Author Topic: Téma číslo 405 (9. 6. 2013) - Láska až za hrob  (Read 1539 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8548
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Máme tady, vole, samou akci, tak si to proložíme nějakou romantikou, protože Láska až za hrob, třeba k drabblům, je občas prostě potřeba.

Jenom bacha, ono to někdy může být i trestné...
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Keisell Swonn

  • Rytíř politická mrtvola
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 78
  • Ne, řekla jsem, ne.
    • View Profile
Ona má očka jako on.
« Reply #1 on: 09. Jun 2013, 12:35 »
Ona má očka jako on.

Jako by nestačilo, že umřel. Jako by to nebolelo a nervalo srdce, on mi ještě nachystal překvapení.
Bylo mu asi 25 let. Mladý, pohledný muž to byl a v tech letech si dovolil zemřít. Bolelo mě srdce. Strach, že zůstanu sama mě provázel na cestách na nákup.
Jednoho dne zazvonila u mě. Byla to malá holčička s kufříkem. Koukla se na mě zelenýma očima jako měl on. První slova mě vyvedla z míry. "Říkal, že vás miluje, moje matka s ním byla před vámi a před pár dny zemřela na rakovinu." Byla to jen náhoda co ji přivedla nebo osud?

Fandom: Život
"Ale já říkala, ať na to nesahá!"

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8548
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nekrofilie trochu jinak
« Reply #2 on: 09. Jun 2013, 19:12 »
Nekrofilie trochu jinak

Na první pohled to mohlo působit dost komicky.
Valkýra, co se během rutinní návštěvy Země na první pohled zamiluje do ne moc šikovného lovce upírů poté, co na ni během neplánované demolice hotelu propadne stropem, ovšem rozhodně nepatřila mezi ty, co by se smáli. Její vyvolený byl možná od pohledu ňouma, ale stejně se nemohla zbavit dojmu, že přesně jeho jí tenkrát prorokovaly zhulené Norny.
Když se viděli podruhé, zrovna umíral. To by románek za normálních okolností samozřejmě ukončilo, ale v tomhle případě to byl teprve začátek. Začátek lásky, která přežila dva konce světa a trvala minimálně deset tisíc let.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Společné chvilky
« Reply #3 on: 09. Jun 2013, 22:55 »
Společné chvilky (15 BBY)

Poslední hodiny svého života si moc nevybavovala, ale možná to bylo jen dobře. Teď seděla opřená o Champieho, který byl stejně jako ona na zemi. Zrzavý chlupáč byl při vědomí jen zázrakem a jeho hlavu musela mít opřenou o své rameno. Prázdné oční důlky se jí vypálily doslova do sítnice a měla je před očima, i když je pevně zavřela a snažila se myslet na cokoliv jiného. Nefungovalo to a otvírat je bylo stále těžší. Oba byli zbídačení. Plakala a on možná taky, pokud to nebyl hnis z jeho zranění.
„Ššš,“ hladila ho po hlavě, dokud neusnul a ona neumřela.

Fandom: Star Wars

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6291
  • The Progeny
    • View Profile
Rozkošné rande
« Reply #4 on: 09. Jun 2013, 23:09 »
Rozkošné rande

Kdekoliv jinde by se asi lidé na postaršího muže, který si za ruku vedl hodně nezletilou holčičku, dívali divně. Tady na Pandoře ale měli svých starostí dost. A tak se nekonvenční pár nerušeně blížil k hřbitovu.
„A opravdu mě miluješ?“ ptalo se děvče nepatřičně.
„To víš že jo,“ odtušil děda a netrpělivě se rozhlížel.
„Určitě?“
„Jo.“
„Ale neopustíš mě jako Jack, že ne?“
„Jak tě to mohlo napadnout?“
Rozhovor pokračoval dál, na krajinu padala tma a když muž znovu zopakoval, že ji miluje, zašli za hrob a tam ji brutálně znásilnil, zabil a znásilnil znovu.
Takže vlastně ani moc nekecal.

Fandom: Borderlands
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: