Author Topic: Téma číslo 384 (19. 5. 2013) - Blbá, ale moje  (Read 1069 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Blbá, ale moje

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6202
  • The Progeny
    • View Profile
Botožroutí blues
« Reply #1 on: 18. May 2013, 19:07 »
Botožroutí blues (18 BBY)

Byla fakt hloupá. Soustavně padala ze schodů, žrala si vlastní ocas, místo zvuků charakteristických pro svou rasu mňoukala a s vervou chytala blikající světýlka na řídících panelech v dolních patrech akademie, což jednou málem vyústilo v přetížení reaktoru.
Nikdo tam venku v galaxii by se mu patrně nedivil, kdyby se jí zbavil. Dost možná by to byla služba celé její rase, ale Simbacca na to ani na vteřinu nepomyslel.
A dokonce ji bránil vlastním tělem, když na ni velmistr vlítl s plácačkou na mouchy, že mu zase sežrala botu. Byla možná jenom retardovaná zalaaca, ale jeho a měli hodně společného.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Nevědomost neomlouvá
« Reply #2 on: 19. May 2013, 20:33 »
Nevědomost neomlouvá (2184)

„Zešílelas?!“ řval Grok a lítal po kuchyni. Bon mu chtěla udělat radost a tak se rozhodla, že dnešní jídlo uvaří sama, nehledě na své štěstí na úrazy. Teď tam stála jak opařená. Ruce měla sice samou náplast, zástěru od krve, ale jinak byla v pořádku.
„Ale…“ potáhla nosem, překvapená jeho reakcí, „já ti chtěla jen…“ uronila několik slziček.
„Co brečíš?“ otočil krogan, obejmul borůvku a odstrčil jí od rukou nůž a hlavně pikslu s Dareforem karpálovám, který byl pravým důvodem jeho křiku. „Napijem se, ty moje trubko,“ pohladil ji. Kdyby jen, hlupačka, věděla, že ji ta malá rybka mohla zabít.

Fandom: Mass Effect

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8414
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
EMH: Origins
« Reply #3 on: 19. May 2013, 21:27 »
EMH: Origins (2183)

„Sleduj,“ vyžádala si quarianka pozornost své družky, když tato vešla do pokoje, a přejela prsty po omnitoolu. Zhmotnění holografické sondy se dalo čekat, následné divadlo už méně.
„Uveďte prosím důvod lékařské pohotovosti,“ zeptala se sonda.
„Zlomenina ruky,“ nadhodila v rámci testu Narva, „doporuč léčbu.“ Koule chvíli stála ve vzduchu, než odpověděla.
„Čtrnáct kilo soli intravenózně, ledovat a amputovat nad kolenem.“
„Wow, virtuální inteligenci má doma kde kdo, ale virtuální blbost, to je skutečně unikátní,“ ucedila Filia s neskrývaným pobavením.
Narva se ale odradit nenechala, svému projektu se začala věnovat s plnou vervou a za pár týdnů stvořila něco podstatně lepšího...

Fandom: Mass Effect
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: