Author Topic: Bonus číslo 118 (25. 5. 2015) - Sama ani panenka Maria nepřišla do jinýho stavu  (Read 1556 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
No, když už tu máme takové pěkné téma normální a Sama ani panenka Maria nepřišla do jinýho stavu, je čas přivítat i poslední květnový bonus, za který se předem omlouvám.
Je tak neskutečně hardcore sám o sobě, že poprvé v historii není žádná další hardcore podmínka potřeba, a to, co bude potřeba napsat, sem radši hodím jenom odkazem.

Mpreg.

Zvracení, zděšený úprk i rvaní vlasů povoleno.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Obscénní otázka
« Reply #1 on: 23. May 2015, 16:22 »
Obscénní otázka

Kabinet profesorky Baneové, kolejní Nebelvíru, nebyl tak veliký pro nic za nic. Amelie nebyla dnešní a už nějakým tím rokem kolejní dělala, takže dobře věděla, že tenhle luxus je spíš z kapacitních důvodů než kvůli pohodlí. Upřímně řečeno, teď místo využila dokonale.
Tísnilo se tu vpodstatě veškeré studenstvo mužského pohlaví, navštěvující pátý a vyšší ročník. Všichni se tvářili, že nevědí, o co jde, uhýbali pohledem, v některých případech dokonce nenápadně svírali v dlani protilátku k veritaséru. Všichni ale svorně mlčeli.
Profesorka je všechny přejela zamračeným pohledem a praštila naštvaně do stolu. "Tak už to konečně vyklopte! Kdo zbouchnul slečnu Abrahamsovou?"

Fandom: Felix felicis
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zelenkavý zázrak
« Reply #2 on: 25. May 2015, 16:16 »
Zelenkavý zázrak (19 BBY)

Protože neštěstí nechodí po horách ale po lidech, těhotná Nina nebyla jediným hrozivým zjištěním toho týdne. To druhé byla vlastně ještě větší bomba a velmistra to náležitě vzalo.
[„Já tomu asi nerozumim,“] přemýšlel a drbal se na hlavě, protože slova zeleného medika ho poněkud rozhodila, [„jak jako že budeš taky maminka?“]
„Když může být školnice, proč ne já?“ cvakal Lempix kusadly a tvářil se dotčeně.
[„Protože v okolí několika světelnejch let není žádnej další Vratix a taky jsi chlap?“]
„Byl jsem. Ale přišlo mi, že už mám věk na to se přepnout.“
[„Ty vole, já s váma hermafroditama nemůžu dělat!“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Trestuhodná transfigurace
« Reply #3 on: 25. May 2015, 16:37 »
Trestuhodná transfigurace (1981)

Ačkoliv byly některé alternativní vesmíry fakt hnusné, podlé a nechutné, takováhle věc se děla jen v těch opravdu nejtemnějších a ne moc často. Když se Daniel Sherwood po tradiční vánoční party netradičně probral pod stolem vedle dopravního kuželu, ještě netušil, že se stal obětí zlotřilého Vypravěče, který díky rituálu té nejtemnější magie překonal bariéru mezi realitami a lusknutím zajistil, že si bude mrzimor svůj poslední ročník v Bradavicích opravdu dobře pamatovat. A pokud ne dobře, tak rozhodně lépe než předchozí noc.
Abychom to nezdržovali, ano, byl v tom.
Otázkou za tři zvracející bludišťáky ovšem zůstávalo, kdo že je druhým rodičem...

Fandom: Felix Felicis! AU
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: