Author Topic: Téma číslo 1258 (7. 10. 2015) - Trosky mého života  (Read 1640 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8541
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
A jsou tu Trosky mého života, protože optimistických témat není nikdy dost.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Zombie Unicorn

  • Drabbler
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Princezna pod pantoflem
« Reply #1 on: 06. Oct 2015, 18:50 »
Princezna pod pantoflem

Jako každý večer, po příchodu domů Flavius obstaral děti, které naprosto logicky nemohly být jeho, uvařil večeři, s přeslazeným a falešným úsměvem na rtech ji postavil před svou nenažranou ženu. Sám někde v koutku zblajzl zbytky, poněvadž už nedokázal s tou ženštinou ani sedět u jednoho stolu.
Vystoupal do koupelny v druhém patře a zase na sebe začal zírat do zrcadla. Už neměl ani svou krásu, ani své vlasy, které byl donucen ostříhat. Zabít vlastní osobnost.
Holčička, kterou kdysi býval, zmizela pod troskami jeho bývalého já. A on si zase jednou svému odrazu postěžoval: „Že já blbec se natruc ženil.“

Fandom: Felix Felicis AU
Unicorn Zombie apocalypse! :*

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8541
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Sklerotická spektra
« Reply #2 on: 07. Oct 2015, 09:36 »
Sklerotická spektra (pár milionů let ABY)

Stát se otiskem v Síle byl strašně zvláštní pocit. Ne nepříjemný, prostě zvláštní. Aby taky ne, když to obnášelo nutnost oprostit se od zničené tělesné schránky, částečně se spojit s polem všeobjímající energie a přesto si zachovat identitu.
Za života jsem po nesmrtelnosti netoužil, ale teď, když se mi právě díky tomu naskytla, jsem si vlastně nestěžoval. Mohl jsem nadále sledovat vesmír a pomáhat živým, a dělal jsem to tak dlouho, že jsem úplně zapomněl mizet do nebytí.
Což byl problém, protože jak jsem tak sledoval rozdrcení a pohlcení mé milované Miu Leptonis stárnoucím sluncem, docela bych si dal říct.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6284
  • The Progeny
    • View Profile
Rozvalené retro
« Reply #3 on: 07. Oct 2015, 10:39 »
Rozvalené retro (1944)

Seamus O'Fearraigh, toho času čtvrťák, sice do mrzimorské společenské místnosti vkráčel mlčky, ale bylo zjevné, že něco nehraje.
„Vypadáš naštvaně,“ prolomil ticho Ruffus Hulkern, třeťák a odborník na stres, a včerejším létáním zmožená Eleanor přešla z polohy opilý jezevec do módu šmírující surikata.
„Můj život je v troskách,“ opáčil Seamus a náležitě zdrchaně padl do křesla.
„Cos vyhodil do vzduchu?“ zděsil se o dva roky starší Gabriel Huckabee, naštěstí zbytečně.
„Nic.“
„Jde o Forlandovou?“ odhadoval okamžitě Thomas Abrahams, s nímž Seamus sdílel ložnici.
„Jo.“
„Rozešli jste se?“
„Jo.“
„Sušenku?“
„Jo.“
A to nevěděl, že Adelline začne chodit s nebelvírským Lartenem...

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4354
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Trojka trosek
« Reply #4 on: 07. Oct 2015, 10:54 »
Trojka trosek

V životě Zacha Zakssona, profesionálního bachaře, hrálo významnou roli hned několik žen, z nichž žádná kupodivu nebyla jeho matka.
Tak předně Becky Brannigan, se kterou krátce po nástupu k Zorbovi konečně přišel o panictví.
Pak Yaeta Brannigan, která mu ukázala, že láska může bolet a že to nemusí být nutně špatně.
A v neposlední řadě Nolla Brannigan, kterou si směl půjčovat každý pátek po službě a s níž toho navzdory jistým pomluvám zvládl rozhodně víc než že jí ukázal svoji sbírku švábů.
Jasně, všechny byly díky rokům v otroctví spíš trosky, ale jeho život by bez nich nestál za nic.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kimono Oko

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 112
  • Životem ošlehaný kimono
    • View Profile
Tyran Flann
« Reply #5 on: 07. Oct 2015, 14:18 »
Tyran Flann

Již od dávných dob se světem potuluje jeden tyran. Lidé mu říkají mnoha jmény, my zmíníme jen dvě: Flann a Sariss (slováci čtou šariš). Tenhle tyran byl krutý ke všem lidem, ale obzvlášť nesnášel elfy. Velice rád se do nich navážel, posmíval se jim a dělal jim naschvály. Obzvláště jednoho měl v hledáčku velice často, chudáčka malého Lusia, známého také jako Dante. Neustále mu předhazoval, jak jsou elfové slabí, směšní a teplí. Chudák malý Lusius tento nátlak neustál a zhroutil se. Jeho život byl v troskách. Díky pomluvám a nesnášenlivosti Flanna tento malý elf propadl drogám a brzo poté pošel.

Fandom: Krutá realita

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Šáša na dně
« Reply #6 on: 07. Oct 2015, 16:06 »
Šáša na dně

Shashi vždycky snil o tom, že bude mít milující ženu, kopu dětí, ale hlavně vlastní restauraci. Proto už od deseti chodil na brigády a šetřil peníze.
Po dostudování Bradavic byl zasnouben s Lashawn, jenž opravdu miloval a ona jeho, takže jeden z jeho snů se splnil. Brzy po svatbě Lashi otěhotněla což znamenalo první dítě na cestě a teď už zbývalo jen jediné.. Šáša si restauraci koupil, po měsících oprav jí zprovoznil.. a když za pár let shořela a jeho žena se s ním rozvedla, oškubala ho a odešli od něj i děti, moc dobře věděl, že je v prd...

Fandom: Felix Felicis!
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Znovuzrození
« Reply #7 on: 07. Oct 2015, 18:20 »
Znovuzrození

Keilanův život nestál ani za starou bačkoru. Měl sice světlé chvíle, ale těch bylo pramálo a zcela se ztrácely v temnotě, jež Keie obklopovala skoro od první chvíle, kdy vykoukl na svět. Dalo by se říci, že narodit se do čistokrevné rodiny bylo spíše prokletím, než požehnáním, alespoň pro něj.
Měl ženu, kterou nemiloval a ona jeho už vůbec ne, pohyboval se ve společnosti, která ho ve skutečnosti srala, kvůli zranění přišel o milovanou práci. Nikdy si nemohl pořídit huňatou kočku, po které odmala toužil.
Keilan tyhle trosky svého života vzal a použil je jako základy pro vybudování něčeho úžasného.

Fandom: Felix Felicis!

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
TableFlip
« Reply #8 on: 07. Oct 2015, 20:55 »
TableFlip

Ani uklidňující ostré rysy závorek před každým div a span nedokázaly zmírnit Dizajnérovu touhu po pomstě a dataprolití. Jeho láska, Stylesheet, mu byla krutě vyrvána z pečující náruče systému, a zrovna tak se nemohl dovolat ani svých dětí. Header a Footer byli pryč stejně jako jeho žena a nebylo po nich vidu ani vyhledání. Jak krutá to rána Vývojářů měnících politiku státu PhpBB častěji než si Dobby za své svobody měnil ponožky.
Nemělo to dlouhého trvání. Trosky alternativního života se válely po pokoji v nesourodé změti počítačových střev, zatímco věrný Dizajnérův druh odcházel do křemíkového nebe…
Hej, wait, moje Inkvizice!

Fandom: realita

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Štěstí skrze syna
« Reply #9 on: 07. Oct 2015, 23:22 »
Štěstí skrze syna

Když se Jonathan Cayden poprvé vzepřel matce a konečně si domů dovedl ženskou, nepředpokládal sice, že bude průběh událostí hladký, celkovou katastrofální šíři situace však zřejmě značně podcenil.
Z hádek snachy a tchýně se málem psychicky zhroutil, a když po pár letech jeho žena zdrhla a děcko mu nechala na krku, měl k tomu už vážně jen krůček. Neustálé vyčítavé hemzy á la "já ti to říkala" ho nutily se cítit jako ztroskotanec, a k myšlenkám na sebevraždu neměl daleko.
To ještě netušil, že synátor odjede za pár let do Bradavic, omylem zabije bábi a dokonce mu i najde novou dámu.

Fandom: Felix felicis
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

 

Další pískoviště: