moudrosti
« Reply #3 on: 06. Apr 2013, 12:15 »
Opakování je matka moudrosti (25 BBY)

[„Pořádně mě poslouchej,“] vyžádal si Champie její pozornost a pozorně ji sledoval, aby mu neuniklo nic, co by prozrazovalo, že neví, co má dělat. [„Jedná se o dost významný ples, kde bude všechen šmejd z vesmíru. Musíš mezi ně dokonale zapadnout. Takže se hlídej, a když tě někdo plácne po zadku, tak se maximálně usměj. Už jsme to trénovali.“]
„No jo, porád.“
[„Bude se tam servírovat nějaký sajrat, co se dlabe hůlkama. Až uvidíš toho vocasa Boraxe, přijdeš k němu a hůlkama začneš vyklepávat znamení, kterým je?“]
„Bubenické sólo Ding Dong Dugs Vojééééééééb.“
[„Jo, ale nespleť si to s Voserem.“]

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: