Author Topic: Téma číslo 595 (16. 12. 2013) - Pyšná princezna  (Read 1243 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8419
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Kdyby byla Pyšná princezna psala drabbly, možná by jí tu drobnou charakterovou vadu každý rád odpustil.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8419
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Pýcha a přežitek
« Reply #1 on: 16. Dec 2013, 13:14 »
Pýcha a přežitek (16 BBY)

Princezna Valla se na Miu Leptonis opravdu moc nehodila.
O její mnohdy chorobné čistotnosti byla již řeč mnohokrát, ale její jiný charakterový kaz vyšel najevo až později. Ve zkratce byla nesmírně pyšná na svůj původ, vzhled a vychování, což dávala více či méně okázale najevo při každé slušnější příležitosti.
V pralesní akademii ale strávila dost času a vypila dost alkoholu na to, aby se nad sebou mohla důkladně zamyslet a stát se lepší, a přitom neméně asertivní osobou.
Postupem času byla, k velké radosti okolí, pyšná jenom na to, jaké má skvělé učitele a spolužáky, což jí nikdo nemohl vyčítat.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Sherlock a šlendrián
« Reply #2 on: 16. Dec 2013, 16:37 »
Sherlock a šlendrián (1883, pro Hippopotamii)

Vážený pane Poole,

jelikož je můj nájemník opět zaneprázdněn honičkami s lotry, požádal mne, abych vám výsledky jeho dedukce předala za něj.
Přepsání závěti na neznámého příbuzného je často prvotním krokem ke změně identity; noční vycházky, nespavost a změna chování ukazuje na ženu. Pokud se doktor, jak píšete, poslední dobou společnosti spíše straní, patrně se jedná o dámu závažných charakterových vad, před níž se snaží ukrýt. Z úpravy poslední vůle lze usuzovat, že je to žena všeho schopná a majetnická.
Pan Holmes doporučuje trpělivost a koupi bytelné hole.
Platit můžete hotově nebo kokainem.

S pozdravem,
Martha Hudsonová, Baker Street 221

Fandom: Crossover (A Study in Scarlet + The Strange Case of Dr Jekyll and Mr Hyde)
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Všímat si detailů
« Reply #3 on: 16. Dec 2013, 22:57 »
Všímat si detailů (2193)

Grok a kluci měli převelikou radost. Po dlouhé době se na ně přiletěla podívat Saphy, a tak nelenili a vzali ji hezky na prohlídku Tuchanky, která od války prodělala nepředstavitelné změny. Asarijce z toho šla hlava kolem, ale nakonec místo toho, aby se ptala na rekonstrukci prastarých pyramid či využití opravených zavlažovacích kanálů, ji zajímaly jen klasické ženské hlouposti.
„Trochu som sa pozerala,“ odchytla si Groka stranou, „tá tvoja sa nesie ako páv, keď je s tebou.“
„To víš,“ připustil a trochu se usmál, „princezna je pyšná, že mě má. Obzvlášť, když si pořád myslí, že jsem nám dobyl Rusko.“

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: