Author Topic: Téma číslo 1048 (11. 3. 2015) - Pochod na frontu  (Read 1253 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6291
  • The Progeny
    • View Profile
Pochod na frontu je pro Vietnam takovej dobře vysmívací, co?
[„If you can't beat them, eat them.“]

Marshmolko

  • Drabbler
  • Lemra hyperlíná
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Hlavne nezaostávať
« Reply #1 on: 10. Mar 2015, 16:52 »
Hlavne nezaostávať (1979)

Ezra sa na Šikmú uličku premiestnil s jasným odhodlaním v očiach. Popíjať horúce kakao u rodičov v pivnici nemohol večne, na uliciach predsa prebiehali boje kam oko doľahlo. Ba čo bolo horšie, Ezru zožierali výčitky. Ariana bola zlomená a nešťastne vydatá. Arsen bol vlkodlak, raz do mesiaca pobehoval po okolí nahý a chlpatý, chudák. Patrick sa stratil pred mesiacmi, pravdepodobne slúžil ako večera dementorom. Darrelovi otec vymyl mozog. A Ginger? Ginger bola tehotná, osmorčatá, nevedno s kým. Len on sa mal dobre, a to nebolo dobre. Odľahlo mu až keď sa konečne prebral u Munga, celý obviazaný a bez nohy.

Fandom: Felix Felicis

Don't Eat the Marshmallow!

Mechanický lemur

  • Drabbler
  • Lemra hyperlíná
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Pochod retro motoru
« Reply #2 on: 10. Mar 2015, 17:17 »
Pochod retro motoru

Už si zvykl na panovačnost sejfového obrazu, ale jízda Bentleym byla něco nového. Septimus se učil řídit za pochodu. Tedy za jízdy.
"To z nás chceš udělat vozovou hradbu?! Máme doject až k barikádám, ne se vysekat už na parkovišti, Percivale!"
Dotek volantu byl mnohem příjemnější než namalovaná krajka a Septimus na chviličku přestal vnímat komandování. Oblek seděl jako ulitý. Otočil se s loktem v okýnku, vyhlédl ven a začal premiantsky couvat.
Bentleyho zastavil až smykem přímo na frontě tak, že se staříkovi lehce promáčkly dveře a v neprůstřelném okně zůstaly vězet dva rozmáčknuté náboje a jedno rozptýlené šumějící kouzlo.

Fandom: Felix Felicis! / Kingsman

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Pištivá posila
« Reply #3 on: 10. Mar 2015, 17:18 »
Pištivá posila

"Já chci maminku!"
Tarenovo vřískání se neslo Obrtlou. Její osadníci se dobře bavili a zasahovat zjevně nehodlali; koneckonců, kdo by se motal do čehokoliv, v čem jsou zapletení černohábitníci, že?
"Nech toho, idiote!"
"Já tam nepůjdu, já umřu! Nechci umřít! Ať tam jde Laurel!" zaznělo kňourání o něco nadějněji - nastrčit sestru místo sebe jako obětního beránka, to byl plán hodný Havraspáru! ...a nebo taky ne.
"Já jsem Laurel," zasyčela postava vztekle a ještě jednou škubla bratrovým ramenem, takže se musel pustit rámu dveří, kterého se dosud křečovitě držel.
Jisté bylo, že když už nic, Smrtijedi v něm získali solidní návnadu...

Fandom: Felix felicis
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6291
  • The Progeny
    • View Profile
Mravokárcův marš
« Reply #4 on: 11. Mar 2015, 11:54 »
Mravokárcův marš (1975)

Pokud by někdo po Flannovi chtěl, aby vyjmenoval hlavní rozdíly mezi chlapci a dívkami, kromě „holka nemůže bejt kněz“ by se asi ve vší nevinnosti zmohl na jediný další: že je před jejich záchody z nějakého důvodu vždycky fronta. Nikdy ho tedy nepřekvapilo, že tam holky po hodinách prakticky sprintovaly, ideálně po skupinkách, asi aby se frontou snáz probojovaly.
Velmi ho tedy zarazilo, když jednu takovou skupinu viděl k frontě pochodovat ve dvojstupu tak příkladném, že by se od nich mohli učit profesionální vojáci. Nesmál se, samozřejmě, ale čelist mu padla.
Pochopil až ve chvíli, kdy málem narazil do Greyburna.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8548
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Bude bolet
« Reply #5 on: 11. Mar 2015, 14:08 »
Bude bolet (19 BBY)

Ačkoliv jistá míra spěchu byla v akademickém hangáru běžnou věcí, takovéhle tornádo ještě nezažil.
„Světelňák máš?“ kontrolovala Jessica Simbaccu a zavazovala si svoje nejtěžší, okované boty.
[„Jo.“] zabručel a hodil si přes hlavu neprůstřelnou vestu.
„Granáty?“
[„Patnáct, víc jsem jich nenašel.“]
„Výborně, stihl ses nasvačit?“
[„Ne, ale to nevadí.“]
Poslední větu slyšel kolemjdoucí velmistr a tuze ho udivila.
[„U Baccovy šavle, to mašírujete na Felucii?“] zhrozil se a přemýšlel, proč s sebou nechtějí jeho nebo tank.
[„Skoro,“] odvětil Simbacca zcela vážně.
„Ding Dong Dugs budou hrát na Malastare, letíme pro lístky.“
[„Bude to maso, už jich maj jenom sedm tisíc!“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: