Author Topic: Téma číslo 432 (6. 7. 2013) - Buď na mě hodná  (Read 1287 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Buď na mě hodná a nech mě napsat drabble

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6211
  • The Progeny
    • View Profile
Obezřetná opatrnost
« Reply #1 on: 06. Jul 2013, 14:06 »
Obezřetná opatrnost (22 BBY)

Pro Simbaccu byl výlet do venkovní galaxie dost přelomovou záležitostí. Co si budeme povídat, předtím se podíval tak maximálně do lesa na okraji vesnice, protože většina příbuzných a dalších návštěv vždycky jezdila za náčelníkem, ne obráceně.
Teď byl najednou tisíce světelných let od domova a matka o něj pochopitelně měla starost. V posledním dopise se dozvěděla, že synáčkovi bude dělat mistrovou ta podivná osoba, co se tu snad měla zfetovat nebo co, a tak vyjádřila obavy, zda na něj bude hodná.
[„No,“] zamyslel se Simbacca nad svou čarodějkou vysloveně filosoficky, [„buď na mě hodná bude, nebo na mě hodná nebude.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Žvanec lepší odpočinku
« Reply #2 on: 06. Jul 2013, 18:41 »
Žvanec lepší odpočinku (21 BBY)

[„Já už nemůžu,“] těžce chytal poztrácený dech a strhanýma očima hleděl na svou mistryni.
„Ještě nejsme ani v půlce cesty,“ sdělila mu, jak na tom jsou a pohledem ho vyzvala, ať pokračuje.
[„Ale já už fakt nemůžu…“] padnul na zadek do mechu a promnul si bolavé packy.
„Je mi líto, ale musíme pokračovat. Musíš to vydržet. Měla jsem za to, že seš z Kashyyyku na takovéhle výlety zvyklý.“
[„Moc ne no.“]
„Bolí tě nohy?“
[„To je to nejmenší.“]
„Hele, svačili jsme před hodinou.“
[„Hodinou?!“]
„Žádné jídlo nebude.“
[„Prosím!“]
„Ne.“
[„Nikdy se tam nedostanem…“]
„Si sněz třeba ruku, nenažranče.“
[„Hmm… mmm!“]

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8432
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Green deal
« Reply #3 on: 06. Jul 2013, 21:31 »
Green deal (41 BBY)

[„Heleď, uděláme takovou výměnu, jo?“]
Návrh podobného rázu by jeden čekal kdekoliv, jen ne uprostřed džungle na civilizací nepoznané planetě kdesi ve Vnějším okraji. Rytíř Champbacca jej přednesl hlavě, která na něj koukala zpod spadlého kmenu a tvářila se dost naštvaně a ještě víc zubatě.
[„Ty na mě budeš hodná a půjdeš si po svém, a já tě nebudu muset zabít a sníst,“] pronesl prostě a jednoduše a upřeně se zahleděl na hlavu.
Hlava pohled opětovala a po chvíli váhání souhlasila. Naneštěstí těch zbývajících šest hlav sedmihlavé hydry z Parlara VIII mělo názor jiný, a tak nakonec na rožni skončila.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: