Author Topic: Téma číslo 823 (30. 7. 2014) - Claudius  (Read 1218 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 823 (30. 7. 2014) - Claudius
« on: 29. Jul 2014, 18:37 »
"Tvář nevěstčina, barvou krášlená, víc není hnusná pod svým líčidlem, než skutek můj pod barvou jest mých slov."

Claudius toho ví hodně o tvářích nevěstčiných.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Škádlivé škatule
« Reply #1 on: 30. Jul 2014, 14:02 »
Škádlivé škatule (20 BBY)

Jakkoliv měl Champbacca Nar Shaddaa vlastně rád, procházet Rudým sektorem ho vždycky znervózňovalo. Podivné nabídky a rozličná oslovení byly jedna věc, ovšem nejhorší bylo sledovat, jaké zrůdy tam bída vyhnala.
A Joyce se svými komentáři a občasným koketováním tomu moc nepomáhala.
„Hele, támhleta po tobě pošilhává,“ usmála se a ukázala na Talzku se zjevnou oční vadou. Wookiee nebyl pobaven.
„Možná se vzdálím, támhleta mi jde k pleti,“ provokovala dál, jenže pohled na zmalovanou člověčici přiměl chlupáče změnit trasu.
„Kam jdeš?“
[„Jsem si při pohledu na to umělecký dílo vzpomněl, že jsem si tu loni schoval bednu kouzelnejch houbiček z Felucie.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Pruhová prostituce
« Reply #2 on: 30. Jul 2014, 15:33 »
Pruhová prostituce

U napajedla uprostřed nekonečné savany seděly dvě zebry a popíjely výluh z rooibosu.
Slunce klesalo za obzor, kromě nich se tam poflakovalo jenom několik necivilizovaných ptáků, nikde v dohledu ani náznak predátora. Romantika za všechny prachy.
„Musím se ti k něčemu přiznat,“ začal zebrák tajemně. „Víš, já nejsem tak bohatej, jak si myslíš. Sice mi patří docela velkej kus savany, ale ne moc dobrej, a tu skálu s nalezištěma zlata jsem si úplně vymyslel. Přišlo mi, že bys to měla vědět, když se máme za týden brát.“
„Neboj, já mám taky tajemství,“ oponovala zebra vážně, „ve skutečnosti jsem přemalovaná oslice.“

Fandom: Mechanique
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Není cesty zpět
« Reply #3 on: 30. Jul 2014, 22:55 »
Není cesty zpět (63 BBY)

Seděl na kraji postele a poslední kus oblečení, který mu scházel k obléknutí, byla jeho košile. Natáhl se pro ni a ladně vklouzl do rukávů a jal se zapínat knoflíčky.
Vedle něj se něco pohnulo a z peřin a polštářů na něj vykoukla nocí podepsaná tvář.
„Už odcházíš?“ promluvila na něj a dlaní si zakryla rozespalé oči.
„Ano, kredity ti nechám na stole,“ opřel se o kolena a s nádechem vstal.
„Ale… já nejsem žádná kurva!“ zmateně na něj zamrkala dotčená jeho slovy.
„Bývávalo,“ chytl ji za ruku a přicvakl k ní výhružně blikající náramek. „Usměj se na svého pasáka.“

Fandom: Star Wars

Zuzka

  • Drabbler
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
Mimochodem Samaritánkou
« Reply #4 on: 30. Jul 2014, 23:20 »
Mimochodem Samaritánkou

„Pane, to, že se o mých skutcích a slovech mluví, v žádném případě neznamená, že by byly méně hodny respektu, než ty, které minuly bez povšimnutí. Stejně tak to, že je dáma pěkně oblečená a upravená, neznamená, že by sama o sobě nebyla hezká, ne?“
„Nestává se to často, ctěná slečno,“ pokrčil rameny Mr. Elton.
„Ale jistě máte alespoň částečně pravdu. Jen nevím, proč by měli všichni vědět o tom, co a pro koho jste kdy udělala.“
„Vždyť já sama to nijak nerozkřikuji. Některé věci zkrátka vyplynuly přirozeně, jindy jsem jen ráda přijala díky svých přátel, tak můj svět stojí.“

Fandom: Emma, Fans and Fascinations

 

Další pískoviště: