Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Champbacca

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 340
1
S drabblem na věčné časy / Poslední pohlazení
« on: Today at 01:04 »
Poslední pohlazení (15 BBY)

[„Všechno je v pořádku,“] lhal jí slábnoucím hlasem do očí, ale nechala ho. Vypadal hrozně, skoro tak, jako se ona cítila, a přesto sebral dost sil na to, aby ji zkusil utěšit. Připadala si, jako by byla zase jenom malá padawan, ne dospělá mistryně, která ho právě za obrovskou cenu vytáhla z pekla inkviziční cely. Jako špinavý šlusák z Nar Shaddaa, který potřeboval v tom velkém světě plném divných věcí trochu opory a podpory.
[„Všechno je v pořádku,“] zalhal ještě jednou, když ho objala tak pevně, jak jen dokázala, a ona mu uvěřila.
A o jeden výdech později přišel konec.

Fandom: Star Wars

2
S drabblem na věčné časy / Nejlepší načasování
« on: 18. Jan 2021, 23:28 »
Nejlepší načasování

Na to, jak byla ukecaná v pozdějších fázích života, toho Fichurra dlouho moc nenamluvila. Zvládla mámu, bábu a pívo, ale třeba tátu ve slovníku hodně dlouho neměla vůbec. Champbacca se jí vlastně ani nedivil, ale trochu ho to mrzelo, až do chvíle, kdy se jednou vrátil na Jolly Jedie a zašel za ní během oběda. Zrovna když vcházel do kajuty, říkala si Fí o nášup, a to tak, že si říhla a mrskla flaškou o podlahu.
[„Kdo tě tohle naučil?“] kroutila hlavou Erris, a ač to byla řečnická otázka, budoucí senátorka natáhla ruku, ukázala a konečně to z ní vypadlo.

Fandom: Star Wars

3
S drabblem na věčné časy / Poslední pád
« on: 18. Jan 2021, 21:41 »
Poslední pád (638 ABY)

Kdo znal Simbaccův životní styl a jeho stravovací návyky, toho rozhodně nemohlo překvapit, že měl na stará kolena srdeční problémy. Ne že by se nadměrně rozčiloval, ale ani spousta cvičení v mládí ho prostě ve stáří od infarktu neuchránila.
A od těch dalších taky ne. Měl vlastně veliké štěstí, že ovládal Sílu a byl Wookiee, protože mu tahle kombinace dovolovala srdeční kolaps nejen přežít, ale později se z něj i vzpamatovat do té míry, že si mohl pěkně užít ještě jeden nebo dva.
Ten poslední, nad zjištěním, že už se nevyrábí jeho oblíbené sušenky z bantího mléka, už ale nerozchodil.

Fandom: Star Wars #sotazníčkem

4
S drabblem na věčné časy / Krassus a kebab
« on: 17. Jan 2021, 14:12 »
Krassus a kebab

Krassus se na Jolly Jediovi většinou moc dlouho nezdržel a hned po vyložení zboží zase vyrazil ke hvězdám, ale když na jídelním lístku zahlédl kebab na ďábelský způsob, řekl si, že hodina navíc ho určitě nezabije. Mělo to jen drobný háček.
„A na který ďábelský způsob to je?“ otázal se kuchařky a drze na ni vyplázl svůj úctyhodný jazyk.
„Ďábelský způsob je snad jenom jeden, ne?“ odsekla Štěkna a okamžitě litovala, že vystrčila nos z kuchyně.
„Kdepak, má milá, na Devaronu jich máme šestnáct a já sám vymyslel další tři.“
Měl pravdu, ale stejně mu ten kebab hodila na hlavu.

Fandom: Star Wars

5
S drabblem na věčné časy / Vysekaná vnučka
« on: 16. Jan 2021, 15:24 »
Vysekaná vnučka (4 ABY)

Hlídání malé Fichurry se Tublatanca sice nevěnovala moc často, zejména když už tak malá nebyla, ale i na takové chvíle došlo a to se pak babičce hodila každá špetka zkušeností a trpělivosti.
[„Babi?“] ozvalo se po chvíli klidu, [„rozflákala jsem si koleno, máš někde po ruce lékárničku?“]
V dávných dobách za Republiky by ji Tublatanca po ruce určitě měla, ostatně si na tom zakládala, teď to ovšem bylo horší.
[„Jako na potvoru zrovna ne, ukaž. A nemůžeš to vyléčit tou… tou vaší džedájskou magií?“]
[„Jedijskou magií? Omg babi, po milion pátý, není to žádná magie, ale normální Síla, kurva už!“]

Fandom: Star Wars #sotazníčkem

6
S drabblem na věčné časy / Sancca na sraze
« on: 15. Jan 2021, 21:06 »
Sancca na sraze (23 BBY)

Kwookrrrské školství za moc nestálo, ale tamní střední školy něčím přeci jen vynikaly – bujarými srazy absolventů, kterým planeta podle mnoha odborníků vděčila za mírně nadstandardní porodnost.
Jeden z nich byl ještě legendárnější, to když se na něj dostavila Sancca, kdysi průměrná studentka, nyní držitelka několika zlatých medailí z bobování, které sláva vůbec nevlezla na mozek a která si se svými bývalými spolužáky měla co říct. A na co se napít.
Žádný div, že se ráno probudili pod stolem a zazněla i oblíbená replika, kterou bylo většinou slyšet spíš po nějakém tom karambolu na bobové dráze.
[„Seš mrtvá, Sancco?“]
[„Jo, vole.“]

Fandom: Star Wars

7
S drabblem na věčné časy / Kashyyycký kazisvět
« on: 14. Jan 2021, 19:10 »
Kashyyycký kazisvět

Kashyyycký chmel byl hospodářsky významnou rostlinou, bez níž by wookijská civilizace stála za starou belu. Možná neměla nijak pěkné květy, některým jedincům smrděla a dokázala svými zuby během chvíle z dospělého chlapa sedřít kůži i s velkou porcí masa, ale nikdy by bez ní nevzniklo pivo, od toho nejhnusnějšího až po prvotřídního exportního Levhartomuta, na němž vydělávali nejen Wookiové z rodu Appachů. Samozřejmě, že ji měli rádi, kultivovali ji a pečovali o ni, když to bylo takové požehnání.
Ovšem platilo to jenom na Kashyyyku, kterýkoliv jiný svět by tahle kytka byla během pár generací schopná i bez pomoci dočista zkazit...

Fandom: Star Wars

8
S drabblem na věčné časy / Privátní peklo
« on: 14. Jan 2021, 00:34 »
Privátní peklo (úplně nejvíc nejstrašnější věc, co mě napadla, a musel jsem ji přežít dvakrát)

Mazarella byla amatérská satanistka, co zvládla sedm smrtelných hříchů ještě před maturitou, takže když se v jednadvaceti zabila a ocitla v pekle, rozhodně se nedivila. Co ji však překvapilo, to byla jeho podoba – žádné kotle, žádný věčný oheň, dokonce ani žádní čerti. Jen růžový pokojíček se spoustou nehořlavých plyšových hraček a nezničitelný magnetofon hrající od rána do večera Spice Girls. Pro někoho možná nebe na zemi, pro Maz jasné znamení, že po ní Lucifer jede, když jí ho vyrobil pěkně na míru.
To si ale hodně fandila, protože po reformách roku 4225 měl takové soukromé peklo úplně každý nenapravitelný hříšník.

Fandom: Equilibrium 4k

10
S drabblem na věčné časy / Očekávaný odchod
« on: 12. Jan 2021, 20:06 »
Očekávaný odchod

Na to, jak dlouho se neviděli, nebyl Champbacca ze znovushledání s kupodivu živým Chlouppkem krátce po zničení Hvězdy smrti zas tak nadšený. Správně totiž tušil, že to je teprve začátek něčeho většího a že bude uvrtán do věcí, na něž neměl ještě nedávno ani pomyšlení. Do létání z planety na planetu, zachraňování galaxie, pomáhání utlačovaným a kdo ví, možná i Wyrrgymu...
Jednu výhodu to ale mělo – nemusel se už bát, že umře na podlaze své lodi, na paštiku a obklopený prázdnými lahvemi. Mnohem pravděpodobnější totiž bylo, že při tom bude stát a nevěřícně koukat, co to ten kokot provedl tentokrát.

Fandom: Star Wars

11
S drabblem na věčné časy / Neviděný návrat
« on: 11. Jan 2021, 17:12 »
Neviděný návrat (0 ABY)

Delší neplánovaná nepřítomnost Šošonského krále nebyla pro posádku Pevnosti Boyarr ničím výjimečným, ale protože jeho poslední výjezd přeci jen patřil k těm rizikovějším a účastnilo se ho mnoho dalších bojovníků, s každou další hodinou se nervozita na stanici zvyšovala. Dokonce i jinak klidná Atormentada už na odpověď technika od senzorů, že se fakt nikdo nevrací, začala reagovat trochu podrážděně, ačkoliv si za to mohla sama, když se ptala pětkrát za hodinu.
[„Pořád nic? Přece už se musí dávno vracet. Díváš se na to pořádně?“]
[„Jasně že se dívám pořádně, himl… moment, hele, už je vidím!“]
[„No vidíš, najednou to jde...“]

Fandom: Star Wars

12
S drabblem na věčné časy / Vampejr a valkýra
« on: 10. Jan 2021, 18:20 »
Vampejr a valkýra

O vztahu Edvina a lady Thrúðr toho sice moc napsáno nebylo, ale to spíš proto, že si to ani jeden nepřál. Materiálem byli výborným, už jenom proto, že ona byla dcerou Tóra a on potomkem dlouhé řady šílených upírů, ale přesto jim to spolu náramně klapalo už v době, kdy se ještě Země poklidně točila a o Ragnaröku se nežertovalo. Nikoho nepřekvapilo, že se vzali, protože to byla prostě láska až za hrob.
Řeknete si možná, že to je na vztahu dvou nadpřirozených bytostí to nejnormálnější, ale v jejich případě to platilo doslova – a ten hrob nebyl zdaleka jen jeden.

Fandom: Equilibrium 4k

13
S drabblem na věčné časy / Pohřešovaní pekelníci
« on: 09. Jan 2021, 22:17 »
Pohřešovaní pekelníci

Když tenkrát peklo bez předchozího varování prostě zavřelo brány a zmizelo z tváře multiversa, neviděli v tom obyvatelé Mléčné dráhy velký problém. Velká část z nich si toho vlastně ani nevšimla.
Jenže pro některé nesmrtelné to problém byl, z rozličných důvodů, a záhy se tak po cestě do míst, kam málokdo páchl dobrovolně, sháněla velká hromada bytostí. Byli mezi nimi i Chcípáci, za které Alko vypracoval jednoduchý plán: stačilo někde sebrat čerta a prostě ho s pomocí peří donutit, aby je vzal s sebou zpátky domů, jinak bude hůř.
Ovšem jako na potvoru nepotkali v následujících pár letech ani měšťáka...

Fandom: Equilibrium 4k

14
S drabblem na věčné časy / Aktivní afrodiziakum
« on: 09. Jan 2021, 20:23 »
Aktivní afrodiziakum (5 BBY)

Stejně jako každý jiný artefakt v depozitáři alderaanského muzea, i Kořen plodnosti byl podroben několika testům. Většina jich ale dopadla stejně, zejména bez použití ochranných prostředků.
„Máš něco?“ vyzvídal vědec, sotva se vrátil z oběda do laboratoře a spatřil svou dlouholetou kolegyni sehnutou nad mikroskopem se vzorky pylu.
„Něco jo,“ potvrdila, ošívajíc se, „zdá se, že ta neznámá bílkovina ovlivňuje mužské… mužské...“
„Co?“ odvětil, jelikož se nějak nemohl soustředit.
„Kdovíco, to je fuk, pojď na to vlítnout.“
„Už jsem se bál, že to nikdy neřekneš.“
Nakonec ho radši zavřeli do sejfu s komplexním systémem filtrace vzduchu, ale ani to nestačilo.

Fandom: Star Wars
#foot Kořen plodnosti

15
S drabblem na věčné časy / Božská blízkost
« on: 07. Jan 2021, 21:36 »
Božská blízkost

„Ty vole, to je taková banda kokotů ti věřící,“ ozvalo se bez jakéhokoliv předchozího varování a na palubě Alenky, kam se za normálních okolností nikdy nikdo bez předchozího varování nedostal, se zhmotnila vysoká a ve všech směrech luxusní černovláska se zlatým jablkem v ruce.
„Jasně jim říkám, ať něco vymyslej za pochodu, ale oni ne, furt se budou modlit a ptát, jak mi maj udělat největší radost. Mně to úplně zkazilo den, fakt.“
Posádka nebyla přítomností Eris vůbec nadšená, ale Edvin ji naprosto chápal, protože měl občas podobnou náladu. Směla tedy ještě chvíli zůstat a vylít si své chaotické srdíčko.

Fandom: Equilibrium 4k

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 340
Další pískoviště: