Author Topic: Téma číslo 7 (7. 5. 2012) - Sem klidnej  (Read 1698 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 7 (7. 5. 2012) - Sem klidnej
« on: 06. May 2012, 20:32 »
A nový týden začneme novým drabble na téma:

Sem klidnej

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Starosti se Simbaccou
« Reply #1 on: 07. May 2012, 12:24 »
Starosti se Simbaccou (cca 29 BBY)

[„Otče?“] ozvalo se ve dveřích náčelníkovy pracovny a obrovský Wookiee vzhlédl od schvalovaných loveckých licencí.
[„Ano?“] pobídl svou dceru, neb se zdráhala.
[„Radši jindy, teď tě určitě rozčiluje papírování,“] odvětila a chtěla utéct.
[„Jsem úplně v klidu, povídej.“]
[„Jsem těhotná,“] vysypala bleskově a málem fakt utekla.
Budoucímu dědečkovi to chvíli trvalo, ale ani pak neztratil nic ze své majestátnosti.
[„Mno,“] zahájil bručení, ale při pohledu do jejích ustrašených očí to odlehčil, [„stávají se horší věci. Ví ten chudák, že si tě jako matku mého následníka musí vzít, jinak ho zabiju?“]
[„Nevím, uletěl.“]
A klid byl na pár let ten tam.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Let světlušky
« Reply #2 on: 07. May 2012, 12:47 »
Let světlušky

„Jsem lístek ve větru,“ uklidňoval se pilot, zatímco se snažil přimět Eliase Lönnrota, aby uhnul z cesty té vybuchující muniční korvetě.
„Trochu ohořelý, ale klidný lístek,“ recitoval zpěvně a pokoušel se ignorovat většinu pekla tam venku. Bitva vstoupila do nejzuřivější fáze a atmosféra planety jako by hořela padajícími troskami.
„A teď úplně s klidem přistanu v té obrovské upíří lodi, protože mě tam zlehka zavane vítr,“ přesvědčoval sám sebe a stále se blíži k cíli. Srážky dvou stíhačů si nevšímal, prolétajících torpéd jakbysmet, a skutečně bez váhání proletěl otevřenými vraty hangáru.
„Brnkačka,“ shrnul své činění a užíval si nastalé ticho.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Přítelkyně k nezaplacení
« Reply #3 on: 07. May 2012, 21:10 »
Přítelkyně k nezaplacení

Sice jsme to nikde neřekli, a nejspíš jsme ani nemohli, ale již tři měsíce jsme byli spolu.
Doopravdový vztah byl pro nás něčím novým a neznámým. Statečně jsme se však do těchto neprobádaných končin vrhli a užívali si plnými doušky. Bylo to skvělé, co jiného říct? Ikdyž…
Jessica je šídlo a děvče, které dokáže nejednoho člověka vytočit do nebezpečných otáček. Ono když ji vychovávali dva wookieeové, jeden lepší než druhý, není se čemu divit.
Naštěstí jsem byl vždycky kliďas, takže jsem většinu problémů přešel se stoickým klidem. Ale jak mi začala vařit a uklízet, prášky na uklidnění se staly nepostradatelnými…

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: